Ake pouzivate pneumatiky ???

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
koto99
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 03.07.2009 23:37
Bydliště: Bratislava

Re: Ake pouzivate pneumatiky ???

Příspěvek od koto99 »

Ja mám Good Ultra Grip 7 a veľká spokojnosť. Jazdil som Pirelli, Dunlop, Yokohama, Matador, General, ale toto je fakt super a bol som milo prekvapený aj na poľadovici. Proste super (235/70/17). Len sú trochu hlučnejšie...
VW Touareg R5 TDI, automat, vankúše, koža, drevo..........Jeep Grand Cherokee 2,7CRD, AUDI A4 1,8T Cabriolet, VW Multivan 2,0 BiTurbo DSG 4Motion

lerak71
Řidič
Řidič
Příspěvky: 104
Registrován: 30.12.2009 18:23

Re: Ake pouzivate pneumatiky ???

Příspěvek od lerak71 »

no před dvěma lety jsem přešel z letní/zimní obé DUNLOP na celoročáky Dunlop grandtrek ST 8000 a jsem spokojený velmi,
jednou za rok nechám proházet a vyvážit a jinak neřeším;
v zimě jsem nepoznal žádný rozdíl oproti "zimákům" a v létě taky ne a ani bych neřekl, že se nějak podstatně více sjíždějí ..... naopak jsou lepší v létě v lehčím terénu než letňáky ;-)
mám na nich najeté dvě letní a jednu zimní sezonu, ted pojedu druhou zimu a mám vzorek v průměru 5,7mm.

a s policajty taky neni problém mají označení M+S :-)

Uživatelský avatar
GeneHawkins
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Ake pouzivate pneumatiky ???

Příspěvek od GeneHawkins »

No tak já jim říkal, až mi budete dělat to turbo, dejte mi tam rovnou ty zimáky. Mám dva nové, tak jsem si říkal, že tobude vyřešeno.
V pátek jsem vyjel, najel jsem asi 100 km, turbo OK. Akorát jsem si říkal, že teda ty zimáky fakt stojej za ..., vůbec to nesedí. Pak jsem se teda kouknul a hele, ony tam pořád letňáky. Ten Touareg prostě nesedí na ničem... Hrozný jízdní vlastnosti.

Meloun00
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 25.02.2012 18:59

Re: Ake pouzivate pneumatiky ???

Příspěvek od Meloun00 »

Ahoj potřebuji poradit jaké Letní pneu na touarega 2008 3.0 rozměr 255/55 18R
Které byste mi doporučili a které rozhodně ne.
Auto bude převážně jezdit po silnici
Děkuji Vám předem za radu

mám na výběr:

GOODYEAR EAGLE LS2
KUMHO XLKL17
Hankuk RA23
Continentalcroscontakt
Nokian ZSUV
Mischelin Latitude tour HP
Pireli PZERO ROSSO

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Ake pouzivate pneumatiky ???

Příspěvek od LuboR5 »

Pirelli

Odpovědět

Zpět na „Touareg“