Zablokované zadní dveře :-(

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Marcelus
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 28.07.2011 23:49

Zablokované zadní dveře :-(

Příspěvek od Marcelus »

Nevíte někdo jak otevřít zablokované zadní dveře u passata B5??Byl jsem uvnitř,tahám za lanka i kliku a pořád nic.Na elektro taky nejde(Nemáte někdo plánek zapojení?Nebo kolik a kam má jít proud?)Moooc Vám děkuji za každou radu.

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Zablokované zadní dveře :-(

Příspěvek od ricom »

budeš mít v prdeli zámek ten budeš muset vyměnit. .jde to hodně blbě.. dělal mi to technik.. nějakýma šroubovákam se dostal přes sundaný tapec někam k zámku tam do něčeho strčil a otevřel je.. pak výměna zámku a vše ok.. pakárna jako sviň.. radši k někomu kdo to už někdy dělal..

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Zablokované zadní dveře :-(

Příspěvek od majkl1 »

Když sundáš tapec, tak to uděláš klidně 9V baterkou. Návod jsem tu dával, tak pohledej. :wink:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Zablokované zadní dveře :-(

Příspěvek od ricom »

majkl1 píše:Když sundáš tapec, tak to uděláš klidně 9V baterkou. Návod jsem tu dával, tak pohledej. :wink:
pokud je zámek mechanicky v hazlu tak mu impuls nepomůže..

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Zablokované zadní dveře :-(

Příspěvek od majkl1 »

Ty zas myslíš hned na to nejhorší. :P
Osobně bych radši nejprve vyhodil 20kč za baterku (teda já bych si natáhl 12V odkudkoliv z auta) je prozatím lepší, než 4500 za new zámek plus práci mechanika, který bude mít čas třeba až za 3 týdny. :roll:
Ale ať si každý dělá, co uzná za vhodné. :pleasantry:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Zablokované zadní dveře :-(

Příspěvek od ricom »

ale prd na nejhorší.. já to přeji ať to má co nejjednoduší.. zámek pořídí slušný na vrakáči za litr.. nemusí kupovat novej.. :drinks:

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Zablokované zadní dveře :-(

Příspěvek od majkl1 »

A nebo ho rozebere a přepájí a bude ho to stát kuličku cínu a asi deset halířů na elektrice. :baseball:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Mysak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 06.11.2011 15:14

Re: Zablokované zadní dveře :-(

Příspěvek od Mysak »

Marcelus píše:Nevíte někdo jak otevřít zablokované zadní dveře u passata B5??Byl jsem uvnitř,tahám za lanka i kliku a pořád nic.Na elektro taky nejde(Nemáte někdo plánek zapojení?Nebo kolik a kam má jít proud?)Moooc Vám děkuji za každou radu.
pokud jsou dvere zavrene centralem,tak je musis otevrit pouze zas centralem,jinak to nejde.stalo se mi to same,byl prerusenej plusovej drat (u PZ to je myslim cervenozlutej a u LZ cervenobilej).stava se,ze se zlomi mezi sloupkem a dvermi,nebo je to konektor ve sloupku.staci sundat gumovou pruchodku promerit si to tam.ja to vyresil rychlou klemou(asi to neni to pravy,ale funguje to,prace na 5min).

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: Zablokované zadní dveře :-(

Příspěvek od wrot »

Marcelus píše:Nevíte někdo jak otevřít zablokované zadní dveře u passata B5??Byl jsem uvnitř,tahám za lanka i kliku a pořád nic.Na elektro taky nejde(Nemáte někdo plánek zapojení?Nebo kolik a kam má jít proud?)Moooc Vám děkuji za každou radu.
tak to jsem řešil v lete byla v haji mechanika zámku celkem sem se toho bála ale sundal jsem tapec plech a vzal jsem majzlik a po trech dobre miřenejch do odskocilo to bylo radosti a zámek jsem sehnal za petset ze supa a tet to krasne funguje

Marcelus
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 28.07.2011 23:49

Re: Zablokované zadní dveře :-(

Příspěvek od Marcelus »

Děkuji za odpovědi,myslím,že dva zadní zámky aby se pokazily najednou bude asi fakt ta elektrika.Zkusím tedy pohledat a měřit a dám vědět.Jen aby to nebylo přímo v ovládání im tam jsem koukal aje tam dost jemné elektroniky.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“