Hranatá navigace RNS 510 v Golfu IV

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dusanbe
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 27.02.2009 15:13
Bydliště: ChomutoVW
Kontaktovat uživatele:

Hranatá navigace RNS 510 v Golfu IV

Příspěvek od Dusanbe »

Zdar. Našel jsem toto video s kámošem a chtěl by to zrealizovat. Prý to ale jde zapojit pouze na auta 2001 a výš, čili CAN 2.0 . Nevíte někdo, jestli jsou zapotřebí pouze budíky 3gen nebo i ŘJ motoru s ABS? Já mám právě jen budíky, komfortku a mozky dveří 3gen a zbytek 2,5gen
diagnostika vw group, montáže budíků, imobilizéry, PIN, klíče, výměna gateway, kódování, dojezdy oken i SAG, tempomaty, upgrade firmware RNS510 + opravy HW, odblok obrazu, mapy, MF volanty,HF sady atd

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Hranatá navigace RNS 510 v Golfu IV

Příspěvek od tornado1 »

can 2.0 není v golfu4 vůbec! motorovka ani abs se nedělí na žádné generace!
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
favo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 499
Registrován: 30.08.2010 15:55

Re: Hranatá navigace RNS 510 v Golfu IV

Příspěvek od favo »

A nebylo by mnohem jednodušší a levnější pořídit něco takového ? Mě osobně se to líbí a kdyby za to u nás nechtěli o skoro 8000,- víc jak v německu tak bych do toho snad i šel. Na tom videu je vidět že z původního golfa IV tam toho moc nezbylo.

Obrázek
felicia 1.4 (1.3) MPi
Golf IV 1.9 TDi ASZ Highline

bumpkin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 413
Registrován: 06.10.2008 19:33
Bydliště: Praha 9

Re: Hranatá navigace RNS 510 v Golfu IV

Příspěvek od bumpkin »

A není v dnešní době lepší chytrej telefon s navigací? (tím nemyslím nokii s navigacema zdarma,ikdyž i to se dá použít) Berete si ho většinou do kapsy,takže kde nic není,tam se nic neztratí. Sám mám teda origo navi v autě,ale navigon v HTC funguje o 100% líp.
Naposledy upravil(a) bumpkin dne 29.11.2011 23:41, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Hranatá navigace RNS 510 v Golfu IV

Příspěvek od vtuni »

bohžel mám stejný názor. ..denšní pevný autonavigace...už jsou trošku out... (nebo out celkově nejsou..ale nestojí mi ta investice za to.. vpoměru..investice x využití....) .podle navigace jedu jednou za čas a to až v cílové destinaci...... např... do Mladé Boleselavi trefím i bez ní.. a na konkrétní adresu mě pak donaviguje mobil...
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
budback
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 346
Registrován: 25.09.2007 19:19
Bydliště: kousek od Třeboně
Kontaktovat uživatele:

Re: Hranatá navigace RNS 510 v Golfu IV

Příspěvek od budback »

Hoj
RNS 510 pro GIV ??? to je nějaká blbost ne ??? do čeho se to autorádio dávalo ?? to není origo že ??

Uživatelský avatar
Dusanbe
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 27.02.2009 15:13
Bydliště: ChomutoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: Hranatá navigace RNS 510 v Golfu IV

Příspěvek od Dusanbe »

Je to origo.. je to z VW Touareg, Multivan, Transporter kam sedí právě tahle hranatá.
diagnostika vw group, montáže budíků, imobilizéry, PIN, klíče, výměna gateway, kódování, dojezdy oken i SAG, tempomaty, upgrade firmware RNS510 + opravy HW, odblok obrazu, mapy, MF volanty,HF sady atd

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“