Modré budíky

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
aivos
Pilot
Pilot
Příspěvky: 806
Registrován: 18.08.2009 14:15

Modré budíky

Příspěvek od aivos »

Zdravím , mám modré budíky ale chci je dát do bíla, nevíte náhodou někdo parametry těch modrých diod? Abych věděl jaké koupit ty bílé..
Obrázek

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: Modré budíky

Příspěvek od wrot »

aivos píše:Zdravím , mám modré budíky ale chci je dát do bíla, nevíte náhodou někdo parametry těch modrých diod? Abych věděl jaké koupit ty bílé..
kup bílé SMD diody najdeš to na
http://www.gme.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
jen si vybrat svítivost asi tu co nejvíc doběla,ja to dělal sice piplačka na několik pokusů páč se mi to vefinále nelíbilo ale teť mam bílou klimu bílé ukazatele kilo a počítač , ručičky jsem dal červené jen u těch horních budíku na palivo to byl opruz ,já tam měl pouze dvě diody které osvětlují jak ručičky tak ciferník ,musel jsem pomocí drátku jednu vytáhnout vejš k ručičce (červená) a druhou natáhnout do prostřed ciferníku aby to bylo vše stejně osvětlené .držím palec jen si spočítej koik to bude celkem diod na tu klimu to docela dost něco mezi 15 a 20 didama pak ty na budíky
jo ještě voltáž danejch diod dle barev ale to jsem neřešil mněl jsem zelné podsvícení a měnil jsem kus za kus bez odporů a funguje to :pleasantry:

1,8V - červená
2,4V - žlutá
2,6V - zelená
3,0V - modrá
3,2V - bílá
3,6V - bílá

Diablo_666
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 259
Registrován: 06.10.2009 21:44
Bydliště: Pasec

Re: Modré budíky

Příspěvek od Diablo_666 »

Kup si SMD diody ve střední velikosti,pouzdro 1206.Led diod je dost,tipuju že to bylo 8ks jeden budík otáčky,3ks rafika,3ks voda,2ks u vody rafika a to stejný zbytek.Myslím že tak,nedávno sem to dělal,ale už přesně nevím.Dělal jsem si i Climatronic,tam je 15ks displej a pak pod tlačítkama.
Audi 5000CS Turbo Quattro
VW Passat 1.9 TDI B5

Uživatelský avatar
Marshall007
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 357
Registrován: 13.04.2008 13:16
Bydliště: SK-Levice

Re: Modré budíky

Příspěvek od Marshall007 »

skuste prihodit aj dake foto pre inspiraciu, ty ktory to mate uz spravene ;)
Dakujem.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“