Ceska pojistovna a new 510

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Uživatelský avatar
Burdez
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 253
Registrován: 05.10.2009 22:16

Ceska pojistovna a new 510

Příspěvek od Burdez »

:sorry: :sorry: Ukradli mi navi. V Toraxu me dali novou ale pojistovna jim to doposud nezaplatila. Stale pom e z pojistovny chteji nejaky udaje. Usneseni od policie uz dostali ale dorazil mi dalsi dopis ze chteji doklady od navi ukradene. Pripojistena nafocena ,vsechny dodatky ke smlouve mam o navigaci pac tam podle vin kodu ma bejt klasicke cd. Myslite ze mi to mohou nejak kratit nebo tu navi budu muset Toraxu vratit? Uz me v ty pojistovne zacinaji sr*t hledaj vse jen aby nemuseli platit. Mate nekdo s timto zkusenost?Doplacet polovinu za navi ci dokonce platit 78tis urcite nebudu to jim to radeji asi vratim kdyby pyskovali. Ja si tu navi mohl poridit novou za dvacet tisic ale v ceske pojistovne mi rekli ze jedine v autorizovanem servisu. Co na to ze stoji ctyri krat vic. Co by jste mi poradili v teto situaci. Dik
Naposledy upravil(a) Burdez dne 02.12.2011 08:31, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Coster
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1512
Registrován: 04.11.2010 21:14
Bydliště: Praha-Barrandov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ceska pojistovna a new 510

Příspěvek od Coster »

Je třeba tvrdě si stát za svým.. pomůže i sepsání dopisu..

Uživatelský avatar
mirke
Pilot
Pilot
Příspěvky: 840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Králové

Re: Ceska pojistovna a new 510

Příspěvek od mirke »

Budou ve finále plnit za to co tam máš mít dle vin, pokud si neseženeš fakturu na pořízení té navi. Foto je málo. Ted jsem to řešil, mě jí nechtějí ani připojistit. Původ navi stejný jako u Tebe.

Uživatelský avatar
Burdez
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 253
Registrován: 05.10.2009 22:16

Re: Ceska pojistovna a new 510

Příspěvek od Burdez »

Ja tu navi projistotu vytahnu z auta aby ji nekdo nestipl. Zitra zajdu na tu pobocku kde jsem pojisteni i dodatek sjednaval a zeptam se co mam delat. To jsou zase nervy tyyy ......

Uživatelský avatar
Burdez
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 253
Registrován: 05.10.2009 22:16

Re: Ceska pojistovna a new 510

Příspěvek od Burdez »

mirke píše:Budou ve finále plnit za to co tam máš mít dle vin, pokud si neseženeš fakturu na pořízení té navi. Foto je málo. Ted jsem to řešil, mě jí nechtějí ani připojistit. Původ navi stejný jako u Tebe.
Tak to tu navi budu muset asi vratit ty kraavo. Ale me ji normalne tu navi pripojistili, nafotili a pojistili na 74tis. Nikdo mi nerikal ze musi byt i doklady. Likvidator rekl ze si to auto muzu dat do smluvniho servisu Torax a na zaklade toho dodatku me to v toraxu vyridili a dali novou navi. Tak ja nevim co ted

Uživatelský avatar
mirke
Pilot
Pilot
Příspěvky: 840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Králové

Re: Ceska pojistovna a new 510

Příspěvek od mirke »

Já to řešil v Allianz, mě řekli že na základě fotek dodatek neudělají, že potřebuju doklad o nabytí a na tu cenu z toho dokladu to pojistí. Tohle je v podstatě legalizace kradenejch věcí. Ty to někde koupíš za 10, pojistíš na 70, vytáhneš z auta a řekneš že to někdo ukradl a nejlépe at to proplatí rozpočtem :-)
Ani se té pojišťovně nedivím, že to nezaplatí. Férový je když Ti řeknou že to nepojistí. Svinstvo je když to pojistí, (by mě zajímalo kolik ten dodatek ročně stojí?) a pak odmítnou plnit.

Uživatelský avatar
mirke
Pilot
Pilot
Příspěvky: 840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Králové

Re: Ceska pojistovna a new 510

Příspěvek od mirke »

A ještě více se divím Toraxu, že bez potvrzení pojišťovny o likvidaci škody to opravují, vyměnují atd.

Uživatelský avatar
Burdez
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 253
Registrován: 05.10.2009 22:16

Re: Ceska pojistovna a new 510

Příspěvek od Burdez »

Nestalo to vubec nic pac auto ma nizsi hodnotu nez pre trema rokama ale tou navigaci se podstate dorovnala hodnota na kterou byl vuz puvodne pojisten

Uživatelský avatar
patrikrs
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1446
Registrován: 24.02.2008 22:22
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ceska pojistovna a new 510

Příspěvek od patrikrs »

No a nepomůže sepsat pouze nějaká fiktivní kupní smlouva na X peněz?

Uživatelský avatar
Burdez
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 253
Registrován: 05.10.2009 22:16

Re: Ceska pojistovna a new 510

Příspěvek od Burdez »

Zitra to budu resit v toraxu s nejvyssim. Jsem zvedavej co to s nim udela az mu to reknu he. Jaka je teda nahrada za radio s CD. 300 se snad uz asi nedela tak asi 310 aspon to vypada dobre uz. By se dalo aspon prodat

Uživatelský avatar
Coster
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1512
Registrován: 04.11.2010 21:14
Bydliště: Praha-Barrandov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ceska pojistovna a new 510

Příspěvek od Coster »

pocitej tak maximalne do 25tisic :-)

Uživatelský avatar
jan.fort
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 252
Registrován: 27.10.2009 16:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ceska pojistovna a new 510

Příspěvek od jan.fort »

Pojistovna a ukradena navi rns 510? radeji bez komentare.... tolik pismenek se sem nevejde!!!!!!!!!!
Odstranění DPF a navýšení výkonu 140hp-166hp/394Nm od fi.DIESELPOWER s.r.o.

Uživatelský avatar
Burdez
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 253
Registrován: 05.10.2009 22:16

Re: Ceska pojistovna a new 510

Příspěvek od Burdez »

Ted jsem prisel z Toraxu. Rikal ze tu navigaci musi proplatit pojistovna dodatek vse prej je vporadku. Kdyz se budou cukat tak se budou soudit :? Navigaci prej vytahovat nemam :| No to jsem zvedavy co z toho bude

Uživatelský avatar
Dyndais
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Kladno

Re: Ceska pojistovna a new 510

Příspěvek od Dyndais »

Burdez píše:Ted jsem prisel z Toraxu. Rikal ze tu navigaci musi proplatit pojistovna dodatek vse prej je vporadku. Kdyz se budou cukat tak se budou soudit :? Navigaci prej vytahovat nemam :| No to jsem zvedavy co z toho bude
Mám RNS 510, ale raději jí každej den vyndavám z auta, než bych jí pojistil... protožr dle vin ji nemam a když mi ji ukradnou nevěřím tomu, že mi ji proplatěj... rád bych tomu věřil, ale zatím jsem to nazažil. Dřív jsem měl VW s origo navi (ještě na CD) a vnitřek vozu jsem měl pojištěnej na 25 tis. a když mi šlohli celé autí, tak za vnitřek mi dali cca10 tis, že prej amortizace vozu... Vysvětlili mi to v té době s tím, že když si koupím rádio za 10tis, nikdy ho za tu cenu neprodám... ku*vy, nevěřím jím ani slovo. Auto nemám ani havarijně pojištěné, mám ho tři roky a už se mi to vrátilo co bych dal za pojistku.... Jsou to kurwy všude a všude se cukaj.... nechápu tenhle systém, kdy si ve vší víře havarijně pojistím auto na nějakou částku a oni mi při události daj částku úplně minimální... V momentě kdy platím pojistku na 300tis ceny auta, nevidím proč oni mi najednou tvrdí, že auto má cenu jen 200... v tom případě jsem jim platil moc a měli by mi logicky vrátit rozdíl... na toto už ale nikdo neslyší... ptám se proč je v ČR všechno tak jednostranné... cvakej co nejvíc, ale nic nečekej... k čemu to všechno je....

Uživatelský avatar
Dyndais
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Kladno

Re: Ceska pojistovna a new 510

Příspěvek od Dyndais »

Joo a ještě bych dodal, že daná navi se v té době prodávala za asi 50tis... FUJ JIM

Odpovědět

Zpět na „Navigace“