Tvrdej brzdovej pedal

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Michal Borovec
Řidič
Řidič
Příspěvky: 63
Registrován: 23.09.2008 22:05

Tvrdej brzdovej pedal

Příspěvek od Michal Borovec »

Zdravim. CHtel bych se zeptat ohledne jedne veci sice jsme tady nasel neco ve forech ale jsem z toho trochu magor. v posledni dobe jsem jsi vsimnul na pasikovi ze kdyz treba po dvou trech dnech vlezu do auta tak seslapnu spojku a brzdu a ta brzde je uplne tvrda, kdyz nastartuju normalne sjede. Nekdo tady rika ze je to normalni ze se pak sepne zase posilovac a nekdo rika ze to normalni neni fakt je ten ze driv mi to nedelalo nebo spsi nevim ne tolik spis jsme si toho treba nevimnul. Tak me zajima jestli je neco spatne a kde je chyba nebo jestli je to normalni. Diiik :wink:

Uživatelský avatar
Flico
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1634
Registrován: 26.10.2008 09:55
Bydliště: Divokej západ u Plzně

Re: Tvrdej brzdovej pedal

Příspěvek od Flico »

nebezi motor, neni podtlak nema co ti pomahat brzdit bez posilovace musi jit pedal ztuha,

živočich
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1387
Registrován: 07.07.2009 22:33
Bydliště: Žďár nad Sázavou a kósek k tomu

Re: Tvrdej brzdovej pedal

Příspěvek od živočich »

ono spíš záleží jak dlouho má v systému vydržet podtlak po vypnití motoru :!:
Zdraví a sílu najdeš ve VW

Uživatelský avatar
Flico
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1634
Registrován: 26.10.2008 09:55
Bydliště: Divokej západ u Plzně

Re: Tvrdej brzdovej pedal

Příspěvek od Flico »

pise po 2 - 3 dnech coz asi je dost dlouho

Michal Borovec
Řidič
Řidič
Příspěvky: 63
Registrován: 23.09.2008 22:05

Re: Tvrdej brzdovej pedal

Příspěvek od Michal Borovec »

jeste rpsosim nekdo nejakou odpoved ja totiz teda nevim jestli s tim nekam letet enbo ne.....

živočich
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1387
Registrován: 07.07.2009 22:33
Bydliště: Žďár nad Sázavou a kósek k tomu

Re: Tvrdej brzdovej pedal

Příspěvek od živočich »

nech to být.Pokud bys to chtěl nějak řešit,tak stejnak není zatím co.V servisu tě pošlou asi někam,když jim povíš,že po 3 dnech stání autu nefunguje brzdoví pedál. :wink:
Zdraví a sílu najdeš ve VW

Michal Borovec
Řidič
Řidič
Příspěvky: 63
Registrován: 23.09.2008 22:05

Re: Tvrdej brzdovej pedal

Příspěvek od Michal Borovec »

no taky jako se mi tam zatim enchce ale ale spis me zarazi to ze driv to nedelalo no a ted to zacalo takhle

Uživatelský avatar
ZALL
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 290
Registrován: 11.05.2008 20:55
Bydliště: Okr. Trutnov (Královehradecký kraj - Východní Čechy)
Kontaktovat uživatele:

Re: Tvrdej brzdovej pedal

Příspěvek od ZALL »

Neboj, ono to za chvíli třeba zase i přestane... Můj pašík to taky občas dělá a občas ne, podle nálady...
Jinak jsem nedávno jezdil skoro novým Polem a to nemělo podtlak v posilovači už po 8hoďkách co stálo před prací, takže oni si s tím u VW asi hlavu moc nelámou :wink:
Hlavní je, že ti ten pedál po nastartování hned změkne. Kdysi jsem měl špatné podtlakové hadice a to tomu trvalo dost dlouho než se natlakoval posilovač a prvních pár brždění jsem musel stát na brzdě celou vahou...

Jestli se ti ale vyloženě chce něco na svém autí řešit, tak si překontroluj podtlakové hadičky a přírubu u vývěvy, tam to často zlobí a třeba ti to pomůže...
PASSAT VARIANT 3BG 2003 1.9TDI PD-96kW AVF + Chiptuning by Motorpower

Uživatelský avatar
manas1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 574
Registrován: 28.05.2009 15:32
Bydliště: Pardubice

Re: Tvrdej brzdovej pedal

Příspěvek od manas1 »

pokud po vypnuti motoru neslapne nikdo na pedal tak ten podtlak by mel 3 dny vydrzet a po tech trech dnech by jedno seslapnuti melo jet zlehka. nejspis ti nekde utika podtlak. nejcasteji zlobi ta podtlak. hadicka co vede z motoru do prepazky k posilovaci.

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“