Oblozeni A sloupku s bagem + drzak parkovacich listku??

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
roman813
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 08.09.2010 15:28
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Oblozeni A sloupku s bagem + drzak parkovacich listku??

Příspěvek od roman813 »

Zdarec, existuje nejaka jednodussi finta na sundani oblozeni A sloupku s bagem nez v priloze? Zda se mi to silene slozita pakarna :-)
Navic, veta demontaz bez zniceni svorky neni mozna, znamena, ze nekde budu jeste shanet tu svorku :-(

A ted k druhemu dotazu, pokud uz to nekdo mel sundane, pujde tam vubec dat drzak parkovacich listku? Jeden z oktavky se mi tu vali doma :-) Nebude tam necemu zavazet?
Přílohy
sloupek A - demontaz.pdf
(131.86 KiB) Staženo 137 x
sloupek A - montaz.pdf
(134.04 KiB) Staženo 67 x
GIV Variant 1.9 TDI-PD 96kw ASZ

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10177
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Oblozeni A sloupku s bagem + drzak parkovacich listku??

Příspěvek od xerxes »

tak ho nesundávej :mrgreen:

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Oblozeni A sloupku s bagem + drzak parkovacich listku??

Příspěvek od duduh »

To roman813 :Obložení bez bagu jen chytněš a škubneš s ním.S bagem jsem obložení sloupku ještě nedemontoval.Vem kus plechu a udělej v něm díru dle obrázku a zkus to na tu svorku.Já bych ji novou nedával.
Co se týká toho držáku na parkovačku z Octy tak ho mám namontovaný.Do konce týdne ti pošlu foto.

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Oblozeni A sloupku s bagem + drzak parkovacich listku??

Příspěvek od duduh »

roman813:Tak tady máš pár fotek.Dal jsem to do horní části sloupku.Sloupek u Octy je trochu jinačí tak to nepasuje na 100% ale to jsem neřešil.Hlavně že parkovačka drží.Držák stojí kolem 25,-Kč.
Přílohy
1U0867159A  SKODA.JPG
1U0867159A Skoda OC.JPG
park karta.JPG

roman813
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 08.09.2010 15:28
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblozeni A sloupku s bagem + drzak parkovacich listku??

Příspěvek od roman813 »

Diky moc za fotky, je mi jasne, ze bez bagu je to pakarna, tak jsem jen sondoval, zda to nekdo montoval i s bagem v A sloupku :-) Mam uplne stejny drzak a bez problemu pasoval i do Felicie! :-) Lepe receno, nema nekdo fotku, jak vypada vlastne vubec ten Airbag v A-sloupku?
GIV Variant 1.9 TDI-PD 96kw ASZ

Uživatelský avatar
Plankamarek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 89
Registrován: 01.09.2009 17:04
Bydliště: Ostrava

Re: Oblozeni A sloupku s bagem + drzak parkovacich listku??

Příspěvek od Plankamarek »

duduh píše:roman813:Tak tady máš pár fotek.Dal jsem to do horní části sloupku.Sloupek u Octy je trochu jinačí tak to nepasuje na 100% ale to jsem neřešil.Hlavně že parkovačka drží.Držák stojí kolem 25,-Kč.
kurec dobra vychytavka,kdes ho sehnal?v mototechne:-)?presne vec,ktera mi tam chybi a ani sem nevedel,ze je tak jednoduche reseni:-)mi ty listky vzdycky litaj po palubovce:-)

Uživatelský avatar
maku
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1223
Registrován: 05.10.2011 20:50
Bydliště: 3nec
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblozeni A sloupku s bagem + drzak parkovacich listku??

Příspěvek od maku »

Plankamarek píše:
duduh píše:roman813:Tak tady máš pár fotek.Dal jsem to do horní části sloupku.Sloupek u Octy je trochu jinačí tak to nepasuje na 100% ale to jsem neřešil.Hlavně že parkovačka drží.Držák stojí kolem 25,-Kč.
kurec dobra vychytavka,kdes ho sehnal?v mototechne:-)?presne vec,ktera mi tam chybi a ani sem nevedel,ze je tak jednoduche reseni:-)mi ty listky vzdycky litaj po palubovce:-)
Treba to koupis tady http://www.cc-autodily.cz/drzak-parkov-listku-2" onclick="window.open(this.href);return false; a nebo tady http://www.cc-autodily.cz/drzak-parkov-listku-1" onclick="window.open(this.href);return false; :pleasantry:
VW GOLF IV 1.6SR 74kW AKL - COMFORTLINE http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=223119" onclick="window.open(this.href);return false; PRODANO
AUDI A4 B8.5 3.0TDI r.v.2014

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Oblozeni A sloupku s bagem + drzak parkovacich listku??

Příspěvek od duduh »

Když to objednáš tak se ti prodraží na poštovném.Zajdi do Škody a podle toho čísla na obrázku to objednej jako příslušenství.Né jako náhradní díl!

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Oblozeni A sloupku s bagem + drzak parkovacich listku??

Příspěvek od vtuni »

nebo s tím počkej :wink: až si z těch cc-ček budeš kupovat něco jinýho ..třeba olej a filtry na výměnu..atd.....
.a pak si to k tomu přidej...
(nemyslím že na tom lístku stojí pojízdnost auta)

ono objednat si věc za 5kč a zaplatit 110kč pošty je asi blbost :mrgreen: :laugh:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

roman813
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 08.09.2010 15:28
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblozeni A sloupku s bagem + drzak parkovacich listku??

Příspěvek od roman813 »

Presne tak.... Nejlepe pasuje z O1 - cislo dilu 1U0867159A. V kazdem skoda salooonu, nebo v autodilech to podle tohoto cisla na druhy den dovezou ze skladu z Boleslavi. Osobne jsem ho narval i do Felicie :-D ale v Golfu to nemam, bo nemam odvahu sahat do sloupku s Bagem... :-(
GIV Variant 1.9 TDI-PD 96kw ASZ

Uživatelský avatar
Plankamarek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 89
Registrován: 01.09.2009 17:04
Bydliště: Ostrava

Re: Oblozeni A sloupku s bagem + drzak parkovacich listku??

Příspěvek od Plankamarek »

perfekt chlapi,diky moc..skodovka je ve vedlejsi vesnici,tak tam skocim:-))za ty prachy,je to hodne muziky,teda pro me alespon:-)jen me stve,ze me to tady nijak neupozorni,ze ste tady dali tolik dotazu,narazil sem na to nahodou..asi to bude nekde v nastaveni,abych vedel,ze ste tady hazeli komentare,ze?:-) at se dari a auta slapou:-)

Uživatelský avatar
talec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2134
Registrován: 02.05.2010 11:54

Re: Oblozeni A sloupku s bagem + drzak parkovacich listku??

Příspěvek od talec »

Dneska jsem ten držák namontoval a vypadá to super! Jako origo :) . Namontoval jsem ho dolů jak ho má O1, vrtnul jsem malinkou dírku a držák jsem přinýtoval :good:
Kupoval jsem ho u nás ve škodovce a byl skladem za 25Kč :D
Přílohy
Držák lístků.jpg
Držák lísků 1.jpg

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Oblozeni A sloupku s bagem + drzak parkovacich listku??

Příspěvek od duduh »

:? No také jsem uvažoval že držák dám dolů ale špatně se mi karta vyndavala z držáku a dá se říci že dole i snižovala více výhled.A pak když ti při vyndavani náhodou vypadne z ruky tam mi spadne do klína a ne za palubovku.Pozn.:Kartu mimo parkovací zónu raději vyndavám protože se těžko vysvětluje debil....který ti rozbije okno že je nepřenosná na druhou SPZku..

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“