Podsvícení prostoru nohou- Jak na to???

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

živočich
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1387
Registrován: 07.07.2009 22:33
Bydliště: Žďár nad Sázavou a kósek k tomu

Re: Podsvícení prostoru nohou- Jak na to???

Příspěvek od živočich »

MaxJH píše:
zlatak píše:pokud chcete mozna bych mohl sehnat origo svetylka
Zdar. Nemá někdo když mluvíte o origo světýlkách nějaké foto pro inspiraci. Není to žádná levná záležitost a ledky to vyřeší asi jednodušeji a levněji (samozřejmě když je někdo zručný, který si to umí zapojit sám :| ).

To DarkMaverick: Zdar Radku. Mimochodem, jsem Michal :-) Těší mne. Ty brďo, Hradec-Milevsko, 75km :cry: Tak daleko kostelníkův syn od nás zas nehází :blush: Nějak to budu muset vykoumat.
S*ere mne, že mám na elektriku levý ruce. Je fakt, že výlet minulý rok za Majklem do Ždírce nad Dobravou stál za to. Je to velkej šikula a koumes. Všechna čest. Dělal mi podsvětlení vnitřních klik a jeho specialitu podsvícení ofuků. Zkusím zlanařit jeho, protože už o podsvícení nohou již mluvil a kdyby se to nepovedlo, tak bychom hodili někde srazík.
jo,co pak Majkl.Po něm se tady slehla zem,ale jinak žije!
Zdraví a sílu najdeš ve VW

MaxJH
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 21.04.2009 23:40

Re: Podsvícení prostoru nohou- Jak na to???

Příspěvek od MaxJH »

živočich píše:
MaxJH píše: Zdar. Nemá někdo když mluvíte o origo světýlkách nějaké foto pro inspiraci. Není to žádná levná záležitost a ledky to vyřeší asi jednodušeji a levněji (samozřejmě když je někdo zručný, který si to umí zapojit sám :| ).

To DarkMaverick: Zdar Radku. Mimochodem, jsem Michal :-) Těší mne. Ty brďo, Hradec-Milevsko, 75km :cry: Tak daleko kostelníkův syn od nás zas nehází :blush: Nějak to budu muset vykoumat.
S*ere mne, že mám na elektriku levý ruce. Je fakt, že výlet minulý rok za Majklem do Ždírce nad Dobravou stál za to. Je to velkej šikula a koumes. Všechna čest. Dělal mi podsvětlení vnitřních klik a jeho specialitu podsvícení ofuků. Zkusím zlanařit jeho, protože už o podsvícení nohou již mluvil a kdyby se to nepovedlo, tak bychom hodili někde srazík.
jo,co pak Majkl.Po něm se tady slehla zem,ale jinak žije!
Že von si koupil ještě jednoho Pašíka :-D A nebo mu žena zatrhla s námi kamarádit :baseball:

Uživatelský avatar
DarkMaverick
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 399
Registrován: 02.06.2011 20:31
Bydliště: Jižní Čechy, Milevsko

Re: Podsvícení prostoru nohou- Jak na to???

Příspěvek od DarkMaverick »

to není problém myšáku, planá na luž. by byla lepší....tam bychom to mohli udělat s kámošem a bylo by to rychleji :-D
VW Passat B6 2.0 FSI Highline Limo
dříve VW Passat B5 1.8T 20V 1998 Varoš, motor AEB

Uživatelský avatar
Currahee
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3692
Registrován: 25.09.2007 10:11
Bydliště: StoVWěžatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Podsvícení prostoru nohou- Jak na to???

Příspěvek od Currahee »

No tý voe, to je najednou klubáků v okolí :lol: mám barák v K.Řečici :wink:
Passat kombi B7 2.0TDI CFGB 157kW by Motorpower DSG 4motion r.2013
Opravy, repase a prodej baterií do akunářadí, diagnostiky, geometrií apod!

MaxJH
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 21.04.2009 23:40

Re: Podsvícení prostoru nohou- Jak na to???

Příspěvek od MaxJH »

DarkMaverick píše:to není problém myšáku, planá na luž. by byla lepší....tam bychom to mohli udělat s kámošem a bylo by to rychleji :-D
Hezky pěkně. Tak to je mazec. Kdy budeš Radku s kámošem v Plané?????? :yahoo:
Poprosil bych Tě, žě bys udělal s kámíkem podrobnější seznam věcí (popřípadě přesnou specifikaci,abych něco nepo*ral), které by bylo třeba koupit a já bych to posháněl. :good:
Mám jeden vypínač s vyvedenou elektrikou za řadičkou, takže by to nemusel být až takový pjoblém. Jen jsem furt nepochopil jak to připojit na dálku, aby to svítilo ,když otevřeš auto :blush: Ale to když budu mít Tebe a toho profíka, tak to nemusím řešit. :wink:

MaxJH
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 21.04.2009 23:40

Re: Podsvícení prostoru nohou- Jak na to???

Příspěvek od MaxJH »

Currahee píše:No tý voe, to je najednou klubáků v okolí :lol: mám barák v K.Řečici :wink:
Tak až tady budeš na baráku, tak dej vědět.

Máme klubový nálepky na autech a stejně se většinou neznáme. Škoda, že nejde nějak združovat klubáky z okolí.

MaxJH
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 21.04.2009 23:40

Re: Podsvícení prostoru nohou- Jak na to???

Příspěvek od MaxJH »

To DarkMaverick:

Hele neuměl by ten Tvůj kámoš naletovat ledku s odporem do zadní interierový lampičky (je se senzorama na alarm). Je tam atypická malá žárovička a mne se podařilo při jejím vyndavaní ji rozmáčknout :blush: Moc místa tam neni, ale třeba by se zadařilo.

Uživatelský avatar
DarkMaverick
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 399
Registrován: 02.06.2011 20:31
Bydliště: Jižní Čechy, Milevsko

Re: Podsvícení prostoru nohou- Jak na to???

Příspěvek od DarkMaverick »

[album][/album]
MaxJH píše:To DarkMaverick:

Hele neuměl by ten Tvůj kámoš naletovat ledku s odporem do zadní interierový lampičky (je se senzorama na alarm). Je tam atypická malá žárovička a mne se podařilo při jejím vyndavaní ji rozmáčknout :blush: Moc místa tam neni, ale třeba by se zadařilo.
michale, já se s ním dnes spojím a dám ti vědět...kdy to bude...chvátáš na to??, jo tak ona by tam stačila LEDka určená pro +12V(plus malinkej odpor, stačí pár ohmů jako pojistka)
VW Passat B6 2.0 FSI Highline Limo
dříve VW Passat B5 1.8T 20V 1998 Varoš, motor AEB

MaxJH
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 21.04.2009 23:40

Re: Podsvícení prostoru nohou- Jak na to???

Příspěvek od MaxJH »

DarkMaverick píše:[album][/album]
MaxJH píše:To DarkMaverick:

Hele neuměl by ten Tvůj kámoš naletovat ledku s odporem do zadní interierový lampičky (je se senzorama na alarm). Je tam atypická malá žárovička a mne se podařilo při jejím vyndavaní ji rozmáčknout :blush: Moc místa tam neni, ale třeba by se zadařilo.
michale, já se s ním dnes spojím a dám ti vědět...kdy to bude...chvátáš na to??, jo tak ona by tam stačila LEDka určená pro +12V(plus malinkej odpor, stačí pár ohmů jako pojistka)
Vůbec na to nechvátám, jen jsem si říkal, že se to přece jenom líp dělá když není zima a neprší Ti za krk.
Prosím Tebe o ohmech mi ani nemluv :kap: Vím jen ze školy že je to odpor, ale kolik a jakej, to je na mne moc. Asi udělám nejlíp když to nechám na Tobě. Možná to bude znít trochu alibisticky, ale léta kdy jsem bastlil a pak doufal, že to nezhasne nebo to udělá něco jiného jsou "snad" dávno pryč. :budo:

Řeknu Ti to takhle, kdyby se tam podařilo dát bílé supersvítivé ledky a kdyby se podařilo je ukrýt aby Ti nesvítili při jízdě do ksichtu, byl bych šťastnej jak želva. Jsou to maličkosti, na který ujíždím a moc mne pak těší když tam jsou :cowb:

Uživatelský avatar
prassat
Pilot
Pilot
Příspěvky: 773
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severozápad

Re: Podsvícení prostoru nohou- Jak na to???

Příspěvek od prassat »

Ahoj, já osvětlení řešil malými neony, které mají 100% stejný odstín modré jako origo barva na budíkách.
Pod loketkou mám vypínač, pokud bych to chtěl vypnout. Pokud mám vypínač zapnutý, tak se mi prostor pod nohy rozsvítí vždy po zapnutí světel, byť i jen na parkovačky (napětí je "zlodějkou" půjčené z osvětlení prvků v interiéru a po vypnutí zas zhasne). Regulace intenzity osvětlení spínačů ovlivňuje i intenzitu neonů - prostě paráda. Zadek jsem neřešil.
Přílohy
DSC_2985-1600.jpg
Passat B8 sedan 2016, BiTDi, DSG 4x4 @ 223 kW/560 Nm
Superb sedan 2009, V6 3.6 FSi, DSG 4x4 @ 191 kW/350 Nm
Fabia 2005, 1.4i 16V + automatka @ 55 kW/126 Nm

MaxJH
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 21.04.2009 23:40

Re: Podsvícení prostoru nohou- Jak na to???

Příspěvek od MaxJH »

prassat píše:Ahoj, já osvětlení řešil malými neony, které mají 100% stejný odstín modré jako origo barva na budíkách.
Pod loketkou mám vypínač, pokud bych to chtěl vypnout. Pokud mám vypínač zapnutý, tak se mi prostor pod nohy rozsvítí vždy po zapnutí světel, byť i jen na parkovačky (napětí je "zlodějkou" půjčené z osvětlení prvků v interiéru a po vypnutí zas zhasne). Regulace intenzity osvětlení spínačů ovlivňuje i intenzitu neonů - prostě paráda. Zadek jsem neřešil.

Hmmmm, vypada to moc dobre. Na jaky misto u pojistek jsi je pripojil? Nebo jsi je zapojil az nekde dal???

Uživatelský avatar
DarkMaverick
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 399
Registrován: 02.06.2011 20:31
Bydliště: Jižní Čechy, Milevsko

Re: Podsvícení prostoru nohou- Jak na to???

Příspěvek od DarkMaverick »

MaxJH píše:
prassat píše:Ahoj, já osvětlení řešil malými neony, které mají 100% stejný odstín modré jako origo barva na budíkách.
Pod loketkou mám vypínač, pokud bych to chtěl vypnout. Pokud mám vypínač zapnutý, tak se mi prostor pod nohy rozsvítí vždy po zapnutí světel, byť i jen na parkovačky (napětí je "zlodějkou" půjčené z osvětlení prvků v interiéru a po vypnutí zas zhasne). Regulace intenzity osvětlení spínačů ovlivňuje i intenzitu neonů - prostě paráda. Zadek jsem neřešil.

Hmmmm, vypada to moc dobre. Na jaky misto u pojistek jsi je pripojil? Nebo jsi je zapojil az nekde dal???
koukám...že když už se něco vyřeší, tak se ozve někdo kdo to má už léta... :laugh:
VW Passat B6 2.0 FSI Highline Limo
dříve VW Passat B5 1.8T 20V 1998 Varoš, motor AEB

MaxJH
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 21.04.2009 23:40

Re: Podsvícení prostoru nohou- Jak na to???

Příspěvek od MaxJH »

DarkMaverick píše:
MaxJH píše:
Hmmmm, vypada to moc dobre. Na jaky misto u pojistek jsi je pripojil? Nebo jsi je zapojil az nekde dal???
koukám...že když už se něco vyřeší, tak se ozve někdo kdo to má už léta... :laugh:

No a teď babo raď :-D Co myslíš Radku, co bude jednodušší a co by sis vybral Ty???

Uživatelský avatar
DarkMaverick
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 399
Registrován: 02.06.2011 20:31
Bydliště: Jižní Čechy, Milevsko

Re: Podsvícení prostoru nohou- Jak na to???

Příspěvek od DarkMaverick »

pokud chceš bílé LED i do světýlek, tak proč ne...pokud chceš něco lepšího, zvol neony...kouknu se ti na ceny...a večer písnu
VW Passat B6 2.0 FSI Highline Limo
dříve VW Passat B5 1.8T 20V 1998 Varoš, motor AEB

MaxJH
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 21.04.2009 23:40

Re: Podsvícení prostoru nohou- Jak na to???

Příspěvek od MaxJH »

DarkMaverick píše:pokud chceš bílé LED i do světýlek, tak proč ne...pokud chceš něco lepšího, zvol neony...kouknu se ti na ceny...a večer písnu
Asi by bylo lepší čéče jít do těch neonů. Ledky ve světýlkách mám a docela mne láká jak psal kolega, že to má připojený na kolečko s kterým stmívá palubku a zároveň se mu setmí i ty neony pod nohama. To by mohlo vypadat masérsky :-D Každopádně písni....

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“