Čierne číre smerovky a kryty

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
Uživatelský avatar
vlado742
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2896
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Čierne číre smerovky a kryty

Příspěvek od vlado742 »

Len tak pre zaujimavost ze to existuje aj v origo čiernej farbe.
KRYT

Smerovka naraznik

Uživatelský avatar
freesty377
Profík
Profík
Příspěvky: 1071
Registrován: 11.06.2009 18:56
Bydliště: HE (SK)

Re: Čierne číre smerovky a kryty

Příspěvek od freesty377 »

lenze je to urcene pre model VW Vento, tym padom to ma trochu iny tvar..
VW Passat Variant B4 1.9 TDI

Uživatelský avatar
vlado742
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2896
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Čierne číre smerovky a kryty

Příspěvek od vlado742 »

Ale mozno zeby by sa to niejakymi upravami dalo dostat tam kde to ma byt. Ked PASSTA dal z G3 (čire trio) tak aj toto by sa malo dat podľa mna...Hlavne ta smerovka je pekna.
A maju v ponuke aj na B4

Hmlovka
Smerovka

Uživatelský avatar
freesty377
Profík
Profík
Příspěvky: 1071
Registrován: 11.06.2009 18:56
Bydliště: HE (SK)

Re: Čierne číre smerovky a kryty

Příspěvek od freesty377 »

dobre, hmlovka by bola, blinker by bol a ten stredny kus?
..kedze to aj tak nieje origo Hella tak to uz potom toto :arrow: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... 7&start=30" onclick="window.open(this.href);return false;

a to ze z G3/Vento nepasuje si spominam z tafe :arrow: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... &start=375" onclick="window.open(this.href);return false;


..ale aj tak je to jedno, najlepsie to vyriesil Tomas1 a vyzera to fakt dobre :good:
VW Passat Variant B4 1.9 TDI

Uživatelský avatar
vlado742
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2896
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Čierne číre smerovky a kryty

Příspěvek od vlado742 »

Ked uz vravis ze Tomas 1 to vyriesil dobre tak hmlovka a blinker by bol origo čierny a stredny kus by sa nastriekal sprejom. Kebyze si nastriekal hmlovku, tak si myslim zeby sa znizila jej funkčnost.
A tu je to čo robil passta: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=204&t=176730" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
freesty377
Profík
Profík
Příspěvky: 1071
Registrován: 11.06.2009 18:56
Bydliště: HE (SK)

Re: Čierne číre smerovky a kryty

Příspěvek od freesty377 »

ano znizila by sa funkcnost ale co som niekde od neho cital tak odkedy ma tie nove svetla hmlovky uz nepouziva :wink:

..Passta to mal pekne, ale urcite trebalo prerabat naraznik, a ja nemam v rodine ziadneho lakyrnika tym padom, si radsej necham povodne trio, aj ked original mam uz len hmlovky, stredny diel a smerovky su DEPO a dam peniaze inam..
VW Passat Variant B4 1.9 TDI

Uživatelský avatar
vlado742
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2896
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Čierne číre smerovky a kryty

Příspěvek od vlado742 »

Ja mam iba smerovky HElla ale su popraskane takze sa budu menit. Hmlovky som teraz daval zase nove (depo) ale nevedel som o tych čiernych lebo som rozbil jedno sklo takze sa davali obidve nove aby to svietilo tak ako ma. A zase to ma Tomas1 tie svetla su sice dobre a pekne aj dobre svietia ale niesu schvalene. Takze je to taka polovicna vyhra. A to čo by trebalo na narazniku prerabat aby tam trio z G3 voslo by sa dalo stireknut aj sprejom, To nebude velky zasah podľa všetkeho.

Uživatelský avatar
freesty377
Profík
Profík
Příspěvky: 1071
Registrován: 11.06.2009 18:56
Bydliště: HE (SK)

Re: Čierne číre smerovky a kryty

Příspěvek od freesty377 »

co si tak matne spominam ze som tu niekde cital ze G3/Vento trio je dlhsie alebo kratsie a halvne ze na vysuku je mensie..
ale nie som si isty na 100% bolo by dobre keby sa k tomu vyjadril Passta ten ma s tym osobnu skusenost..
tiez neviem ci budu rovnake uchyty, tak bud sa muselo prerabat a upravovat a ked su mensie tak ja dogitovat medzera a potom priprava do laku a nalakovat, cize celkom dost prace a okrem teba si to po uprave vsimne len par ludi :wink:
VW Passat Variant B4 1.9 TDI

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“