Kde najdu EGR 1,6 SR AKL má ho vubec?

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
maku
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1223
Registrován: 05.10.2011 20:50
Bydliště: 3nec
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde najdu EGR 1,6 SR AKL má ho vubec?

Příspěvek od maku »

Mam AKL motor r.v cerven 1999 zitra se kouknu, ale mam dojem ze tam je jak sem opisoval cislo z cidla teploty
VW GOLF IV 1.6SR 74kW AKL - COMFORTLINE http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=223119" onclick="window.open(this.href);return false; PRODANO
AUDI A4 B8.5 3.0TDI r.v.2014

Uživatelský avatar
sapik88
Profík
Profík
Příspěvky: 979
Registrován: 29.10.2009 12:48
Bydliště: Brno - venkov - Drásov

Re: Kde najdu EGR 1,6 SR AKL má ho vubec?

Příspěvek od sapik88 »

okej, díky za rady, pokud by byl pod sáním někde schovanej tak to leda, ale prostě ho tam nikde nevidím, jinak vejvuk je čistej, žádnej olej,... trocha si to vezme, ale asi jak každej starší olej, ne že bych dolíval každejch 1000 km,..
a motorje 1,6 74kW AKL, tak nevím, asi se zítra pustím do sundávání sání,.. pokud budu mít tušení, že tam někde bude,...

Uživatelský avatar
jurod
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2302
Registrován: 28.03.2010 15:15
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde najdu EGR 1,6 SR AKL má ho vubec?

Příspěvek od jurod »

Rád bych ti poradil, ale nevím... jestli tam vůbec je.
Přikláním se, že spíš tam asi nebude.

Jinak jestli budeš dávat dole sání, tak si kup nové těsnění, myslím, že některé jsou jednorázové...
VW GOLF IV 20V TURBO 132kw
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=206636" onclick="window.open(this.href);return false;
váha vzduchu, RJ motoru, RJ ABS, budíky, filtrbox na prodej..
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=231905" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
sapik88
Profík
Profík
Příspěvky: 979
Registrován: 29.10.2009 12:48
Bydliště: Brno - venkov - Drásov

Re: Kde najdu EGR 1,6 SR AKL má ho vubec?

Příspěvek od sapik88 »

okej, teď jsem asi 15 min hledal po netu, a pro 1,6 74 kw egr je,ale ne pro benzína AKL, ale pro naftu, takže tam asi opravdu nebude,... tím líp pro mě, hůř pro to že jsem myslel že ty emise můžou být tím, budu doufat že to bylo skrz klapku a tu chybu zkratu váhy vzduchu na kostru, kterou jsem smazal a už tam není, asi pozůstatek po rozpojení nebo něčem,.. apokud to neprojde, tak to vezu kamošovi aby mě to nechat udělat za nějakej poplatek,.. nadělaj s emisema, a avie a tatrovky nechaj smrdět furt

Uživatelský avatar
tomakecTD
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1759
Registrován: 07.06.2010 21:09
Bydliště: Prostějov

Re: Kde najdu EGR 1,6 SR AKL má ho vubec?

Příspěvek od tomakecTD »

Lambdu měnil. Přikláněl bych se k váze vzduchu. Ono všiml jsem si, že vše co je občas vadné, tak mi háže zkrat na kostru. Jako dneska jedno čidlo. Vyzkratovat na kostru se prostě nikdy nijak nemohlo :D Je to divné. Nebo to ještě píše malý/velký signál. To vše jsou příznaky, že s ním něco není v pořádku. Váha vzduchu je podstatná věc. Půjčil bych si opravdu jinou, nebo ji nějak odzkoušel. Jak, to nevím, jelikož ji nemám. A s těma emisema máš pravdu. A další věc, snažíme se mít všecko v pucu i blbý emise a na silnicích jezdí podmázlý vraky, který stk neviděli bůh ví jak dlouho.... Mno určitě se podaří, jak to nežere olej atd tak to bude prkotinka a budeš jezdit dále o 106 :wink:
Jako první Fiat Tipo 1.7D 44kW, Škoda forman 1.3i 43kW, Škoda felicia 1.3i 50kW, Škoda FELICIA 1.6 MPi AEE 61kW kombi, černá met- beruška, nyní VW GOLF IV 1.6 16V variant 77kW
Obrázek

Uživatelský avatar
sapik88
Profík
Profík
Příspěvky: 979
Registrován: 29.10.2009 12:48
Bydliště: Brno - venkov - Drásov

Re: Kde najdu EGR 1,6 SR AKL má ho vubec?

Příspěvek od sapik88 »

no zkusím zítra pohledat přez vag jaký hodnoty váha háže, a uvidím jestli bude ok nebo ne,.. jediný zatím co tak mám tu klapku čitou, a byla zasraná fest,asi ju nikdo nikdy nečistil,.. v pondělí se ukáže co ajak :-D

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“