Vyndání ofuků - help

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Vyndání ofuků - help

Příspěvek od ricom »

Zdarec lidi,

poradí mi někdo prosím jak co nejlépe a nejšíkovnějí vyndat levý a středové ofuky na Passatu B 5.5.. přestali mi tam svítit žárovičky a jak určitě víte tak bez toho auto nejede.. :lol: :lol:
případně jestli někdo ví i přesně jaké tam žárovičky na podsvícení jsou budu velice rád..

díky moc Zdeněk

Uživatelský avatar
hasmen
Člen klubu
Příspěvky: 962
Registrován: 24.02.2011 22:49
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Vyndání ofuků - help

Příspěvek od hasmen »

ricom píše:Zdarec lidi,

poradí mi někdo prosím jak co nejlépe a nejšíkovnějí vyndat levý a středové ofuky na Passatu B 5.5.. přestali mi tam svítit žárovičky a jak určitě víte tak bez toho auto nejede.. :lol: :lol:
případně jestli někdo ví i přesně jaké tam žárovičky na podsvícení jsou budu velice rád..

díky moc Zdeněk
Hodně se to tady už řešilo,ale podle vlastní zkušenosti vím,že trochu násilí tomu pomůže ven - cca palec od kraje ve spodní části jsem "zapíchnil" plochý šroubovák a páčit,páčit a jak to povyleze,tak druhou stranu...Někdo použil dva příborové nože najednou,no mě se ta moje "technika" osvědčila. Nic jsem neulomil a žárovičky mikropájkou odletoval a přiletoval jiné (použil jsem ty z osvětlení zapalovače,měl jsem jich pár starších... jakou hodnotu mají,to ti z hlavy neřeknu) Takže se toho neboj a vrhni se na to :mrgreen:

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Vyndání ofuků - help

Příspěvek od ricom »

velice děkuji pane.. :drinks: něco podobného jsem tady našel aj v archivech.. ale už je to asi hodně dávno co se to tady řešilo.. i tak díky moc.. použiji hrubého násilí trochu doufám že se m za chvíli nebudu psát že sháním ofuky :laugh:

Uživatelský avatar
hasmen
Člen klubu
Příspěvky: 962
Registrován: 24.02.2011 22:49
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Vyndání ofuků - help

Příspěvek od hasmen »

ricom píše:velice děkuji pane.. :drinks: něco podobného jsem tady našel aj v archivech.. ale už je to asi hodně dávno co se to tady řešilo.. i tak díky moc.. použiji hrubého násilí trochu doufám že se m za chvíli nebudu psát že sháním ofuky :laugh:
Tady je to posaný,sice opačná strana,ale to je detail :wink: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?t=4585" onclick="window.open(this.href);return false;
Jinak co vynalezli peníze,tak se neděkuje a když můžu,pomůžu - od toho ten klub taky je :drinks:

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Vyndání ofuků - help

Příspěvek od ricom »

no tam mě to právě nepustí.. tohle tam píšou Pro toto časové období neexistují v tomto tématu žádné příspěvky. :( :(

Uživatelský avatar
hasmen
Člen klubu
Příspěvky: 962
Registrován: 24.02.2011 22:49
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Vyndání ofuků - help

Příspěvek od hasmen »

ricom píše:no tam mě to právě nepustí.. tohle tam píšou Pro toto časové období neexistují v tomto tématu žádné příspěvky. :( :(
To je divný... Passat B5 / B5.5 » Archiv Podsvícení

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Vyndání ofuků - help

Příspěvek od ricom »

hasmen píše:
ricom píše:no tam mě to právě nepustí.. tohle tam píšou Pro toto časové období neexistují v tomto tématu žádné příspěvky. :( :(
To je divný... Passat B5 / B5.5 » Archiv Podsvícení
no to mi právě nejde..

Uživatelský avatar
hasmen
Člen klubu
Příspěvky: 962
Registrován: 24.02.2011 22:49
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Vyndání ofuků - help

Příspěvek od hasmen »

Zkopčil jsem nějaký fotky z té tehdejší diskuse...
Přílohy
passat%20007.jpg
passat%20009a.jpg
passat%20011a.jpg
passat20010a.jpg
passat008a.jpg

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Vyndání ofuků - help

Příspěvek od ricom »

hoši děkuji.. zvládl to můj technik.. pomohli jste mi dost.. už zase světélkuji a hned to jede lépe :yahoo: :pleasantry:

altair
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 18.10.2011 22:32
Bydliště: Karlovarský kraj

Re: Vyndání ofuků - help

Příspěvek od altair »

ricom píše:Zdarec lidi,

poradí mi někdo prosím jak co nejlépe a nejšíkovnějí vyndat levý a středové ofuky na Passatu B 5.5.. přestali mi tam svítit žárovičky a jak určitě víte tak bez toho auto nejede.. :lol: :lol:
případně jestli někdo ví i přesně jaké tam žárovičky na podsvícení jsou budu velice rád..

díky moc Zdeněk
ahoj, teď jsem to taky řešil, nesvítil mi ani jeden ofuk, je potřeba trochu násili ze spoda a z vrchu jsem tam zastrčil nůž a vycvaknul, a pak jsem to vytáhl.
dal jsem tam ledky a je to bomba :-)

Uživatelský avatar
MacaXJR
Řidič
Řidič
Příspěvky: 98
Registrován: 19.08.2011 08:05
Bydliště: Heřmanův Městec

Re: Vyndání ofuků - help

Příspěvek od MacaXJR »

Origo žárovičky jsou strašně drahý, dej tam LEDky, vypadá to dobře! Jen to chce dát rozumnej odpor, aby to nesvítilo moc a nebylo to nepříjemný.

Uživatelský avatar
Albion
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 356
Registrován: 22.11.2007 19:57
Bydliště: Bratislava / Prievidza

Re: Vyndání ofuků - help

Příspěvek od Albion »

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... 8&start=90" onclick="window.open(this.href);return false;

Aj tu máš niečo...
Albion

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“