2.8 V6 jakej benzin?

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Gixxer
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1349
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

2.8 V6 jakej benzin?

Příspěvek od Gixxer »

cau panove...hledal sem tu ale nenasel slysel sem ze toto auto melo puvodne jezdit spravne na 98...dodrzuje to nekdo?? nebo vsichni jezdite na 95 ?? uvazuju ze si pasika koupim ale jestli se s tim musi jezdit akorat na 98 tak se podivam po necem jinacim , minuly auto sem dopoval jedine 98 pac jinak skubalo a nechtelo a 98 uz se mi tankovat nechce :wink: dik za odpovedi
.

Uživatelský avatar
cernohousmartin
Pilot
Pilot
Příspěvky: 758
Registrován: 22.01.2009 23:59
Kontaktovat uživatele:

Re: 2.8 V6 jakej benzin?

Příspěvek od cernohousmartin »

helet já ho mám a normálně jsem s nim jezdil na 95,chovalo se to uplně normálně,žádný problémy nebyly,ale když jsem začal brát 98 tak se mě o něco snížila spotřeba.Ted už lítám jen na LPG a N95 mam jen na starty.

cincila
Řidič
Řidič
Příspěvky: 128
Registrován: 18.05.2010 16:12

Re: 2.8 V6 jakej benzin?

Příspěvek od cincila »

Ja taky jezdim na N95 a dlouhodobou spotrebu mam 9,6 a vsechno je ok :-)
Pokud by se na 98 snizila spotreba, tak by to bylo moc fajn :-) ted jen ale jestli by se to vyplatilo vzhledem k vyssi cene N 98...

Uživatelský avatar
Gixxer
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1349
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: 2.8 V6 jakej benzin?

Příspěvek od Gixxer »

tak diky kluci to sem potreboval vedet , mam jednu vyhlidlou V6 tak uvidime , vypada to ze by to mohl byt motor na kterym by se mohlo posrat min veci nez na ostatnich a spotreba je obvykle stejna jako u 1.8T a aji kdyz to neni zadnej zavodnik motor tak zavodit uz nepotrebuju ...
.

Uživatelský avatar
weny2.8
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 26.06.2011 22:28

Re: 2.8 V6 jakej benzin?

Příspěvek od weny2.8 »

čau hoši.. máte někdo ověřeno že je spotřeba na 98 nižší? :) mě by se to taky líbilo... :D já mam kombinovanou 11 ..ale když jedu dál tak průměr 9..
3BG 2.8 V6 30V 4x4

Uživatelský avatar
Gixxer
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1349
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: 2.8 V6 jakej benzin?

Příspěvek od Gixxer »

tak uz sem si ju koupil tu 2.8 :) je to presne co sem od toho cekal zadnej tah to nema jede to pekne pozvolna coz me nenuti tomu furt slapat na krk aby tam byl nejakej turboefekt :D a co sem s tim jel tak kombinovana taky tech 11L a jinak co sem s tim jel mimo mesto tak to kleslo na 10L
.

Uživatelský avatar
lokko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 04.04.2010 01:38
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: 2.8 V6 jakej benzin?

Příspěvek od lokko »

Cau, tu prumernou spotrebu 11 mas asi v manualu ze? pokukuju po superbech s tim motorem a automatem, tak me zajima kolik si to tak veme

Uživatelský avatar
cubic214
Závodník
Závodník
Příspěvky: 528
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žilina (SK)

Re: 2.8 V6 jakej benzin?

Příspěvek od cubic214 »

superb nema 4motion tam to zerie menej :wink:

Uživatelský avatar
Gixxer
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1349
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: 2.8 V6 jakej benzin?

Příspěvek od Gixxer »

lokko píše:Cau, tu prumernou spotrebu 11 mas asi v manualu ze? pokukuju po superbech s tim motorem a automatem, tak me zajima kolik si to tak veme
jj manual
.

Uživatelský avatar
Gixxer
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1349
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: 2.8 V6 jakej benzin?

Příspěvek od Gixxer »

tak ted sem se na to zase podival ,ted jezdim mesto a pak 15kilaku jedu po okreskach a mel sem tam 9l ale jizdou podle predpisu takze kdyz se jede normalne,zadny honeni ani loudani tak to vychazi 10-11l ale spotrebu neresim mel sem 1.8t a ta zrala stejne VRT mi zrala o trosku vic ale ne zas o moc , fotr ma A6 2.5tdi nahon na predek a v lete kdyz s tim jedu na 17ctkach tak prumer 9,5 takze jestli se nekdo rozhoduje mezi totim tak radsi ten benzin o moc vic to nezere a je tam min veci co se muze posrat,takze asi tak :)
.

motolestic
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 08.10.2011 21:31

Re: 2.8 V6 jakej benzin?

Příspěvek od motolestic »

Zdravim lidičky, mám pašíka b5,5 2,8 v6 4 motion, a spotřeba se mi pohybuje kolem 10,5litru, když sem se hodně kontroloval tak sem se dostal na 9,5 litru ale to musíš auto do kopce tlačit očima....:-) Se spotřebou do 9l moc nepočítej, já jezdím 70% :pleasantry: mimo město a 30% město. A Auto mám v super stavu...

Uživatelský avatar
lokko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 04.04.2010 01:38
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: 2.8 V6 jakej benzin?

Příspěvek od lokko »

co je podle Vás s tím motorem lepší? automat, nebo manuál? podle mě je to motor spíš na pohodu, než na závodění, takže s automatem?

Uživatelský avatar
Gixxer
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1349
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: 2.8 V6 jakej benzin?

Příspěvek od Gixxer »

no na zavodeni to neni to mas pravdu o tom sem se hned presvedciljaks em do toho sedl,je to docela liny ten motor na to ze to je 2.8,je to atmosfera proste, ale ti co si to auto koupili tak si myslim ze jim to vubec nevadi a ten automat jel sem s tim a pokud funguje tak je to dobry jenze furt si myslim ze lepsi je vymenit dvouhmotu a spojku nez davat novou aut.prevodovku ... ,,repas,, je na h***o pac kdyz to udelas jak se spravne ma tak priplatis jen o par tisic vic a muzes si koupit rovnou novou ve vw a nemusis se pak strachovat ze se ti to zachvilu rozpadne takze asi tak :)
.

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“