na volnoběh chcípl motor

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
sendis
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 14.11.2009 11:44
Bydliště: Most

na volnoběh chcípl motor

Příspěvek od sendis »

Ahoj lidi
mám otázku, dneska jsem stál na parkovišti, a na volnoběh mi to samo od sebe chcíplo, dřív mi klesli otačky a hned se srovnali ale dneska mi to až chcíplo.
Máte s tim někdo zkušenosti??? Nevíte čím to může bejt???

Uživatelský avatar
Flico
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1634
Registrován: 26.10.2008 09:55
Bydliště: Divokej západ u Plzně

Re: na volnoběh chcípl motor

Příspěvek od Flico »

sendis píše:Ahoj lidi
mám otázku, dneska jsem stál na parkovišti, a na volnoběh mi to samo od sebe chcíplo, dřív mi klesli otačky a hned se srovnali ale dneska mi to až chcíplo.
Máte s tim někdo zkušenosti??? Nevíte čím to může bejt???
skrtici klapka, zasvinenej palivovej filtr, svicky, civky, krokovej motorek, voda v benzinu atd atd adt

sendis
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 14.11.2009 11:44
Bydliště: Most

Re: na volnoběh chcípl motor

Příspěvek od sendis »

Flico píše:
sendis píše:Ahoj lidi
mám otázku, dneska jsem stál na parkovišti, a na volnoběh mi to samo od sebe chcíplo, dřív mi klesli otačky a hned se srovnali ale dneska mi to až chcíplo.
Máte s tim někdo zkušenosti??? Nevíte čím to může bejt???
skrtici klapka, zasvinenej palivovej filtr, svicky, civky, krokovej motorek, voda v benzinu atd atd adt

Dneska jsem byl na osciloskopu, mereni proběhlo v pořádku, žádná závada, tedy el. součástí. škrtící klapku jsem čistil ani nebyla moc zasviněná, paliváč je novej, na svíčky se chystám, cívky mám zatim dvě nový a ty zbylý dvě vyměnim až odejdou, krokovej nevim a voda v benzínu??? na shelce si myslim že si to nedovolej

Uživatelský avatar
Flico
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1634
Registrován: 26.10.2008 09:55
Bydliště: Divokej západ u Plzně

Re: na volnoběh chcípl motor

Příspěvek od Flico »

sendis píše:
Flico píše: skrtici klapka, zasvinenej palivovej filtr, svicky, civky, krokovej motorek, voda v benzinu atd atd adt

Dneska jsem byl na osciloskopu, mereni proběhlo v pořádku, žádná závada, tedy el. součástí. škrtící klapku jsem čistil ani nebyla moc zasviněná, paliváč je novej, na svíčky se chystám, cívky mám zatim dvě nový a ty zbylý dvě vyměnim až odejdou, krokovej nevim a voda v benzínu??? na shelce si myslim že si to nedovolej
jak byly ty mrazy tak sem se presvedcil ze i na shellce si to dovolej .... jeste zkusit nastavit klapku a po svickach by to nemelo delat kdyz je vse ok

sendis
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 14.11.2009 11:44
Bydliště: Most

Re: na volnoběh chcípl motor

Příspěvek od sendis »

no klapku jsem čistil a i nastavoval přez komp. No svíčky vyměnim, přemejšlim o těch iridiových, a chystam se zaslepit EGR ventil. A pak uvidim co to bude dělat dál.

dvd73
Řidič
Řidič
Příspěvky: 134
Registrován: 24.06.2010 01:25

Re: na volnoběh chcípl motor

Příspěvek od dvd73 »

sendis píše:no klapku jsem čistil a i nastavoval přez komp. No svíčky vyměnim, přemejšlim o těch iridiových, a chystam se zaslepit EGR ventil. A pak uvidim co to bude dělat dál.
hele jak si u tohohle dopadl? docela by mne to zajimalo. diky
Právní rady a zastoupení
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=215552" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
VR6 rulezzz
Profík
Profík
Příspěvky: 924
Registrován: 15.10.2007 13:06
Bydliště: VWelké Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: na volnoběh chcípl motor

Příspěvek od VR6 rulezzz »

a me by zajimalo,kde je EGR ventil :-)

dvd73
Řidič
Řidič
Příspěvky: 134
Registrován: 24.06.2010 01:25

Re: na volnoběh chcípl motor

Příspěvek od dvd73 »

VR6 rulezzz píše:a me by zajimalo,kde je EGR ventil :-)
na benzínu není :-D opravdu ne... viz. > http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... 7&start=60" onclick="window.open(this.href);return false;
Právní rady a zastoupení
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=215552" onclick="window.open(this.href);return false;

sendis
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 14.11.2009 11:44
Bydliště: Most

Re: na volnoběh chcípl motor

Příspěvek od sendis »

těbuch, no je to pořád stejný, sice mi to už dlouho nechcíplo ale na volnoběh mi lítá ručička na otáčkoměru, sice málo ale lítá.
Teď mi zase dělá to že když stojim na volnoběh tak mi auto divně škube. No budu muset zajít na počítač jestli mi to něco ukáže. No mám tušení že to bude klapka. No modlim se aby to nebyla 12 000 se mi za ní dávat nechce :-(

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“