Tempomat (Mezityp )

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hanis325
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 297
Registrován: 03.10.2009 20:47
Bydliště: Opava city/Munchen DE

Tempomat (Mezityp )

Příspěvek od Hanis325 »

Ahoj mám mezityp passata je to r.v. 98 ale na sklech mám 97

A dal jsem autoelektrikaři tempomat origo nový i s kabelem a řekl my že mam jiny typ pinu ale to by nebyl až takový problém ale mám plně obsazenou jednotku a říkal že tohle vydí po prvé a musí to byt nějaký mezi typ protože napojil už xxxxx tempomatu a vše bez problému nemá někdo schéma k tomuto typu motoru co odstříhat a napojit do origo drátu .Hledal jsem všude možně vytiskl jsem mu návod co je tady na foru a říkal že to je pěkné ale to má taky ale mám jiné napojení do jednotky nevíte co s tím ???Zase musím mít něco extra kua :cry: :cry: :cry: :oops:

Motor AFN 1,9TDI

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Tempomat (Mezityp )

Příspěvek od napster »

Co vim,tak tempomat se liší jen na tlačítkovej,kolíbkovej a na multifunční volant je jinej. jinak na sklech máš 97,prootže měli skladem hodně 97čkovejch oken a ty máš rv 98 ale jeden z prvních měsíců.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
Hanis325
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 297
Registrován: 03.10.2009 20:47
Bydliště: Opava city/Munchen DE

Re: Tempomat (Mezityp )

Příspěvek od Hanis325 »

Hmm tak to je fajn ale nevím proč my autoeletrikář řekl že mám fakt něco jineho než má octavka ,superb atd a že my bez schematu nebude stříhat origo kabeláž s jednotky že neví kde co je atd

Nemáte někdo schéma na ten mezityp jsem s toho fakt dojebaný protože čtu už asi dva dny zapojení těch tempomatu ale nic jsem nenašel a ja elektřině vubec nerozumím ale když my autoelektrikář řekne že neví jak tak nevím bud je problém u něho nebo v mojem autě kua :roll: :cry: :cry:

to jsem fakt jedinej co to má tahle na h***o ???

Ja nemyslím rozdíl mezi kolebkou nebo multifunkcí atd ja myslím zapojení tempomatu u tohodle typu motoru a jednotky

Uživatelský avatar
Hanis325
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 297
Registrován: 03.10.2009 20:47
Bydliště: Opava city/Munchen DE

Re: Tempomat (Mezityp )

Příspěvek od Hanis325 »

?????

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“