teče nafta z tandemu

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
chonsicek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 485
Registrován: 09.07.2009 12:28

teče nafta z tandemu

Příspěvek od chonsicek »

zdravim.. začala mi tect nafta zpod víčka na tandemu.. vypada to že tam je asi jen silikon.. co se stane když to víčko sundám? mam strach aby se mi z toho něco nevysypalo..
Polo 1.4TDI

blonn
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 310
Registrován: 03.09.2008 21:35
Bydliště: Praha

Re: teče nafta z tandemu

Příspěvek od blonn »

Normalne ho sundej a pretesni pastou Gasket seal nebo kup tesneni.Na G4 jsem ho taky pretesnoval,ale sundal sem ho celej,bo tam zavadzela zhavka na predehrev vody a nechtelo se mi vypoustet hl.kap.Celej sel jak prd hned a pretesnil jsem ho vsude :wink:

chonsicek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 485
Registrován: 09.07.2009 12:28

Re: teče nafta z tandemu

Příspěvek od chonsicek »

ja tam zatim hodil papírové těsnění ale pořad to trochu slzí.. a nechal jsi tam tu gumku ?a ještě se mi zdá že se docela hýbe trubka podtlaku.. tak nevim jestli to zalit tekutym kovem..rozebirat se mi to moc nechce :)
Polo 1.4TDI

blonn
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 310
Registrován: 03.09.2008 21:35
Bydliště: Praha

Re: teče nafta z tandemu

Příspěvek od blonn »

Nenechaval.Pouzil jsem tu pastu.Kazdopadne jsem ho pretesnil celej venku.Neni to nic hroznyho,kor u tebe kdyz ti tam nic nezavadzi
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=5 ... 6&start=15" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.dieselpower.cz/forum/viewtopic.php?t=90271" onclick="window.open(this.href);return false; :drinks:

chonsicek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 485
Registrován: 09.07.2009 12:28

Re: teče nafta z tandemu

Příspěvek od chonsicek »

jj dik.. já mám doma ten červený motorovy silikon.. to bude to same tak to zitra přetěsnim a uvidime :)
Polo 1.4TDI

chonsicek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 485
Registrován: 09.07.2009 12:28

Re: teče nafta z tandemu

Příspěvek od chonsicek »

nakonec jsem tu gumku vyhodil, vystřihl těsnění z hliikoveho plechu, na to jsem dal maloinkou vrstvu motoroveho silikonu, dal tam šrouby s šestihrannou hlavou, dorval, a zatim to drží.. uvidime na jak dlouho
Polo 1.4TDI

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“