máte někdo zkušenost s odblokem obrazu na RNS 2CD?

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
vavra.sv
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 17.09.2011 19:52

máte někdo zkušenost s odblokem obrazu na RNS 2CD?

Příspěvek od vavra.sv »

mam na mysli konkretně tento typ? AV ADAPTÉR / PŘEVODNÍK / VSTUP + ODBLOK OBRAZU + VÝSTUP PRO COUVACÍ KAMERU
http://www.car-multimedia.cz/skoda-av-a ... vstup.html" onclick="window.open(this.href);return false;
mám ho doma a přemýšlím že ho namontují do mojeho touarega. mam tam RNS 2CD a mám už objednanou couvaci kameru s bezdratovim přenosem. Tak pokud někdo ví na co dat bacha nebo jestli je v něčem nějaká zrada tak dejte vědět. dík

Uživatelský avatar
ghostrider
Pilot
Pilot
Příspěvky: 759
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: máte někdo zkušenost s odblokem obrazu na RNS 2CD?

Příspěvek od ghostrider »

O žádné zradě nevím :), ať slouží převodník dle představ...

vavra.sv
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 17.09.2011 19:52

Re: máte někdo zkušenost s odblokem obrazu na RNS 2CD?

Příspěvek od vavra.sv »

tak mam to nainstalovane vše ok obraz i zvuk funguje podle mich představ, ale mam problem s couvaci kamerou. obraz mi skače :-(

vavra.sv
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 17.09.2011 19:52

Re: máte někdo zkušenost s odblokem obrazu na RNS 2CD?

Příspěvek od vavra.sv »

vavra.sv píše:tak mam to nainstalovane vše ok obraz i zvuk funguje podle mich představ, ale mam problem s couvaci kamerou. obraz mi skače :-(
Tak jsem na to přišel ta kamera co mam neumi pal sistem jen ntsc. byl to nějakej levnej šmejd :-(

Uživatelský avatar
ghostrider
Pilot
Pilot
Příspěvky: 759
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: máte někdo zkušenost s odblokem obrazu na RNS 2CD?

Příspěvek od ghostrider »

vavra.sv píše:
vavra.sv píše:tak mam to nainstalovane vše ok obraz i zvuk funguje podle mich představ, ale mam problem s couvaci kamerou. obraz mi skače :-(
Tak jsem na to přišel ta kamera co mam neumi pal sistem jen ntsc. byl to nějakej levnej šmejd :-(
Mohl jsi mi zavolat, na prevodniku si prehod PAL na NTSC slouzi k tomu prepinac, který podrzis cca 3 sec. Popripade jsi mohl vzit kamery od nas, sice nejsou nejlevnejsi ale CCD cocka a plna kompatibilita s prevodniky zarucena.

vavra.sv
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 17.09.2011 19:52

Re: máte někdo zkušenost s odblokem obrazu na RNS 2CD?

Příspěvek od vavra.sv »

tak jsem to dnes dodělal krom kamery. Ale mam menši problem: Když pustim stropni DVD které mam napojene k moji RNS2 přes ten adapter s odblokem obrazu tak je vše OK obraz i zvuk, ale jak mile nastartuju obrazovka na radiu zšedne a je šeda pořad, jde jen zvuk a hraje stropni dvd. Když se rozjedu je furt šedo jen tam nazkoči ten text o bezpečnosti přehravani za jizdy, tak to přepnu tim přepinačem na odblok obrazu, ale furt šedo jen ten text zmyzi :-(
musím vypnout motor a radio a pak to mužu znovu spustit ale jak nastartuju zase šedo.
rozchodil jsem i tu kameru, ale toto je nad me sili :-(
prosím o radu

Uživatelský avatar
ghostrider
Pilot
Pilot
Příspěvky: 759
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: máte někdo zkušenost s odblokem obrazu na RNS 2CD?

Příspěvek od ghostrider »

vavra.sv píše:tak jsem to dnes dodělal krom kamery. Ale mam menši problem: Když pustim stropni DVD které mam napojene k moji RNS2 přes ten adapter s odblokem obrazu tak je vše OK obraz i zvuk, ale jak mile nastartuju obrazovka na radiu zšedne a je šeda pořad, jde jen zvuk a hraje stropni dvd. Když se rozjedu je furt šedo jen tam nazkoči ten text o bezpečnosti přehravani za jizdy, tak to přepnu tim přepinačem na odblok obrazu, ale furt šedo jen ten text zmyzi :-(
musím vypnout motor a radio a pak to mužu znovu spustit ale jak nastartuju zase šedo.
rozchodil jsem i tu kameru, ale toto je nad me sili :-(
prosím o radu
Zalezi jak mas napojene tyto zarizeni za sebou, jejich napeti atp.

vavra.sv
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 17.09.2011 19:52

Re: máte někdo zkušenost s odblokem obrazu na RNS 2CD?

Příspěvek od vavra.sv »

tak adapter mam napajeny od radia, když vypnu radio tak se vypne i adapter a stropni dvd mám tak samo

vavra.sv
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 17.09.2011 19:52

Re: máte někdo zkušenost s odblokem obrazu na RNS 2CD?

Příspěvek od vavra.sv »

problem jsem vyřešil přepojil jsem napajeni na dvd upně mimo radio. A je to OK.
Ale teď mam problem s tim že když jedu tak mi v reprakach šumi podle toho jak šlapu na plyn :-( ale jak přepnu na radio tak je to v poho. Děla to jen na auxu.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: máte někdo zkušenost s odblokem obrazu na RNS 2CD?

Příspěvek od tornado1 »

dej si tam odrušovač
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

vavra.sv
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 17.09.2011 19:52

Re: máte někdo zkušenost s odblokem obrazu na RNS 2CD?

Příspěvek od vavra.sv »

aha, a jaky je na to konkretni typ popř. jaké má označeni?
Dík za radu

kitrop
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 11.11.2016 21:18
Bydliště: Český Těšín

Re: máte někdo zkušenost s odblokem obrazu na RNS 2CD?

Příspěvek od kitrop »

poradi nekdo jak odblokovat obraz?
Predpokladam ze Tv tuner bude analogovy jeste, za jaky digitalni ho vymenit? Díky
Touareg 4.2i INDIVIDUAL 2005

Odpovědět

Zpět na „Touareg“