Zaslepení zámků.

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
pasat
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3451
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kósek od Kladna

Příspěvek od pasat »

šimek píše:Já jsem tu drážku zalil dvousložkovým lepidlem a je klid. Stejně tak jsem učinil s tou záslepkou, prostě teď je plná.
A co se zlepší, když tu záslepku vyplníš? Nevidím v tom žádný efekt. Vyvrtat se to dá všechno , ne?

Uživatelský avatar
Softy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 487
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava, SLOVAKIA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Softy »

Inac, teraz ma napadlo, ze ked sa takto upravi ten zamok (zaleje sa ta drazka), ako sa potom daju prisposobit dialkove ovladania centralu (keby bolo v buducnosti treba)?
VW Passat variant 3BG 1,9Tdi PD 130PS Tiptronic, Bejvávalo než mi ho UKRADLI :( :( :(
AUDI A6 avant 2,5 TDi 180PS Tiptronic
http://s11.bitefight.cz/c.php?uid=70420

Uživatelský avatar
suchyra
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1255
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od suchyra »

ted jsem zblblej, kolik teda stojí ta záslepka bez laku, prostě normálnš ve VW :roll: :D
GVII Alltrack 1.8TSI DSG 4M[/size]
GVII GTE

Uživatelský avatar
suchyra
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1255
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od suchyra »

a nemůžete mi to někdo blejsknout jak ta záslepka vypadá, stačítřeba mobilem. dík :wink:
GVII Alltrack 1.8TSI DSG 4M[/size]
GVII GTE

Uživatelský avatar
Softy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 487
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava, SLOVAKIA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Softy »

BlackRacer píše:ted jsem zblblej, kolik teda stojí ta záslepka bez laku, prostě normálnš ve VW :roll: :D
Přílohy
zaslepka.JPG
zaslepka.JPG (15.98 KiB) Zobrazeno 1767 x
VW Passat variant 3BG 1,9Tdi PD 130PS Tiptronic, Bejvávalo než mi ho UKRADLI :( :( :(
AUDI A6 avant 2,5 TDi 180PS Tiptronic
http://s11.bitefight.cz/c.php?uid=70420

Uživatelský avatar
Softy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 487
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava, SLOVAKIA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Softy »

BlackRacer píše:a nemůžete mi to někdo blejsknout jak ta záslepka vypadá, stačítřeba mobilem. dík :wink:
http://www.vw-club.sk/modules.php?name= ... t=zaslepka" target="_blank
VW Passat variant 3BG 1,9Tdi PD 130PS Tiptronic, Bejvávalo než mi ho UKRADLI :( :( :(
AUDI A6 avant 2,5 TDi 180PS Tiptronic
http://s11.bitefight.cz/c.php?uid=70420

Uživatelský avatar
SexedUp
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 387
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pražák se vztahem k Olomouci
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SexedUp »

Softy píše:Inac, teraz ma napadlo, ze ked sa takto upravi ten zamok (zaleje sa ta drazka), ako sa potom daju prisposobit dialkove ovladania centralu (keby bolo v buducnosti treba)?
To nemá vliv. Tu drážku je potřeba prostě znehybnit, nebo znepřístupnit. Funkce dálky se programují, na to nemá ten mechanický bazmek žádný vliv.
Jinak záslepky bez zalepení té drážky to zloději spíš zjednosušší, jdou ven líp než zámek.
Jinak myslím, že tam sedí 50h jak pr**l na hrnec :lol:

Uživatelský avatar
Softy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 487
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava, SLOVAKIA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Softy »

SexedUp píše:
Softy píše:Inac, teraz ma napadlo, ze ked sa takto upravi ten zamok (zaleje sa ta drazka), ako sa potom daju prisposobit dialkove ovladania centralu (keby bolo v buducnosti treba)?
To nemá vliv. Tu drážku je potřeba prostě znehybnit, nebo znepřístupnit. Funkce dálky se programují, na to nemá ten mechanický bazmek žádný vliv.
Jinak záslepky bez zalepení té drážky to zloději spíš zjednosušší, jdou ven líp než zámek.
Jinak myslím, že tam sedí 50h jak pr**l na hrnec :lol:
No neviem neviem... U mna sa prisposobovala dalka tak ze jeden kluc bol v spinacke v polohe tesne pred startom a druhy bolo treba dat do zamku dveri potom s nim otocit (zamknut;odomknut) a stlacit tlacitko na dialkovom... Tak sa to prisposobovalo u mna (komfort 3 generacie).
VW Passat variant 3BG 1,9Tdi PD 130PS Tiptronic, Bejvávalo než mi ho UKRADLI :( :( :(
AUDI A6 avant 2,5 TDi 180PS Tiptronic
http://s11.bitefight.cz/c.php?uid=70420

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od šimek »

pasat píše:
šimek píše:Já jsem tu drážku zalil dvousložkovým lepidlem a je klid. Stejně tak jsem učinil s tou záslepkou, prostě teď je plná.
A co se zlepší, když tu záslepku vyplníš? Nevidím v tom žádný efekt. Vyvrtat se to dá všechno , ne?
Co se zlepší? Když použiješ pořádný kov (lepidlo), tak se do toho dost blbě vrtá a je lepší, když bude zloděj muset vrtat 5cm než 3mm.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

Softy píše:
SexedUp píše: To nemá vliv. Tu drážku je potřeba prostě znehybnit, nebo znepřístupnit. Funkce dálky se programují, na to nemá ten mechanický bazmek žádný vliv.
Jinak záslepky bez zalepení té drážky to zloději spíš zjednosušší, jdou ven líp než zámek.
Jinak myslím, že tam sedí 50h jak pr**l na hrnec :lol:
No neviem neviem... U mna sa prisposobovala dalka tak ze jeden kluc bol v spinacke v polohe tesne pred startom a druhy bolo treba dat do zamku dveri potom s nim otocit (zamknut;odomknut) a stlacit tlacitko na dialkovom... Tak sa to prisposobovalo u mna (komfort 3 generacie).
To je jeden zpusob, ten druhej je pres vag.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
KAKY
Řidič
Řidič
Příspěvky: 70
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Příbram 261 01 CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KAKY »

tak ted sem trochu mimo tu drážku to je drážka do který zapadalo neco z vyndaného zámku a je to na tele centrálu :?:

Petik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha východ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petik »

Nejlepší je to ovládací kolečko buď jednoduše odpojit, nebo vyndat a v případě prodeje namontovat. Nic se zalévat nemusí...

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od šimek »

To je drážka do které zapadá takový placatý čuramedán z vložky zámku a když ho nezaslepíš a někdo ti vytrhne záslepku, tak tam strčí šroubovák, otočí a auto je otevřené.

Karfik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 690
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Příspěvek od Karfik »

KAKY píše:tak ted sem trochu mimo tu drážku to je drážka do který zapadalo neco z vyndaného zámku a je to na tele centrálu :?:
ty si taky tele centralu :lol: :lol: :lol: :twisted:

Karfik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 690
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Příspěvek od Karfik »

šimek píše:To je drážka do které zapadá takový placatý čuramedán z vložky zámku a když ho nezaslepíš a někdo ti vytrhne záslepku, tak tam strčí šroubovák, otočí a auto je otevřené.
tak ja koupim nejaky dobry lepidlo na curamedána. Doufam ze to delaj :lol: :lol:

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“