Problém se světly špatně svítí

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
reznylada
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 28.08.2011 19:44
Bydliště: Hodonín

Problém se světly špatně svítí

Příspěvek od reznylada »

Nemůže mi někdo poradit .....Mám passata sedana 2001 přední světla slabě svítí je tam H7 standartní, dálkové jsou v pohodě potkávací se mi zdají slabé nedá se nějak vyčistit :?: Přední část světel je vcelku čistá .Dík za radu.

Uživatelský avatar
ace_rimmer
Závodník
Závodník
Příspěvky: 582
Registrován: 23.11.2009 21:02
Bydliště: Olomoucký kraj

Re: Problém se světly špatně svítí

Příspěvek od ace_rimmer »

můžeš zkusit rozleštit,ale to je chvilková záležitost, za chvíli to máš zpátky, nejlepší je vyměnit a hotovo, staré prodej někomu kdo je vezme a postačí mu, fakt nemá smysl nad tím nějak polemizovat, nové koupíš za litr jedno, viděl jsem na aukru i za 800 (nové)

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém se světly špatně svítí

Příspěvek od Tomášek »

nojo, ale to sou naky depa, nebo naka jina cina, ne? to si moc nepomuze

Uživatelský avatar
ace_rimmer
Závodník
Závodník
Příspěvky: 582
Registrován: 23.11.2009 21:02
Bydliště: Olomoucký kraj

Re: Problém se světly špatně svítí

Příspěvek od ace_rimmer »

já bych se toho nebál, třeba tady:
http://aukro.cz/svetlo-svetla-reflektor ... 72391.html" onclick="window.open(this.href);return false;

já myslím, že si pomůže...pokud ty jeho jsou zašlé tak cokoliv bude svítit líp a jasnějším světlem, ne sice jako originály, ale svítit to bude hezky, já jsem koupil depa narychlo kvůli STK a jsem s nima spokojen a to mám čočku s H7, má krásnou ostrou duhovou linku vrchní hranice světelného kuželu (nebo jak se to..) a osvětlí cestu úplně v pohodě..pokud je zvyklý na svoje zašlé tak pak bude cokoliv svítit tak, že z toho bude nadšený :-D jako já :-D

chonsicek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 485
Registrován: 09.07.2009 12:28

Re: Problém se světly špatně svítí

Příspěvek od chonsicek »

to se dělaly skleněné i plastové? jinak sklo asi moc nerozleštíš.. :D .. a ten plast byva zašlý i zevnitř.. třeba muj případ.. takže to jedině kuchnout. ale hrozí že když se to neutěsní pořádně tak se světlo bude rosit..
Polo 1.4TDI

Uživatelský avatar
cervik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 311
Registrován: 06.06.2009 21:53
Bydliště: Veselíčko

Re: Problém se světly špatně svítí

Příspěvek od cervik »

Tomášek píše:nojo, ale to sou naky depa, nebo naka jina cina, ne? to si moc nepomuze
Nevím jak Depo Ale třeba světla TYC i když je to čejna svítí velmi dobře :wink: a ne jenom na VW s kámošem jsme zkoušeli na mitsubischi kolt různé značky světlometů.A TYC svítil lépe než HELLA,zkoušeno na fungl nových světlech :wink:

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“