kola R20 - Pikes Peak

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
excalibur
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 21.04.2011 22:43

kola R20 - Pikes Peak

Příspěvek od excalibur »

Zdravim vazeni,

jiz delsi dobu pokukuji po kolech R20 Pikes Peak na svuj Treg/7P. Ted tam mam R18/Karakum a na zimu je to OK a potencialni nakup R20 kol budu fakticky resit az na jare, ale nedalo mi to a ve znackovem VW servisu jsem se zeptal orientacne na cenu R20/PikesPeak jako noveho nahradniho dilu. No a trochu to byl sok.... cena cca 24000 Kc/kus.

Mate nejake zkusenosti s nakupem orig. kol R20/PikesPeak jinym kanalem nez pres znackovy servis? Ev. v zahranici? Bude lepsi cena?

diky.

Artnok
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 31.10.2011 09:32

Re: kola R20 - Pikes Peak

Příspěvek od Artnok »

Ahoj narazil jsem na tvůj dotaz. Nemám sice kola, která hledáš, ale mám 19" rozteč 5x130 originál a myslím, že vůbec nejsou špatná. Jsou jetá 2 sezony. Ale všechny 4 ks za 15tis !!Cena nového disku je 19 tis/kus. Jmenují se Zaragoza. Kdyžtak koukni a kdybys chtěl jsou tvoje. Max.
_DSC0252.jpg

Uživatelský avatar
vrbic
Člen klubu
Příspěvky: 365
Registrován: 21.01.2010 22:52
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: kola R20 - Pikes Peak

Příspěvek od vrbic »

excalibur píše:Zdravim vazeni,

jiz delsi dobu pokukuji po kolech R20 Pikes Peak na svuj Treg/7P. Ted tam mam R18/Karakum a na zimu je to OK a potencialni nakup R20 kol budu fakticky resit az na jare, ale nedalo mi to a ve znackovem VW servisu jsem se zeptal orientacne na cenu R20/PikesPeak jako noveho nahradniho dilu. No a trochu to byl sok.... cena cca 24000 Kc/kus.

Mate nejake zkusenosti s nakupem orig. kol R20/PikesPeak jinym kanalem nez pres znackovy servis? Ev. v zahranici? Bude lepsi cena?

diky.
Joo pane, tohle jsou pro mně nejhezčí kola na novým Touaregu co se dělají :-) Ale je to šílená raketa peněz. Vyplatí se koupit je hned k autu a zimní koupit ne-origo nebo se pokusit něco sehnat. Ale 24000/ks to je fakt zlodějina první třídy :negative:

Sleduj ebay, aukro a allegro... někde se najdou a třeba i s pneu ;) a za poloviční cenu. Kupoval jsem teď přítelkyni 15" origo vw allu i s pneu na allegru a komplet za 1000 zlotých ;-).

Přeju hodně štěstí ! Ty kola jsou pecka !

excalibur
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 21.04.2011 22:43

Re: kola R20 - Pikes Peak

Příspěvek od excalibur »

Vite nekdo jak presne je nutne dodrzet offset kol v pripade, kdybych sel do nejake vzhledove podobne "neoriginalni" varianty k PikesPeak. PikesPeak/R20 maji offset 57mm (viz http://www.myturbodiesel.com/1000q/whee ... allery.htm" onclick="window.open(this.href);return false;). Vsiml jsem si ale, ze v nabidce neoriginalnich kol R20 neni zrovna tento offset casty.

Jak to vubec s offsetem je? Je pro dane auto (Treg/7P) a danou velikost rafku R20 fixne dano, ze musi byt 57? Jsem ponekud technicky konzervativni a nechci na auto davat neco, co neodpovida tomu, co vyrobce schvalil a otestoval.

diky

Odpovědět

Zpět na „Touareg“