Předělávka ze dvou ele. oken na čtyři

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Diablo_666
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 259
Registrován: 06.10.2009 21:44
Bydliště: Pasec

Předělávka ze dvou ele. oken na čtyři

Příspěvek od Diablo_666 »

Čaute,mám takový dotaz na to,jak zapojit čtyři stahovací okna když mám jen přední dvě a co je k tomu potřeba.Rukovítko s ovladačema k řidiči mám,ale je tam menší konektor s 16 pinama a já mám 34 a je tam popis KLO 3B5 959 793,HW3.3,SW4.2 1997 a je to z 1.9tdi.Co ještě sehnat a jak to zapojit i na ty zadní dveře.Dik
Audi 5000CS Turbo Quattro
VW Passat 1.9 TDI B5

Uživatelský avatar
rolbar
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 215
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Předělávka ze dvou ele. oken na čtyři

Příspěvek od rolbar »

potřebuješ zadní stahovačky s motorkama a elektrikou, pak jinou komfortku a natahat dráty do zadních dveří. Do těch předních dveří musíš sehnat klávesnici, aby byla i s tou jendotkou na velký konektor, jinak budeš měnit ještě další věcí navíc(el. obou dveří, motorky Př. dveří)
ty motorky do zadních dveří ej potřeba sehnat ze stejného roku, aby spolupracovaly se zbytkem auta.

Ale ty z roku 1997 budeš špatně shánět

Diablo_666
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 259
Registrován: 06.10.2009 21:44
Bydliště: Pasec

Re: Předělávka ze dvou ele. oken na čtyři

Příspěvek od Diablo_666 »

No tak to ho je dost,to je lepší se někde podívat a vykuchat to asi celý z nějakýho auta.Ta komfortka ovládá ještě co?nebo co je k ní napojený,kdybych to měnil za ten systém s malým konektorem ve dveřích řidiče.
Audi 5000CS Turbo Quattro
VW Passat 1.9 TDI B5

Uživatelský avatar
rolbar
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 215
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Předělávka ze dvou ele. oken na čtyři

Příspěvek od rolbar »

ta komfotka je jen na central a el. okna
jj, ideální by bylo vše vzít z jednoho auta a překopat to na novější.
ještě pozor na verzi Variant/Sedan jiná komfortka, takže sháněj podle tvé verze auta.

Uživatelský avatar
mario007
Řidič
Řidič
Příspěvky: 56
Registrován: 30.10.2007 16:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Předělávka ze dvou ele. oken na čtyři

Příspěvek od mario007 »

Ahoj přidám se do tématu.....mam B5 r.v. 1999 mam jen přední okna v el. mam možnost sehnat zadní stahovačky s kabeláží a komfortku z B5 r.v. 1998 půjde to dodělat a na co vše se mám podívat aby nebyl problém s doděláním... co vše řídí komfortka.....jen centrál a okna nebo je v ní ještě něco..... musí se poté nějak přizpůsobit?
díky

Uživatelský avatar
VencaV
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 280
Registrován: 10.07.2010 18:00
Bydliště: ČR

Re: Předělávka ze dvou ele. oken na čtyři

Příspěvek od VencaV »

Ahoj, chci dodělat el dozadu. Mám NECAN auto s předníma el. oknama (centrál DO dodělávaný, neorigo). Mám zadní stahovačky, kabeláž, ovladač a potřebuju komfortku. Můžu dát komfortku která končí 799 H? Je to taky z NECAN auta se 4 stahovačkama. Půjde mi stávající DO centrál? Díky za tipy

Uživatelský avatar
Danny
Pilot
Pilot
Příspěvky: 773
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moravskoslezský

Re: Předělávka ze dvou ele. oken na čtyři

Příspěvek od Danny »

VencaV píše:Ahoj, chci dodělat el dozadu. Mám NECAN auto s předníma el. oknama (centrál DO dodělávaný, neorigo). Mám zadní stahovačky, kabeláž, ovladač a potřebuju komfortku. Můžu dát komfortku která končí 799 H? Je to taky z NECAN auta se 4 stahovačkama. Půjde mi stávající DO centrál? Díky za tipy
Podle mě neorigo centrál není vůbec do komfortky zapojený,ale jak to dělají oni,tak do dveří.A nehledě na to ,že i když máš auto NECAN tak se tam dávali 2 generace.

Ta první je pozná podle zeleneho podsvitu (do konce roku 1997) a ještě když se vytáhne z řidičových dveří ten ovládací panel tak je tak 14 cm hluboký a má v sobě další jednotku.

Takže sehnat stahovačky (všecky z jednoho auta),komfortku(která obsahuje tvou výbavu plus to co tam chceš),kabeláž ,pokud máš ten hluboký panel tak sehnat hluboky pro 4 okna a opačně) a zámky dveří jsou podle mě zbytečné,páč Passaty B5 1996-2000 mají stejné zámky...Až facelift má jiné (zvenku vypadají stejně) a kabeláže do každých dveří..
Je toho dost,ale pokud máš nějaký dobrý kontakt na díly,nebude problém..Pokud můžu poradít opravdu velmi schopného člověka co ty díly má a prodá ti je v dobrém stavu,v dobré ceně a ještě k tomu to co opravdu do svého potřebuješ tak je to klubák JIRKA.
Bude to drahé ale nenech se odradit..Já ve svém neměl kromě ASR A 4 el oken nic...A tedka mám tempomat,climatronik a vyhřívanou alcantaru a všichni mě odrazovali...Ale jde to:D

Uživatelský avatar
VencaV
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 280
Registrován: 10.07.2010 18:00
Bydliště: ČR

Re: Předělávka ze dvou ele. oken na čtyři

Příspěvek od VencaV »

JJ o dodělávkách mi chvilku vyprávěj :D taky jsem dost věcí dodělával a lze ledacos když máš trpělivost a vysolíš za to nějakem peníz. Stahovačky a kabeláž mám, jediný co mi chybí je komfortka. Dotaz zněl jestli mohu použít konktétní která končí 799H. Auto je vyrobeno 10/98.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14720
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Předělávka ze dvou ele. oken na čtyři

Příspěvek od tornado1 »

komfortku H můžeš použít
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
VencaV
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 280
Registrován: 10.07.2010 18:00
Bydliště: ČR

Re: Předělávka ze dvou ele. oken na čtyři

Příspěvek od VencaV »

Díky za radu, to jsem potřeboval.

Uživatelský avatar
Buresmil
Závodník
Závodník
Příspěvky: 697
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: JZ od Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Předělávka ze dvou ele. oken na čtyři

Příspěvek od Buresmil »

premislel jste nekdo dodelat jen zadni stahovani v neorigu (nezavisle na komfortnim systemu( a napojit to na origo tlacitka?
Kdo brzdí Ten prohrává.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14720
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Předělávka ze dvou ele. oken na čtyři

Příspěvek od tornado1 »

nejde
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Buresmil
Závodník
Závodník
Příspěvky: 697
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: JZ od Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Předělávka ze dvou ele. oken na čtyři

Příspěvek od Buresmil »

proc to nejde?
Kdo brzdí Ten prohrává.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“