Hledám montáž Webasta

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
milazar
Řidič
Řidič
Příspěvky: 121
Registrován: 27.08.2010 14:28
Bydliště: Praha

Hledám montáž Webasta

Příspěvek od milazar »

Čauky všem,hledám někoho šikovného kdo by mě do mého Passata namontoval Webasto thermo T...je to komplet vymontované z Octavie,hadice,elektrika,výfuk...snad by nemělo nic chybět...nebo kdyby jste mi někoho doporučili....Praha a okolí...díky moc...
popř.tel na mě 774351980 Milan

majorZeman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 70
Registrován: 28.11.2010 18:05

Re: Hledám montáž Webasta

Příspěvek od majorZeman »

Kde se to da sehnat a kolik to muze stat? Diky

Uživatelský avatar
vztekloun
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Hledám montáž Webasta

Příspěvek od vztekloun »

milazar píše:Čauky všem,hledám někoho šikovného kdo by mě do mého Passata namontoval Webasto thermo T...je to komplet vymontované z Octavie,hadice,elektrika,výfuk...snad by nemělo nic chybět...nebo kdyby jste mi někoho doporučili....Praha a okolí...díky moc...
popř.tel na mě 774351980 Milan
Top servis Holan ve Vinoři, jedinej schopnej servis Webasta v Praze, dnes už jezdím jen k nim. Ostatní se tváří že umí a ještě navíc levně. Bohužel neumí téměř nikdo nic, natož levně:)
Naposledy upravil(a) vztekloun dne 08.04.2012 10:25, celkem upraveno 1 x.

pohodarkajik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1258
Registrován: 28.11.2010 19:28
Bydliště: Rychnov nad kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám montáž Webasta

Příspěvek od pohodarkajik »

presne tohle topeni sem montoval do passata, neni to nic slozityho pokud to ma s kompet, jen napojit + a -, natahnes draty do kabiny i s hodinama (popripade dalku jestli mas), u hadic na vodu je to trosku laborovani ale da se a zasobovani paliva sem vyresil odbockou na vracecce z motoru, tot vse :-) mam tu i nejaka schemata jak to propojit pokud mas climatronic

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“