Dodělání náhradního klíčku a DO

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
tomikanec
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 387
Registrován: 30.05.2010 16:05
Bydliště: od PLzně

Re: Dodělání náhradního klíčku a DO

Příspěvek od tomikanec »

cau nechci zakladat nove tema,,mam G IV rv.98,,mam jenom jeden klic a to je vystrelovak,,ale je uz dost jetej a vcera mi praskla ta planzeta tesne u toho klice,,vyndat to nastesti ze zapalovani jde a nastartovat taky,,ale potrebuji to nak vyresit,,,je to tri tlacitko ale nevim jestli je to origo,,spis si myslym ze je to dodelavka pac tam pod volantem mam nakou krabicku a z ni strasny pletence dratu,..koukal sem na net ze se da koupit ten obal i s planzetou ale nevim jestli mi to pujde prehazet,,pac ten muj klic se rozsroubovava ze zadu malima krizovima sroubkama a rozdeli se mi jakoba predni strana a zadni,,a u tech co sem nasel na netu se rozcvaknou v pulce,,tak nevim jak to vymysleti,,,zadny cislo k tomu klici nemam ani nevim ty "herce " foto dodam,,nebo jak se prizpusobi novej klic ,,,nak aby mi to nestalo ranec dekuji moc vsemm......

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Dodělání náhradního klíčku a DO

Příspěvek od majrek001 »

čau určitě je to neorigo zkusil bych najít přímo co je to za výrobce a koupil bych nové ty ovladače jdou dokodovat, přes tu krabičku http://levnealarmy.cz/eshop/nahradni-ovladace/" onclick="window.open(this.href);return false; to co se rozloupne v půlce je origo klíč taky je možnost, to zkusit nacpat do origo pouzdra, ale počítej že je to hodně pilování ploňáku a pouzdra ve vnitř, ale jde to.. jinak přizpůsobení bych řešil pokud budeš vědět co je to za výrobce Maxicar nebo CK key a jiné je tam buď tlačítko nebo jumper
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
tomikanec
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 387
Registrován: 30.05.2010 16:05
Bydliště: od PLzně

Re: Dodělání náhradního klíčku a DO

Příspěvek od tomikanec »

majrek001 píše:čau určitě je to neorigo zkusil bych najít přímo co je to za výrobce a koupil bych nové ty ovladače jdou dokodovat, přes tu krabičku http://levnealarmy.cz/eshop/nahradni-ovladace/" onclick="window.open(this.href);return false; to co se rozloupne v půlce je origo klíč taky je možnost, to zkusit nacpat do origo pouzdra, ale počítej že je to hodně pilování ploňáku a pouzdra ve vnitř, ale jde to.. jinak přizpůsobení bych řešil pokud budeš vědět co je to za výrobce Maxicar nebo CK key a jiné je tam buď tlačítko nebo jumper
cau ,moc dekuji za reakci,,,a taky za odkaz,,,neco sem tam vybral ale nevim kterej jsou tam dva,na druhej strance.. RC KEY a RADIX,MODUL CZ(portman)takhle presne vypada ten muj,,takze kdyz ten jeden obednam tak by mi do nej mohli jit prehazet ty streva a cip ne???a jeste jak bych zjistil jakou mam znacku toho dalkoveho mam ja,..?bude to na tej plastovej krabce pod volantem,...diky moc za pomoc

Uživatelský avatar
tomikanec
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 387
Registrován: 30.05.2010 16:05
Bydliště: od PLzně

Re: Dodělání náhradního klíčku a DO

Příspěvek od tomikanec »

cau to jsem jeste ja, myslite ze bude mezi tema dvouma klicema co jsem napsal nakej rozdil,teda spis vnitrek klicu,,takhle vypadaj stejne,,jde mi o to abych tam prehazel ty streva ze sveho,..uz jsem tam volal a chtej porad vedet co tam mam za jednotku centralu,,ale ja to nevim a na tej krabicce pod volantem neni nic napsano,tak nevim co obednat,...

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Dodělání náhradního klíčku a DO

Příspěvek od majrek001 »

do té krabičky máš jeden konektor tak odpoj je tam pojistka mačkací něco jako u pc zdroje. a tu krabičku si vyndej ven je většinou přilepená oboustrankou a na ní už nějaký to logo najdeš když ne tak ji zkus rozšroubovat tam to bude určitě někde bude nebo zkusit rozdlat klíč jestli tam nebude nějaká značka a pak už jen koupíš klíč podle výrobce a dokoduješ dle návodu značky dálkáče.. případně nafoť rozdělaný klíč s měřítkem jeden kryt se mi tady válí tak to proměřím.. víc nevím co ti poradit..
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
tomikanec
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 387
Registrován: 30.05.2010 16:05
Bydliště: od PLzně

Re: Dodělání náhradního klíčku a DO

Příspěvek od tomikanec »

cau,,tak sem na to koukal a nic tam nevidim ,a vede do toho vagon dratu a rozdelavat to nehodlam udelal sem naky fota ,,ten klic jeste vyfotim..
Snímek 262.jpg
Snímek 259.jpg
Snímek 258.jpg
Snímek 257.jpg

Uživatelský avatar
tomikanec
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 387
Registrován: 30.05.2010 16:05
Bydliště: od PLzně

Re: Dodělání náhradního klíčku a DO

Příspěvek od tomikanec »

Snímek 263.jpg
a jeste klicek

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Dodělání náhradního klíčku a DO

Příspěvek od majrek001 »

tady máš fotku mého a podle tvaru si myslím že by tam šel v klidu, ale tady ty vystřelováky nejsou žádná hitparáda.. nejlepší by to bylo nacpat do origo obalu a to je potřeba hodvně zmenšit ten plošnák o cc 3mm na šířku a taky tak 2mm na délku
Přílohy
S5003699.jpg
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
tomikanec
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 387
Registrován: 30.05.2010 16:05
Bydliště: od PLzně

Re: Dodělání náhradního klíčku a DO

Příspěvek od tomikanec »

tak to je teda dilo,,ale do toho upravovani plosnaku asi nepujdu,,abych to nedomrdal,,,,ten tvuj klic je nakej celej mensi,,,,a ze to neni uplne nejlepsi vystrelovak to vim ma to vule,,,ale kdyby byl novej ten samej abych to jenom prehodil bez uprav by bylo nejlepsi,,co myslis kterej s tech na tej strance co jsi mi poslal,,by byl nejvhodnejsi,...

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Dodělání náhradního klíčku a DO

Příspěvek od majrek001 »

to je sice možné že je o něco kratší ale ten plošňák vypadá stejně velký
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
tomikanec
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 387
Registrován: 30.05.2010 16:05
Bydliště: od PLzně

Re: Dodělání náhradního klíčku a DO

Příspěvek od tomikanec »

cau,me prijde ze ten tvuj tistak je o pul cm mensi,,a to nevim jestli to pujde o tolik zmensit,,sou tam ty odpory.....

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Dodělání náhradního klíčku a DO

Příspěvek od majrek001 »

můj má 4cm a ten tvůj taky tak vypadá.. takže si myslím že nebude potřeba zmenšovat jestli se teda nebavíme o tom že to narveš do origo obalu
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
tomikanec
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 387
Registrován: 30.05.2010 16:05
Bydliště: od PLzně

Re: Dodělání náhradního klíčku a DO

Příspěvek od tomikanec »

a tenhle tvuj neni origo teda,...ale me prijde ze ten tvuj je 3,5cm a ten muj 4 cm....

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Dodělání náhradního klíčku a DO

Příspěvek od majrek001 »

tento je maxicar 686 a z druhého klíče jsem to přestěhoval do origo obalu, ale je to velké pilování, ale taky úplně jiná liga.. a můj je opravdu 4cm a nebo kup celý neorigo dálkáč a pak bych ten konektor přepinoval do nového a bylo by a měl by si dvě dálky...
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
tomikanec
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 387
Registrován: 30.05.2010 16:05
Bydliště: od PLzně

Re: Dodělání náhradního klíčku a DO

Příspěvek od tomikanec »

jak prepinovat,,nu mam v planu koupit ten klic s tech stranek co jsi mi ukazal,,,ale ja tomu na prd rozumim,....

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“