Podvozek - rána

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Flash1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 118
Registrován: 22.09.2011 22:46
Bydliště: Praha - Varnsdorf

Podvozek - rána

Příspěvek od Flash1 »

Chlapi, když přejedu nějaký vysoký retarder a nedám si bacha a nepřejedu ho hooooodně pomalinku (kor teď na zimácích), tak to vpředu nečím na spodku bouchne (hnusnej zvuk :/). Chci se zeptat, čím to s největší pravděpodobností bouchá, abych něco zásadního nezk...il. Btw.: je to Passat 1.9 tdi variant, štelovák od KW. Díky
VW Passat variant 1,9 Tdi 96 kW@+-125kW, r.v. 2001

Uživatelský avatar
martinsvitek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 178
Registrován: 17.06.2010 21:18
Bydliště: Litvínov

Re: Podvozek - rána

Příspěvek od martinsvitek »

mě tohle dělalo spodní zadní rameno, čep byl na kaši

signalCZ
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 227
Registrován: 07.10.2009 13:21

Re: Podvozek - rána

Příspěvek od signalCZ »

olejová vana, taky ji mám pomuchlanou :-)

Uživatelský avatar
Flash1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 118
Registrován: 22.09.2011 22:46
Bydliště: Praha - Varnsdorf

Re: Podvozek - rána

Příspěvek od Flash1 »

signalCZ píše:olejová vana, taky ji mám pomuchlanou :-)
Hm, tak to slysim nerad :/. Jeste abych ji tak nekde prorazil. Kamarad na Leonu uz prorazil 3.
VW Passat variant 1,9 Tdi 96 kW@+-125kW, r.v. 2001

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Podvozek - rána

Příspěvek od PlusOne »

Joo, když se chceš plazit, musíš koukat, kudy....třeba by ti pomohlo tohle:
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?p=2118037#p2118037" onclick="window.open(this.href);return false;
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
Flash1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 118
Registrován: 22.09.2011 22:46
Bydliště: Praha - Varnsdorf

Re: Podvozek - rána

Příspěvek od Flash1 »

PlusOne píše:Joo, když se chceš plazit, musíš koukat, kudy....třeba by ti pomohlo tohle:
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?p=2118037#p2118037" onclick="window.open(this.href);return false;
To ja koukam az dost, ale bohuzel se tomu nekdy neda vyhnout a musim to projet. Ale nastesti to neni zas tak nizko, takze vetsinou to jde i bez bouchnuti, ale stane se no. Btw.: to reseni co jsi postnul vypada docela bytelne. ;)
VW Passat variant 1,9 Tdi 96 kW@+-125kW, r.v. 2001

signalCZ
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 227
Registrován: 07.10.2009 13:21

Re: Podvozek - rána

Příspěvek od signalCZ »

Flash1 píše:
PlusOne píše:Joo, když se chceš plazit, musíš koukat, kudy....třeba by ti pomohlo tohle:
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?p=2118037#p2118037" onclick="window.open(this.href);return false;
To ja koukam az dost, ale bohuzel se tomu nekdy neda vyhnout a musim to projet. Ale nastesti to neni zas tak nizko, takze vetsinou to jde i bez bouchnuti, ale stane se no. Btw.: to reseni co jsi postnul vypada docela bytelne. ;)

retardéry jsem přejížděl krokem, najel jsem a z něj jsem brzdil a stejně to někdy štrejchlo :-)

Uživatelský avatar
Davidd
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2018
Registrován: 06.03.2008 13:45
Bydliště: Sewerní Čechy

Re: Podvozek - rána

Příspěvek od Davidd »

Flash1 píše:
PlusOne píše:Joo, když se chceš plazit, musíš koukat, kudy....třeba by ti pomohlo tohle:
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?p=2118037#p2118037" onclick="window.open(this.href);return false;
To ja koukam az dost, ale bohuzel se tomu nekdy neda vyhnout a musim to projet. Ale nastesti to neni zas tak nizko, takze vetsinou to jde i bez bouchnuti, ale stane se no. Btw.: to reseni co jsi postnul vypada docela bytelne. ;)
Pokud tam máš menší zimáky tak to zvedněte na štelováku,boucháš zespod tím rámem nápravnice.
VW Sharan 1.9 Tdi 85 kw
Audi A6 C4 2.5 TDi Avant

Uživatelský avatar
Flash1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 118
Registrován: 22.09.2011 22:46
Bydliště: Praha - Varnsdorf

Re: Podvozek - rána

Příspěvek od Flash1 »

Davidd píše:
Flash1 píše: To ja koukam az dost, ale bohuzel se tomu nekdy neda vyhnout a musim to projet. Ale nastesti to neni zas tak nizko, takze vetsinou to jde i bez bouchnuti, ale stane se no. Btw.: to reseni co jsi postnul vypada docela bytelne. ;)
Pokud tam máš menší zimáky tak to zvedněte na štelováku,boucháš zespod tím rámem nápravnice.
Zvedl bych to rad, ale bohuzel uz druhej clovek to nemuze povolit, jak je to zatuhly :/
VW Passat variant 1,9 Tdi 96 kW@+-125kW, r.v. 2001

Uživatelský avatar
petule007
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 10.11.2008 16:45
Bydliště: Liberec

Re: Podvozek - rána

Příspěvek od petule007 »

Co stim ... to je normální že to zatuhne asi nejseš první. normálně to oxiduje to mu se neubráníš možná dočasne no a jěšte na tý matce leží váha celého předku.......co to stim závitem provede ti je jasný. postupů je hromada.
takovej brutální kolega tu matku odsekal a soustružník udělal novou a zase šteluje.
Ale je tady spousta kluků co ti snad poraděj..... Já na minulém autě škrtal pořád na každym reterdéru nebo prostředkem auta když byl velkej podélnej lom. Daň za snížení ......

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“