Vyhřívání sedadel

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Vallda.V
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 27.04.2011 22:12

Vyhřívání sedadel

Příspěvek od Vallda.V »

Nezmohl by mi prosím někdo pomoct,sehnat schéma zapojení výhřevu sedadel?Sehnal jsem si ovladače a mám passata B5,předchozí majitel do něho dal vyhřívané sedačky z B6(5,5) v polokůži...Mám jedno schémátko,ale nesedí mi zapojení pinů,na schématu mám zapojení 1,2,3,4,5,6 ......a na tom ovladači jsou piny 1,2,3,5,6,7....Prosím poraďte mi někdo,děkuji...

Uživatelský avatar
Rayan
Řidič
Řidič
Příspěvky: 58
Registrován: 19.11.2009 20:10
Bydliště: SR

Re: Vyhřívání sedadel

Příspěvek od Rayan »

Musíš pozerať na označenie pinov na origo koncovkách ( štekroch ) nie na ovlábači a bude ti to sedieť :wink: Schému mám len túto:
Přílohy
zapojeniect6.jpg
zapojeniect6.jpg (34.15 KiB) Zobrazeno 1258 x
VW PASSAT HIGHLINE 3BG 1,8T chip 195 PS + LPG r.v.-2001

Vallda.V
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 27.04.2011 22:12

Re: Vyhřívání sedadel

Příspěvek od Vallda.V »

Ano,toto schema jsem si už stahnul a zapojil,nejspíše od Vás,ale nefungovalo,pokusil jsem se improvizovat a prohlížel jsem plošný spoj a myslím,že jsem přišel,jak by mohlo,ale pro jistotu si to ověřím a oměřím na passatu s origo zapojením u známého na jeho patici k ovladači,jinak tedy moc děkuji....

Vallda.V
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 27.04.2011 22:12

Re: Vyhřívání sedadel

Příspěvek od Vallda.V »

Odkud jste čerpal,mohu-li se zeptat...?

Uživatelský avatar
Rayan
Řidič
Řidič
Příspěvky: 58
Registrován: 19.11.2009 20:10
Bydliště: SR

Re: Vyhřívání sedadel

Příspěvek od Rayan »

Ak máš original petice ( aj tie čo sú pod sedačkou + tie čo sa zapoja do ovládačov ) tak to musí fungovať . Mám v aute predný výhrev z výroby a zadný som dorábal a oba sú zapojené podľa tejto schémy . ( čísla pinov sú značené na PETICI nepozeraj na tie čísla čo sú na ovládači ) , alebo kontaktuj na SK fóre klubáka : petko32 , on ti vyrobí hotovú kabeláž na výhrev .
VW PASSAT HIGHLINE 3BG 1,8T chip 195 PS + LPG r.v.-2001

hansdob
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 01.05.2010 06:29

Re: Vyhřívání sedadel

Příspěvek od hansdob »

Vallda.V píše:Nezmohl by mi prosím někdo pomoct,sehnat schéma zapojení výhřevu sedadel?Sehnal jsem si ovladače a mám passata B5,předchozí majitel do něho dal vyhřívané sedačky z B6(5,5) v polokůži...Mám jedno schémátko,ale nesedí mi zapojení pinů,na schématu mám zapojení 1,2,3,4,5,6 ......a na tom ovladači jsou piny 1,2,3,5,6,7....Prosím poraďte mi někdo,děkuji...

Jak jsi to vyřešil??? Mám totéž co píšeš moje vypínače nemají pin 4 ale mají navíc pin 7

Uživatelský avatar
Buresmil
Závodník
Závodník
Příspěvky: 697
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: JZ od Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyhřívání sedadel

Příspěvek od Buresmil »

zapoj to tak ze vynechas pin 4 pokracujes pinem 5 6 7 pak by to melo fungovat
Kdo brzdí Ten prohrává.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“