RNS 510 problem - PROSIM POMOZTE

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
adultboy333
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 48
Registrován: 31.08.2011 14:57
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

RNS 510 problem - PROSIM POMOZTE

Příspěvek od adultboy333 »

Ahojte, mam taky problem. Od jedneho chlapika som na inzerat kupil zarucene novu a bezproblemovu navigaciu RNS 510. Bolo to komplet s navodom, kartickou s PIN, este s foliou a zabalene. Vyzeralo to ako bezproblemova zalezitost. Chlapec mi to nahodil do auta (VW Passat CC-uz tam bola GPS antena z predtym namontovanej navigacie RNS300), napojil kabliky, predviedol...vsetko ficalo. Prehravalo DVD (aj napalene), CD,DVD aj pocas jazdy, navigacia, SD karta ficala...proste jedna basen. Tesil som sa z toho dva dni a na treti den mi to zacalo brutalne blbnut. Proste radio sa vypina samo od seba, vcera mi cez den 4 krat zamrzlo, potom robi take ze hra radio ale vypne sa mi display( je uplne cierny), potom chvilu mi neslo prehravat SD kartu, potom zase isla prehravat. No proste blbne to jak svina. Chlapikovi som zavolal a samozrejme ako sa dalo cakat, tak zacal sa vyvliekat, ze mi to predal a vsetko fungovalo a teraz ho to uz netrapi. No proste serioznost.:(
Nestalo sa to nahodou tiez niekomu z vas? Neda sa to nejako vyriesit? Napriklad prehrat firmware ma napadlo...ale neviem. Ja sa v tom az tak nevyznam...ale vazne ma to serie. Aj ten pristup (bohvie odkial je ta navigacia :baseball: ).
Budem velmi vdacny za kazdu radu.
Dakujem.
VW Golf VI 1.2 tsi rabbit - 77 kW,Komfort/Secure/Sport packet,RNS 510,MF volant,HF "premium",blue graphit perlet,bixenony s natacanim do zakrut, LED GTI zadne svetla

xxxmisko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 13.01.2011 22:41

Re: RNS 510 problem - PROSIM POMOZTE

Příspěvek od xxxmisko »

Sorry za OT, ale od koho si to kupoval, aby sme sa mu keď tak vyhli?

Ak je nová, tak by na ňu mala byť záruka, nie?

Uživatelský avatar
dream7000
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.01.2008 18:29
Bydliště: Námestovo, Orava

Re: RNS 510 problem - PROSIM POMOZTE

Příspěvek od dream7000 »

ked chces radu, musis napisat co v tej navigacii teraz mas za sw....a hlavne ten kto ti to nahadzoval ti to v aute aj nakodoval?skus restartnut navi a daj tie udaje co ti pisem

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: RNS 510 problem - PROSIM POMOZTE

Příspěvek od tornado1 »

kodovalo se auto?
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

adultboy333
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 48
Registrován: 31.08.2011 14:57
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: RNS 510 problem - PROSIM POMOZTE

Příspěvek od adultboy333 »

informacie o systeme:
HW version: H11
SW version: 3980
Active map covera... West Europe
Active map supplie... Navteq
map version HDD: 7551

tornado1: Ako som spomenul, nie som v tomto velmi zbehly...cize by som sa spytal co znamena, ci sa kodovalo? Neviem, chlapi nahodil radio, napojil kabliky, zasroboval, dal tam nejake DVD a bolo to...vtedy to ficalo.
VW Golf VI 1.2 tsi rabbit - 77 kW,Komfort/Secure/Sport packet,RNS 510,MF volant,HF "premium",blue graphit perlet,bixenony s natacanim do zakrut, LED GTI zadne svetla

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: RNS 510 problem - PROSIM POMOZTE

Příspěvek od tornado1 »

nedělal nic s počítačem?
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

adultboy333
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 48
Registrován: 31.08.2011 14:57
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: RNS 510 problem - PROSIM POMOZTE

Příspěvek od adultboy333 »

nie, nemal ziaden pocitac. Proste len vytiahol radio co tam bolo, nahodil navigaciu, napojil kable, zasroboval a bolo. Len na konci tam dal este nejake DVD. Ale so ziadnym pocitacom nic nerobil....tak neviem.
Nejake napady v com moze byt problem? Nepomohlo by preinstalovanie firmware?
VW Golf VI 1.2 tsi rabbit - 77 kW,Komfort/Secure/Sport packet,RNS 510,MF volant,HF "premium",blue graphit perlet,bixenony s natacanim do zakrut, LED GTI zadne svetla

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: RNS 510 problem - PROSIM POMOZTE

Příspěvek od tornado1 »

tohle byl naprostý amatér! fw taky může pomoct, ale je toho více co tam je špatně!
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Toboo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 21.11.2009 11:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: RNS 510 problem - PROSIM POMOZTE

Příspěvek od Toboo »

Taky jsem měl jednou problémovou navigaci a to byla přímo originál z VW... ale hrozně často se za jízdy restartovala a zasekávala se. No než sem ji stihl do VW jet reklamovat, tak mi ji ukradly a od té doby mám s novou klid :lol:

adultboy333
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 48
Registrován: 31.08.2011 14:57
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: RNS 510 problem - PROSIM POMOZTE

Příspěvek od adultboy333 »

tornado1: to ze chlapec nebol asi nejlepsie riesenie je uz teraz zrejme...ale kedze je uz neskoro plakat nad rozliatym guinnessom:)...navrhujes nejake riesenie? Ako by som to mohol vyriesit?
Budem vdacny za kazde konstruktivne riesenie...s vynimkou kladiva a kanistra s benzinom.:)
VW Golf VI 1.2 tsi rabbit - 77 kW,Komfort/Secure/Sport packet,RNS 510,MF volant,HF "premium",blue graphit perlet,bixenony s natacanim do zakrut, LED GTI zadne svetla

Uživatelský avatar
dream7000
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.01.2008 18:29
Bydliště: Námestovo, Orava

Re: RNS 510 problem - PROSIM POMOZTE

Příspěvek od dream7000 »

navrhujem, aby si si doplnil profil odkial si , skorej ti niekto z okolia pomoze....najprv by som zacal s nakodovanim ....

Pe_pe_k
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 09.12.2007 00:08

Re: RNS 510 problem - PROSIM POMOZTE

Příspěvek od Pe_pe_k »

A prosím za všechny, hoď sem kde jsi to koupil, ať víme.. Díky

Odpovědět

Zpět na „Navigace“