nové brzdy

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Bumik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 06.04.2011 12:19

nové brzdy

Příspěvek od Bumik »

Zdravíčko, dal jsem si na zadní kola nové brzdy, vč. kotoučů a teď se mi zdá, jak bych je měl zavzdušněné. Musí se to nějak odvzdušnit nebo je to automatika?
Když jsem měnil předek, tak jsem párkrát šlápl na pedál a vše fungovalo ale teď po výměně šlápnu pedál až pomalu na zem i v normální rychlosti po obci a auto jen pomalu brzdí...když ho zmáčknu po druhé nebo potřetí během toho jednoho brždění, tak to začně chytat nahoře a už to brzdí jak má...

Uživatelský avatar
Flico
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1634
Registrován: 26.10.2008 09:55
Bydliště: Divokej západ u Plzně

Re: nové brzdy

Příspěvek od Flico »

co je to pojem nove brzdy? jako i trmeny bo co ? A zadni pistky si zatlacil s otacenim nebo bez ?

Bumik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 06.04.2011 12:19

Re: nové brzdy

Příspěvek od Bumik »

měnil jsem pouze kotouče a destičky, pistky jsou "zašroubovaé" na doraz

bundis
Závodník
Závodník
Příspěvky: 522
Registrován: 10.04.2008 19:41
Bydliště: Skuteč

Re: nové brzdy

Příspěvek od bundis »

Pokud jsi nerozdělával hydraul. okruh tak to odvzdušňovat nemusíš,dost často se,ale stává,že při výměně zadních desek,když pootáčísš pístem a zatlačuješ ho se ti zničí brzdová pumpa.Mně se to tedy nikdy nestalo,ale jsou tu lidi,kteří tento problém měli.Možná ti ještě nefunguje automatické vystavování,které tam je.

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: nové brzdy

Příspěvek od xerxes »

zkus brzdy trošku zajet cca 200km jak to bude stejné tak zkus obvzdušnit brzdy i ABS návod je ve vis :wink:

Bumik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 06.04.2011 12:19

Re: nové brzdy

Příspěvek od Bumik »

Tak už jsem s tim najezdil asi 400km a je to v pohodě, připadá mi, že se to dalo dohromady když jsem měl "incident" na silnici s jinym autem a dupl jsem na pedal a ABS poradne zabralo, od te doby mi to chyta pekne jako predtim...tak to má buď něco do sebe nebo je to náhoda.... :) takže vyřešeno

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“