Nejde dálkový centrál, stahování oken ani vnitřní osvětlení

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

shikaree
Závodník
Závodník
Příspěvky: 598
Registrován: 13.07.2009 13:49

Re: Nejde dálkový centrál, stahování oken ani vnitřní osvětl

Příspěvek od shikaree »

pohodarkajik: jenže problém je v tom, kde sehnat jinou komfortku na odzkoušení? navíc když jich je víc typů a ne jen jediná? Navíc nejsem si jistej, ale nemusí se náhodou nová ( nebo jiná ) komfotrka naprogramovat? Dle mě to nebude jen tak jednoduché vyměnit kus za kus...

pohodarkajik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1258
Registrován: 28.11.2010 19:28
Bydliště: Rychnov nad kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde dálkový centrál, stahování oken ani vnitřní osvětl

Příspěvek od pohodarkajik »

ja si myslim, ze kdyz tam das jinou, treba tu co umi vsechny okna v el. a auto bude mit jen predni v el. , tak napise chybu, zas takovou vedu bych v tom nevidel a programovat to uz vubec, jestli se pletu at me nekdo opravi, ale stejne si myslim ze na to prisel tak ze jednoduse promeril vsechny draty a pak to nemuze bejt nic jinyho nez jednotka

Uživatelský avatar
kubenec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2011
Registrován: 30.12.2009 19:10
Bydliště: Praha 10 - VWršovice

Re: Nejde dálkový centrál, stahování oken ani vnitřní osvětl

Příspěvek od kubenec »

Ahoj, kolega má Pašíka 1,9TDi 96kW 2004. Nedávno jsme dělali kompletní scan auta a bylo vše v pohodě. Nyní jsme chtěli změnit nastavení zamykání auta a nelze kontaktovat jednotku komfortu 46. Kde může být chyba, protože na autě vše funguje jak má.

pohodarkajik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1258
Registrován: 28.11.2010 19:28
Bydliště: Rychnov nad kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde dálkový centrál, stahování oken ani vnitřní osvětl

Příspěvek od pohodarkajik »

chyba může být v kabelu či v SW, mam ten samej problem, VAG mi chodi, všechno OK, ale když chci se dostat na komfortku a aktivovat si treba okna na dalku, tak mi program napíše, že jednotka neodpovida, mam kabel koupenej z aukra za cca 250,-

Uživatelský avatar
kubenec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2011
Registrován: 30.12.2009 19:10
Bydliště: Praha 10 - VWršovice

Re: Nejde dálkový centrál, stahování oken ani vnitřní osvětl

Příspěvek od kubenec »

Myslíš diag kabel nebo SW VAG? Pokud ano je to divný, protože jsme testovali 2 kabely a 2 Notebooky a oba jsou bez odezvy. A nehledě na to, že před tím půl rokem to makalo.

bback
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 10.08.2011 16:42
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde dálkový centrál, stahování oken ani vnitřní osvětl

Příspěvek od bback »

Tak já jsem vyměnil dneska komfortku a všechno šlape jak má, až na dálkovej centrál. Ten se musí znovu nějak spárovat, tak se musim mrknout tady, jestli na něco nenarazim. Jinak komfortku sem sehnal za 1500 Kč, označení 1C0 959 799 B.
VW Passat Variant 1.9 TDI chip Comfortline 2003

shikaree
Závodník
Závodník
Příspěvky: 598
Registrován: 13.07.2009 13:49

Re: Nejde dálkový centrál, stahování oken ani vnitřní osvětl

Příspěvek od shikaree »

bbacku, díky za info

bendy25
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 09.04.2008 08:36
Bydliště: petrzalka
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde dálkový centrál, stahování oken ani vnitřní osvětl

Příspěvek od bendy25 »

chalani mam podobny problem ale u mna sa to deje nasledovne.dotknem sa kluky kufrra potiahnem a stade odpali poistku ktora ovlada central,stahovanie okien vnutorne osvetlenie nadrz..vyskusal som 2 poistky stale sa to deje

auto passat b5.5 vidim ze som tu neupravoval profil

pohodarkajik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1258
Registrován: 28.11.2010 19:28
Bydliště: Rychnov nad kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde dálkový centrál, stahování oken ani vnitřní osvětl

Příspěvek od pohodarkajik »

bendy25 píše:chalani mam podobny problem ale u mna sa to deje nasledovne.dotknem sa kluky kufrra potiahnem a stade odpali poistku ktora ovlada central,stahovanie okien vnutorne osvetlenie nadrz..vyskusal som 2 poistky stale sa to deje

auto passat b5.5 vidim ze som tu neupravoval profil
zkontroluj el. instalaci v 5. dverich (staci sundat tapec) kdyz tam to bude ok, tak promer kabely mezi dverma a autem, (v aute je tusim spojka v levym kastliku na naradi, tam ji urco najdes) problem bejva dost ve zlomenych kabelech v pruchodce mezi autem a dverma

Uživatelský avatar
martinsvitek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 178
Registrován: 17.06.2010 21:18
Bydliště: Litvínov

Re: Nejde dálkový centrál, stahování oken ani vnitřní osvětl

Příspěvek od martinsvitek »

ahoj všeci, pojistka na komfortku je normálně vlevo od volantu?

Ahoj klubáci, potřebuji zase poradit. Na pašíku na stropním světle mi vypadnul ten čudlík v poloze vypnuto na štelování světla, všechno bylo v pohodě zadní osvětlení fukční ale přední jen na růčo, jezdil jsem tak asi 2 měsíce a dneska mě c.h.u.j.a napadlo tam rejpnout malým imbusem a zkusit to posunot do polohy aby to stropní světlo svítilo když otevřu dveře. No a jak sem tam rejpnul tak se tam zajiskřilo a nejde mi ani jedno světlo v interiéru a nejdou mi zadní dveře zamykat dálkou, musím ručně a nejdou štelovat zrcátka a nejdou stahovat přední okna...Je to komfortka? Má svojí pojistk?

DaveA3
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 01.05.2009 13:18

Re: Nejde dálkový centrál, stahování oken ani vnitřní osvětl

Příspěvek od DaveA3 »

Ahoj měl bych na vás dotaz za jisté jste více znalí než já. odešla mi mi komfortní jednotka scháním novou stará má označení 1J0 959 799 R nevíte zda se místo této dá použít jiná s jiným označením? předem děkuji za odpověď

shikaree
Závodník
Závodník
Příspěvky: 598
Registrován: 13.07.2009 13:49

Re: Nejde dálkový centrál, stahování oken ani vnitřní osvětl

Příspěvek od shikaree »

Už mi vše funguje krom kufru, nejde ani tlačítkem v interieru, ani na klíči dálkou. Pouze klíčem manuálně.
Paměť závad hlásí: komunikace CAN.
Je možný, aby vše fungovalo jak má a nešel by jen kufr? Komfortka je z Passata B5.5

Uživatelský avatar
Vohrn
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 13.10.2011 16:21
Bydliště: Praha

Re: Nejde dálkový centrál, stahování oken ani vnitřní osvětl

Příspěvek od Vohrn »

Kde se ta komfortka nachází prosím ?

pohodarkajik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1258
Registrován: 28.11.2010 19:28
Bydliště: Rychnov nad kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde dálkový centrál, stahování oken ani vnitřní osvětl

Příspěvek od pohodarkajik »

koukam tady nejen ze nekdo nehleda, ale ani necte cely tema do kteryho vklada prispevek, 1. strana topicu, tam mas svou odpoved, mimo to je to tu napsany uz snad milionkrat

shikaree
Závodník
Závodník
Příspěvky: 598
Registrován: 13.07.2009 13:49

Re: Nejde dálkový centrál, stahování oken ani vnitřní osvětl

Příspěvek od shikaree »

Nikdo neví?
Dále jsem si všiml, že u spolujezdcových dveří při otevření se nerozsvítí vnitřní osvětlení a nefunguje podsvícení u spolujezdcového výdechu ventilace. Může to mít souvislost s "načatou" komfortkou?

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“