Palubák ,tempomat GPS ...(POMOC)

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hanis325
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 297
Registrován: 03.10.2009 20:47
Bydliště: Opava city/Munchen DE

Palubák ,tempomat GPS ...(POMOC)

Příspěvek od Hanis325 »

Zdravím včera jsem si dovezl passata b5 TDI 81kw AFN

Mám pár otazek je to sice papírově 98rok ale podle mě 97 ma to zelené podsvícení budíku ale mám problém je tam palubní počitač mezi budíkama neboli maxidot nebo polodot (ted nevím) každopadně jde o to že nejsou dobře čitelné věci co se tam píše ale co jsem tak zištoval tak tam byla pruměrná spotřeba 20/100 nevíte kde je chyba auto normalně žralo 5-6l/100km nechapu proč to piše takové nesmysly

A ješte tohle chcu dodělat tempomat který mám koupit tu kolebkovou verzi SET ,RESET nebo tu jednotlačitkovou nevím jaky je v tom rozdíl takže at nekoupím něco blbýho

Jo a ješte mám pod radiem kde má byt přihrátka takové tlačitka enter a šipky byvaly majitel my řekl že to je GPS ale tomu moc nevěřím


(jsem laik přes tyhle auta takže mě neukamenujte díky za všechny rady )

Uživatelský avatar
vw_tdi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 171
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Palubák ,tempomat GPS ...(POMOC)

Příspěvek od vw_tdi »

no tempomat nevim protože asi nemas elektronickej plyn,podle mě máš na plyn lanko a to pak nestačí jen páčka a vag a s tu gps vyfot a dej to sem

Uživatelský avatar
_GK_
Závodník
Závodník
Příspěvky: 552
Registrován: 09.06.2009 17:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Palubák ,tempomat GPS ...(POMOC)

Příspěvek od _GK_ »

Maxidot jde koupit náhradní zkus hledat jestli je displej stejnej novej stojí kolem litru.
Co se spotřeby týká začal bych diagnostikou a podle spotřeby bych si tipnul lambda sondu, ale může to být daleko víc věcí.

Jestli má motor AFN 81kW tak bych se hodně divil kdyby diesel měl lanko.

Uživatelský avatar
Hanis325
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 297
Registrován: 03.10.2009 20:47
Bydliště: Opava city/Munchen DE

Re: Palubák ,tempomat GPS ...(POMOC)

Příspěvek od Hanis325 »

Plyn mam podle mě elektronickej nebo jsem aspon nenašel v motoru lanko které by vedlo k čerpadlu už u B4 66kw jsem měl elektronický plyn takže pochybuju že B5 šla spatky na lanko :?

Jinak zítra skusím pašíka napichnout na VAG a uvidíme

Jinak tady je to GPS nebo co to vlastně je a našel jsem vzadu v levém prostoru nějakou mechaniku kde je psáno NAVIGATION :lol: Samozdřejmě navigaci tam original nemám zítra vyfotím na netu jsem to snad skoro nikde nevyděl ale vypada to na original díl

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14723
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Palubák ,tempomat GPS ...(POMOC)

Příspěvek od tornado1 »

každé tdi má elektronický plyn, takže tempomat bez problémů.. jinak je to origo navigace, ale neexistujou k tomu české mapy - pouze německé atd - poslední aktualiizace 2007..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Hanis325
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 297
Registrován: 03.10.2009 20:47
Bydliště: Opava city/Munchen DE

Re: Palubák ,tempomat GPS ...(POMOC)

Příspěvek od Hanis325 »

JJ díky je to navigace pokud někomu chybí jednotka s tím ovladáním tak mužu nabídnout asi to vyperu s auta ven protože to ma fungovat nějak s origo radiem a to bohužel nemam :( takže to mam na nic

Jinak jestli my mužete poradit kde mám sehnat za solidní prachy ten displej maxi dot mechoš my říkal že 2500kč což se my zdá dost :cry: :cry:

Jo a lamdu sondu muj motor nemá :lol:

Uživatelský avatar
_GK_
Závodník
Závodník
Příspěvky: 552
Registrován: 09.06.2009 17:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Palubák ,tempomat GPS ...(POMOC)

Příspěvek od _GK_ »

Tak ještě váha ta se diagnostikovat u TDi dá :-)

Maxidot jsem dal do Google a hned první odkaz: http://www.mtaplus.cz/soucastky-pro-aut ... t-vdo.html" onclick="window.open(this.href);return false;

A určitě když budeš hledat najdeš levnější možná i tady na foru.

Diablo_666
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 259
Registrován: 06.10.2009 21:44
Bydliště: Pasec

Re: Palubák ,tempomat GPS ...(POMOC)

Příspěvek od Diablo_666 »

Jo,tady nebo na audiklubu to někdo prodává za litr.
Audi 5000CS Turbo Quattro
VW Passat 1.9 TDI B5

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“