Prosim o pomoc,porad sviti osvetleni zavazadloveho prostoru.

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
klo55
Řidič
Řidič
Příspěvky: 153
Registrován: 04.09.2011 12:10

Prosim o pomoc,porad sviti osvetleni zavazadloveho prostoru.

Příspěvek od klo55 »

Zdar vsichni,zaclo to tak ze jednoho krasneho dne jsem zjistil ze nejde natocit auto.Rikam si baterky v prdeli,tak koupim jednu,druhej den problem se startem,koupim druhou a uz to bylo trochu lepsi.Ale kdyz jsem to rano nastartoval voltmert se mohl zblaznit,lital od 12V po 14V jak se mu chtelo.Rikam co to je,to nikdy nedelalo.Kamos me poradil,vymen zarovky v osvetleni nohou za led zarovky_odber proudu skoro nic.Tak jsem si je koupil vymnenil jsem i v osvetleni v tech lampickach nad zadnima dverama i ve stropnim panelu a vzadu v kufru-koupil jsem si modry_krasne to sviti.Vecer jdu se psem a rikam si mrknu na auto a ku*va vidim ze v kufru to sviti modre jak na diskotece.Nevite co muze byt za zradu,ze to sviti porad i po zamceni vozu?Dekuji predem za odpovedi. :sorry:

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Prosim o pomoc,porad sviti osvetleni zavazadloveho prost

Příspěvek od Mára_VR6 »

já tipuju na mikrospínač v zámku 5. dveří....

Když otevřeš a zavřeš, vidíš to na maxidotu?
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
GeneHawkins
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Prosim o pomoc,porad sviti osvetleni zavazadloveho prost

Příspěvek od GeneHawkins »

Hele, ono to nemusí být tak jednoduchý. Veškerý osvětlení je spínáno řídícími jednotkami, a když si tam nacpe LEDky, tak to může dělat kdejakou barevnou hudbu...

klo55
Řidič
Řidič
Příspěvky: 153
Registrován: 04.09.2011 12:10

Re: Prosim o pomoc,porad sviti osvetleni zavazadloveho prost

Příspěvek od klo55 »

Divej,ono me to vybijelo baterky kdyz tam byly jeste origo zarovky.A kdyz otevru kufr,tak se to na maxidotu normalne zobrazi.Kdyz zavru,tak taky.

Uživatelský avatar
GeneHawkins
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Prosim o pomoc,porad sviti osvetleni zavazadloveho prost

Příspěvek od GeneHawkins »

Svícení kufru, uvnitř nebo třeba i prostoru pro nohy nemůže vybíjet baterky, protože po nějaké době zhasne, i když necháš dveře či kufr otevřený.
Maxidot nemá nic společného se žárovkami. Řídící jednotka dostane signál z mikrospínače, že jsou dveře otevřeny, a pak rozsvítí (nebo nerozsvítí) žárovku a rozsvítí signalizaci na maxidotu...

Uživatelský avatar
Jurasch
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 282
Registrován: 06.10.2011 12:51
Bydliště: LIBEREC

Prosim o pomoc,porad sviti osvetleni zavazadloveho prostoru.

Příspěvek od Jurasch »

A zároveň si myslím, že kdyby byl mikrospinac v háji, ani by to nezamknul, protože systém by to vyhodnotil jako otevrene dveře.

Uživatelský avatar
GeneHawkins
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Prosim o pomoc,porad sviti osvetleni zavazadloveho prost

Příspěvek od GeneHawkins »

Zamknul. Zamkne i s otevřenými dveřmi.

klo55
Řidič
Řidič
Příspěvky: 153
Registrován: 04.09.2011 12:10

Re: Prosim o pomoc,porad sviti osvetleni zavazadloveho prost

Příspěvek od klo55 »

Baterky vybijet muze,protoze me to v kufru nezhasina ani po 6ti hodinach.Osvetleni nohou zhasne v pohode.
GeneHawkins píše:Svícení kufru, uvnitř nebo třeba i prostoru pro nohy nemůže vybíjet baterky, protože po nějaké době zhasne, i když necháš dveře či kufr otevřený.
Maxidot nemá nic společného se žárovkami. Řídící jednotka dostane signál z mikrospínače, že jsou dveře otevřeny, a pak rozsvítí (nebo nerozsvítí) žárovku a rozsvítí signalizaci na maxidotu...

Uživatelský avatar
GeneHawkins
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Prosim o pomoc,porad sviti osvetleni zavazadloveho prost

Příspěvek od GeneHawkins »

klo55 píše:
GeneHawkins píše:Svícení kufru, uvnitř nebo třeba i prostoru pro nohy nemůže vybíjet baterky, protože po nějaké době zhasne, i když necháš dveře či kufr otevřený.
Maxidot nemá nic společného se žárovkami. Řídící jednotka dostane signál z mikrospínače, že jsou dveře otevřeny, a pak rozsvítí (nebo nerozsvítí) žárovku a rozsvítí signalizaci na maxidotu...
Baterky vybijet muze,protoze me to v kufru nezhasina ani po 6ti hodinach.Osvetleni nohou zhasne v pohode.
Řekl bych, že tam bude chyba, protože to prostě zhasínat má. Možná opravdu ten mikrospínač, třeba nějaký hazardní stav nebo tak...

Uživatelský avatar
Jurasch
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 282
Registrován: 06.10.2011 12:51
Bydliště: LIBEREC

Prosim o pomoc,porad sviti osvetleni zavazadloveho prostoru.

Příspěvek od Jurasch »

GeneHawkins píše:Zamknul. Zamkne i s otevřenými dveřmi.
Opravdu? Resim v jinem vláken svůj problém a centralem, kdy po zamknuti se hned odemkne a myslel jsem že to ma na svědomí prave vadný spinac u některých dveří.

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Prosim o pomoc,porad sviti osvetleni zavazadloveho prost

Příspěvek od LuboR5 »

taky bych to viděl na mikrospínač kufru, osvětlení v kufru je uplně nezávislé na dalším osvětlení . zkus klíčem otevřít jen kufr a nebo jen okno mám za to že tam budou spínače dva. když svítí interier tak kufr nesvítí.

Uživatelský avatar
GeneHawkins
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Prosim o pomoc,porad sviti osvetleni zavazadloveho prost

Příspěvek od GeneHawkins »

Jurasch píše:
GeneHawkins píše:Zamknul. Zamkne i s otevřenými dveřmi.
Opravdu? Resim v jinem vláken svůj problém a centralem, kdy po zamknuti se hned odemkne a myslel jsem že to ma na svědomí prave vadný spinac u některých dveří.
Opravdu. Auto jde zamknout i s otevřenými dveřmi, i pátými. Dokonce začne i blikat kontrolka na dveřích. Po zabouchnutí to už nic neudělá, auto je prostě zamčeno.
Mám ale 2003, je možné, že jiný modelový rok by to mohl mít poněkud odlišně. Tady např. v signalizaci (bliknutí) i zamčení není rozdíl, jestli jsou dveře otevřené nebo zavřené, co jsem měl Passata 2006, sice šel dálkou zamknout s otevřenými dveřmi, teprve po správném zaklapnutí posledních dveří bliknul pro potvrzení světly a začla blikat kontrolka ve dveřích...

Uživatelský avatar
PÁJA77
Řidič
Řidič
Příspěvky: 186
Registrován: 27.10.2011 09:33
Bydliště: okr.Jindřichův Hradec

Re: Prosim o pomoc,porad sviti osvetleni zavazadloveho prost

Příspěvek od PÁJA77 »

máš vadný mikrospínač v zámku pátých dveří.....

klo55
Řidič
Řidič
Příspěvky: 153
Registrován: 04.09.2011 12:10

Re: Prosim o pomoc,porad sviti osvetleni zavazadloveho prost

Příspěvek od klo55 »

Pozna ten spinac diagnostika?Nebo musi celej novej zamek?

Uživatelský avatar
PÁJA77
Řidič
Řidič
Příspěvky: 186
Registrován: 27.10.2011 09:33
Bydliště: okr.Jindřichův Hradec

Re: Prosim o pomoc,porad sviti osvetleni zavazadloveho prost

Příspěvek od PÁJA77 »

Ještě zkus prostříkat ten celý zámek contaktolem,nebo nějakým silikonem ve spreji,mohla se ti tam dostat jenom nějaká nečistota,a pak to dělá chybu..... Diagnostika by to měla poznat.

Odpovědět

Zpět na „Touareg“