výměna horního ramene na touaregovi

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
petrgolf
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 17.04.2008 00:11

výměna horního ramene na touaregovi

Příspěvek od petrgolf »

Mám dotaz ohledně výměny horního ramena na touaregovi se vzduchem. Dělal to někdo případně jakej je postup? Nechal jsem si proklepnout čepy a jeden nahoře je horší :-(

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: výměna horního ramene na touaregovi

Příspěvek od Mára_VR6 »

Vyhodíš to celý i tlumící jednotkou ven a přehodíš ramínko. Ale byl bych sakra vofafrnej s odpojováním vzduchový hadičky.
BTW, proč jsi to nezaložil u nás v sekci?
Mám to přesunout?
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

petrgolf
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 17.04.2008 00:11

Re: výměna horního ramene na touaregovi

Příspěvek od petrgolf »

Mára_VR6 píše:Vyhodíš to celý i tlumící jednotkou ven a přehodíš ramínko. Ale byl bych sakra vofafrnej s odpojováním vzduchový hadičky.
BTW, proč jsi to nezaložil u nás v sekci?
Mám to přesunout?
ani nevím nějak jsem po čemsi koukal a ani jsem si neuvědomil kde jsem to založil :-) Klidně to přesuň :wink:
Ty jsi to rameno měnil? Koukal jsem , že to bude muset asi ven komplet, ale chtěl jsem se ujistit. Nemusí se měch nějak vyfouknout nebo nějak pomoct přes pc nebo tak něco? TA hadička na měchu je asi dost křehká co? :?

Co jsem se ptal, tak ve VW 15tis :-)

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: výměna horního ramene na touaregovi

Příspěvek od Mára_VR6 »

Ne, já jsem to nedělal.
Koukni na aukro, nějakej polák tam prodává sady a na Touarega je komplet 4 ramena asi za desítku.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

petrgolf
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 17.04.2008 00:11

Re: výměna horního ramene na touaregovi

Příspěvek od petrgolf »

Už to tam asi není. Našel jsem tam jen jedno nějakej master-sport a to tam fakt nedám :-) Chtěl bych buď TRW jako jsou tam teď od novasa a nebo LEMFÖRDER...

Valda R5
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 06.03.2011 18:21
Bydliště: Hať u Hlučína
Kontaktovat uživatele:

Re: výměna horního ramene na touaregovi

Příspěvek od Valda R5 »

mám sice pružiny, ale šlo to velice dobře, horní rameno jsem kupoval v autokelly stálo asi 3500kč a drží mi už rok .Pružinu ani tlumič jsem nesundával,povolil jsem čep na dva šrouby a bylo to .Jen je třeba pak udělat geometrii.

petrgolf
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 17.04.2008 00:11

Re: výměna horního ramene na touaregovi

Příspěvek od petrgolf »

Valda R5 píše:mám sice pružiny, ale šlo to velice dobře, horní rameno jsem kupoval v autokelly stálo asi 3500kč a drží mi už rok .Pružinu ani tlumič jsem nesundával,povolil jsem čep na dva šrouby a bylo to .Jen je třeba pak udělat geometrii.
NO tady musí ven celej měch ty šrouby co drží nahoře rameno nejdou vytáhnout.Už tomám pozjišťovaný :wink:

Odpovědět

Zpět na „Touareg“