1.0 MPi - spotřeba

1998 - 2005

Moderátor: Olaf87

sibal
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 30.10.2011 21:31

1.0 MPi - spotřeba

Příspěvek od sibal »

Zdravím všechny...chtěl bych se zeptat jak jste na tom se spotřebou u Lupa 1.0... nevím jestli je to normální ale já jezdím kolem 5,8-6,2 a nemůžu to dostat níž a mylím že je to docela dost na litránek... táta mě říká abych vydržel že se to srovná jak se s ním trochu sžiju... ale nevím.. ono je to dost... když sem si to kupoval tak jsem měl představu tak kolem 5 l. tak prosím o vaše názory a pokud možno vlastní zkušenosti děkuji... :)

Uživatelský avatar
homer64
Člen klubu
Příspěvky: 483
Registrován: 30.11.2011 12:13
Bydliště: Znojmo

Re: Spotřeba u Lupa 1.0MPI

Příspěvek od homer64 »

neni fuk jestli jezdis za 6 bo 5 ? reknu ti to takhle pokud si chtel auto s nizkou spotrebou me lsi jit do nafty polo blue atd tka je zhruba okolo 4l s benzinem se na spotrebu je tezky ohlizet .. kort tady u tech nizko obsahovejch... zalezi co mas za rok apod zda je to mpi apod vim ze znamej to mel a jezdil za 4.5 ale kdyz do toho sedli 3 lidi tak to nejelo a zralo to 7 =) takze ja bych volil spise naftu

Uživatelský avatar
caddySK
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 390
Registrován: 30.01.2010 15:00

Re: Spotřeba u Lupa 1.0MPI

Příspěvek od caddySK »

kamos ma 1,0 a tiez neje jeho otec spokojny ze cakal menej on robi v meste cca 6-7 ja asi tak ako ty.. je to slabi motor nato auto to znamena ze ak chces ist musis mu aj tlacit comu sa rovna vyssia spotreba... s tym neurobis nic..

sibal
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 30.10.2011 21:31

Re: Spotřeba u Lupa 1.0MPI

Příspěvek od sibal »

nevím myslím si že by se s tím mělo dát jezdit kolem 5 litrů...to mi nikdo nevymluví.. je to malý auto....

Uživatelský avatar
Mistorex
Pilot
Pilot
Příspěvky: 772
Registrován: 24.02.2009 18:22
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Spotřeba u Lupa 1.0MPI

Příspěvek od Mistorex »

dalo s lehkou nohou jako pirko a bez provozu na silnicich, zadny zacpy atd... a pokud te t ostve, tak zmerit tlaky, vymenit svicky, kabely, filtry, oleje a bude to lepsi
Autoservis, mechanické práce, pneu, klima, autosklo, rychloservis, výměny olejů, ostatní po domluvě . SZ nebo TEL

sibal
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 30.10.2011 21:31

Re: Spotřeba u Lupa 1.0MPI

Příspěvek od sibal »

hned jak sem to koupil tak sem udělal rozvody, oleje, filtry i svíčky... je po nějaké babičce z Italie tak si říkám že ho pak třeba rozjezdím a bude to lepší... ale tka nevím...ale asi to bude chctít čas...

Uživatelský avatar
Mistorex
Pilot
Pilot
Příspěvky: 772
Registrován: 24.02.2009 18:22
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Spotřeba u Lupa 1.0MPI

Příspěvek od Mistorex »

hele jestli to je po duchodci tak tomu slapej na krk, ono se to zlepsi.... jinac docela sranda, kdyz to ctu kdyz ja s 1,6 16v 125hp jezdim prahu za 7,3 :D
Autoservis, mechanické práce, pneu, klima, autosklo, rychloservis, výměny olejů, ostatní po domluvě . SZ nebo TEL

sibal
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 30.10.2011 21:31

Re: Spotřeba u Lupa 1.0MPI

Příspěvek od sibal »

no ta paní byla ze 39 roku.. a nevím jeslit umřela.. ael mám to se serviskou.. a 75,000 km.. tak neívm.. doufám že by se to mělo zlepšit... to musí být docela rozdíl... na svezení.. s tou 1,6.. docela závist... ono ten litránek není špatnej.. ale není to na závodění..což je čas od času škoda... ael jinak perfektní vozítko.. :)

Uživatelský avatar
caddySK
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 390
Registrován: 30.01.2010 15:00

Re: Spotřeba u Lupa 1.0MPI

Příspěvek od caddySK »

je to perfektne vozenie ale niekedy mi chyba akceleracia hlavne v meste to auto je sikovne a male a ta akceleracia v kolonach chyba :D :D

Uživatelský avatar
Mistorex
Pilot
Pilot
Příspěvky: 772
Registrován: 24.02.2009 18:22
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Spotřeba u Lupa 1.0MPI

Příspěvek od Mistorex »

pani kupte motor 1,6 mpi (felda, polo, octavia) sadne to na elektriku aj na uchyty, prevodovku tiez... a na pohlad je taky isty, takze ani stk nic nepozna .)
Autoservis, mechanické práce, pneu, klima, autosklo, rychloservis, výměny olejů, ostatní po domluvě . SZ nebo TEL

Uživatelský avatar
caddySK
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 390
Registrován: 30.01.2010 15:00

Re: Spotřeba u Lupa 1.0MPI

Příspěvek od caddySK »

hej uz sa po nich pozeram hodny cas ale najst nieco dobre za normalnu cenu..

mara90
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 01.09.2011 19:35

Re: Spotřeba u Lupa 1.0MPI

Příspěvek od mara90 »

mám litráska s motorem AHT(menší felina 1.3) papírově by měl jezdit při 90km/h za 4,5L/100 :D :D, jezdim jenom město a postrky spotřeba 6-7 teď spíš 7, když jsem jezdil hk-jičín ve 4 lidech pod 6L jsem nešel

Uživatelský avatar
Mistorex
Pilot
Pilot
Příspěvky: 772
Registrován: 24.02.2009 18:22
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Spotřeba u Lupa 1.0MPI

Příspěvek od Mistorex »

tak vymena za felinu, ty jezdi i za 6 a min.... je to pruser ty malinky motor,y proste se to musi porad tahat jak blazen... za 7 jezdim ja prahu s otevrenym vyfukem.... u litra to je sileny
Autoservis, mechanické práce, pneu, klima, autosklo, rychloservis, výměny olejů, ostatní po domluvě . SZ nebo TEL

Uživatelský avatar
caddySK
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 390
Registrován: 30.01.2010 15:00

Re: Spotřeba u Lupa 1.0MPI

Příspěvek od caddySK »

tak tak ako pise mistorex maly objem ako je 1,0 proste musis tlacit aby isiel preto to aj tak papa.. keby bolo tak lahke zohant tu fedldacku 1,6 tu u nas..nakoniec moj predaj auta padol tak ostava mi moj lupik..urobim stk a na zimu pojde bokom a budem jazdit dodavku a na lupika budeme zbierat love aby bol v lete krasny :D

Uživatelský avatar
Mistorex
Pilot
Pilot
Příspěvky: 772
Registrován: 24.02.2009 18:22
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Spotřeba u Lupa 1.0MPI

Příspěvek od Mistorex »

hlavne ono je jedno jestli 1,0 nebo 1,6 nebo 1,8.. 4 valce sou 4 valce takze rozdil v ty spotrebe takovej velkej zase nebude mezi nima. furt musis krmit 4 valce
Autoservis, mechanické práce, pneu, klima, autosklo, rychloservis, výměny olejů, ostatní po domluvě . SZ nebo TEL

Odpovědět

Zpět na „Lupo“