ALARM, DÁLKOVÝ START: dálkový start auta, dálk. start bufíku

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Uživatelský avatar
liboor
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Košice

ALARM, DÁLKOVÝ START: dálkový start auta, dálk. start bufíku

Příspěvek od liboor »

AHOJ. .Potrebujem do sharana alarm.Na internete som našiel alarm z dialkovym štartom . Ma niekto s tymto alarmom skusenosti čo sa tyka sharana.V inych autach to funguje dobre a vodiči si to pochvaluju.No zatial som nenašiel nikoho kto to ma v sharane.DAKUJEM

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rfarsky »

Koupil jsem Magicar 8000B,už je pipravenej na VW.Tím myslím dojezdy oken a prodloužený interval střešního světla.Je bomba.

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od patper »

Mam Magicar 9000-s funkci dálkového startu uz skoro dva roky a jsem naprosto spokojen.... :lol:

Uživatelský avatar
kedaR
Řidič
Řidič
Příspěvky: 104
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kedaR »

rfarsky píše:Koupil jsem Magicar 8000B,už je pipravenej na VW.Tím myslím dojezdy oken a prodloužený interval střešního světla.Je bomba.
Máš nějaký připojovací body na Alhambru v pondělí mi taky přišel a chystám se to montovat,hlavně chci taky paegrem spouštět přídavné topení teď v zimě.Napojoval jsi se na dveřní spínače nebo na vnitřní osvětlení,apod.rady?

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rfarsky »

Napojoval jsem se na vnitřní osvětlení alarm ma spožďovač akorát ho musíš aktivovat a na centrál si dej pozor musíš tam dát diodu nebo odpor má to opčnou polarizaci.

Uživatelský avatar
kedaR
Řidič
Řidič
Příspěvky: 104
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kedaR »

Díky za radu,a centrál má "+" nebo "-" polarizaci? Koukal jsem že se to dá nastavovat.Ty jsi nastavoval zpoždění? ty máš u almary stmívač na vnitřním osvětlení? já myslel že to zpoždění je nutné nastavit kvůli tomu stmívači.

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rfarsky »

Polarizaci si nepamatuji,ale pokud se zeptáš na http://www.levnealrmy.cz" target="_blank tak ti tam přesně odpoví.A to zpoždění je kvůli tomu stmívači.

Uživatelský avatar
kedaR
Řidič
Řidič
Příspěvky: 104
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kedaR »

Tak jsem se do toho pustil a montuji Magicar,já nemám stmívač tak asi nebudu muset nastavovat zpořdění ale prozraď kam jsi připojil ovládání centrálu,ovládání kufru no a třeba i blinkry a park světla a kde se napojuješ na startovací kabel koukám že se musí přerušit

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rfarsky »

Chlapi dělal mi to elektrikář vše zapojeno od pojistkovky a dálkový start jsem zapojit nechtěl je to k ničemu radši bufíka na dálku,to by bylo jiný kafe.Takže ti s tím bohužel moc nepomůžu.Maximálně bych ti mohl dát na něj číslo.

Uživatelský avatar
kedaR
Řidič
Řidič
Příspěvky: 104
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kedaR »

Díky už se stím nějak peru snad to dopadne mám to bez dálk.startu a právě bufíka chci spínat tím přídavným aux výstupem.

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rfarsky »

Anonymous píše:
rfarsky píše:Chlapi dělal mi to elektrikář vše zapojeno od pojistkovky a dálkový start jsem zapojit nechtěl je to k ničemu radši bufíka na dálku,to by bylo jiný kafe.Takže ti s tím bohužel moc nepomůžu.Maximálně bych ti mohl dát na něj číslo.
Tak bufík na dálku funguje,ale akorát alarm mi po hodině hlásí pořád otevřený dveře.Vypnuho ho a pak už je klid.
A japa jsi zprovoznil bufíka na dálku pokud to není tajné.Děkuji

Uživatelský avatar
kedaR
Řidič
Řidič
Příspěvky: 104
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kedaR »

Já mám origo nezávislé topení ovládané hodinkami,tak jsem je vyndal rozebral a to tlačítko pro zapnutí z vozu jsem zjistil že spíná plus pouze impulzem.Na plošku tišťáku jsem napájel drátek vyvedl za hodinky tam osadil spínací relé k němu jsem připojil ten drátek,mínus máš v honkách a ovládácí plus jsem použil impulz pro otevírání kufru u Magicaru a nebo můžeš použít výstupy AUX 1 a 2 jak je libo,použil jsem kufr protože se spouští dlouhým stlačením,přídavné výstupy pouze krátkým stlačením a tam bych měl obavy o plané starty,vypínání neřeším protože to obstarává elektronika v hodinkách ,hodinky jsou nadále funkční.
Magicar máš a nezávislé sem myslím někde četl že taky tak do toho je to paráda,při snídani odmáčkneš topení dosah fakt skoro 800m a příjdeš do vytopeného autí
čekám až otevřou obchody abych mohl koupit diody a dokončit ten alarm ještě že tu lidi poradí díky Bohush
Alík a asi 160 kobylek

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rfarsky »

Nemám ovládaní hodinama jsem rád,že jsem zprovoznil tenhle ,ale protože je tento příhřev docela slabej tak už mám ve váhledu Webasto 5W s ovládacíma hodinma a tam už to dořeším i s tou dálkou.

Uživatelský avatar
Dolik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 264
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břest
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dolik »

Jak poznám ze mám alarm udajne by tam měl byt a když tak jaký mám sehnat za dobrou cenu? Dik za rady

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“