tiguan

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: tiguan

Příspěvek od jets »

Prekladateľ píše:
Prekladateľ píše: Nikto nič??
Stále nič?
podle mně to bude stejné jako u všech aut, odloupnout krytku na madle, povolit matku (šroub), najít jestli je někde nějaká záslepka a pod ní šroub a zbytek je jen nacvakaný
ale konkrétní zkušenost nemám
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

Uživatelský avatar
Prekladateľ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 63
Registrován: 18.12.2010 16:41

Re: tiguan

Příspěvek od Prekladateľ »

jets píše:
Prekladateľ píše: Stále nič?
podle mně to bude stejné jako u všech aut, odloupnout krytku na madle, povolit matku (šroub), najít jestli je někde nějaká záslepka a pod ní šroub a zbytek je jen nacvakaný
ale konkrétní zkušenost nemám
No práve, potreboval by som obrázky ako je to vyššie alebo radu niekoho kto má svoju vlastnú osobnú skúsenosť s Tiguanom.
ex POLO, ex GOLF, ex PASSAT CC, ex T5 GP MULTIVAN HIGHLINE 2,0 TDI 132 KW 400 Nm 7DSG, ex Touareg V10 TDI FL, ex Touareg NF V8 TDI, momentálne Touareg III V6 TDI 210 KW Elegance

Uživatelský avatar
Prekladateľ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 63
Registrován: 18.12.2010 16:41

Re: tiguan

Příspěvek od Prekladateľ »

Vie niekto, ako demontovať bez poškodenia plast pod pravým stieračom (viď. príloha). Viem, že treba odstrániť zobrazené spony, ale ďalej si neviem poradiť (nerád by som niečo ulomil). Ďakujem za konštruktívne rady.
Přílohy
Dokument.pdf
(110.49 KiB) Staženo 40 x
ex POLO, ex GOLF, ex PASSAT CC, ex T5 GP MULTIVAN HIGHLINE 2,0 TDI 132 KW 400 Nm 7DSG, ex Touareg V10 TDI FL, ex Touareg NF V8 TDI, momentálne Touareg III V6 TDI 210 KW Elegance

Uživatelský avatar
Prekladateľ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 63
Registrován: 18.12.2010 16:41

Re: tiguan

Příspěvek od Prekladateľ »

Prekladateľ píše:Vie niekto, ako demontovať bez poškodenia plast pod pravým stieračom (viď. príloha). Viem, že treba odstrániť zobrazené spony, ale ďalej si neviem poradiť (nerád by som niečo ulomil). Ďakujem za konštruktívne rady.
Nevie niekto aspoň v ETKE pozrieť ako ten diel vyzerá celý (vrátane skrytých častí) a vložiť sem obrázok?
ex POLO, ex GOLF, ex PASSAT CC, ex T5 GP MULTIVAN HIGHLINE 2,0 TDI 132 KW 400 Nm 7DSG, ex Touareg V10 TDI FL, ex Touareg NF V8 TDI, momentálne Touareg III V6 TDI 210 KW Elegance

Uživatelský avatar
Prekladateľ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 63
Registrován: 18.12.2010 16:41

Re: tiguan

Příspěvek od Prekladateľ »

Prekladateľ píše:
Prekladateľ píše:Vie niekto, ako demontovať bez poškodenia plast pod pravým stieračom (viď. príloha). Viem, že treba odstrániť zobrazené spony, ale ďalej si neviem poradiť (nerád by som niečo ulomil). Ďakujem za konštruktívne rady.
Nevie niekto aspoň v ETKE pozrieť ako ten diel vyzerá celý (vrátane skrytých častí) a vložiť sem obrázok?
Nikto nič?
ex POLO, ex GOLF, ex PASSAT CC, ex T5 GP MULTIVAN HIGHLINE 2,0 TDI 132 KW 400 Nm 7DSG, ex Touareg V10 TDI FL, ex Touareg NF V8 TDI, momentálne Touareg III V6 TDI 210 KW Elegance

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“