Pojďme si pomáhat

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
madman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 30.10.2008 11:40

Re: Pojďme si pomáhat

Příspěvek od madman »

zdar panove mam problem .... nejedou mi predni ostrikovace ... mam 3C variant highl. s ostrikovanim svetel ... byla nadobka rozbita motorky pryc vse je nove ale pra stlaceni packy steracu zadni jede a strika ale predek je mrtvy ... nenapada vas neco ? dik za napady

robik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 04.04.2008 19:59
Bydliště: Kolínsko

Re: Pojďme si pomáhat

Příspěvek od robik »

Zdarec chlapy.Neví někdo o dobrém servisákovy v okolí Kolína?

ddt
Člen klubu
Příspěvky: 10
Registrován: 22.03.2011 17:39

Re: Pojďme si pomáhat

Příspěvek od ddt »

zdravím klubáky,
mohl by mi někdo poradit co všechno budu potřebovat a případně i koho oslovit na dodělání tempomatu (jestli jsem to dobře pochopil z týdeního pročítání fóra, tak i s tím spojená asi i výměna budíků a podvolantovky) a ještě doplňující dotaz co dělá komfortní jednotka, původně jsem chtěl i svícení na nohy, ale to je otázka budoucnosti na to zatím dlabu.

postupně bych to nějak nakoupil a pak na doporučení někoho oslovil na dodělání , samozřejmě za úplatu

chtěl bych to na Passat Variant 2006 1,9; 77 kW, automatická klimatizace, bez palubního počítače, ten by se mi taky líbil, kdyby byl někdo z okolí Benešova, nebo Praha východ, bylo by to ideální

díky za informace
____________________
VW Passat Variant 2006; 1.9 TDI; 77 kW

Uživatelský avatar
Coster
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1512
Registrován: 04.11.2010 21:14
Bydliště: Praha-Barrandov
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďme si pomáhat

Příspěvek od Coster »

uzivatel tornado1.... btw popremejslej jestli nebudes chtit rovnou nove budiky barevne :-)

lenochod
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 17.11.2011 22:17

Re: Pojďme si pomáhat

Příspěvek od lenochod »

poradi mi prosim nekdo jak sundat tapec na passtu 3C u ridice?? nevim kde se co schovava a chci toho ulomit co nejmene

dekuji
P.S.nikde jsem nenasel ke stazeni ,,jak na to?,,

macko25
Profík
Profík
Příspěvky: 996
Registrován: 26.11.2010 23:49
Bydliště: Kosice

Re: Pojďme si pomáhat

Příspěvek od macko25 »

na spodku su dve srubiky TX20 optom vyberies madlo kde mas tlacitka ale opatrne... a tam su tri srubiky TX 30 alebo 35 nepamatam presne...
a je tam potom 6 takych cuplikov ktore musis vypacit nejakým pripravkom su na to klieste alebo take vydlickove pacidlo... po prave strane su tri aj po lavek strane su tri ... a ak sa nemylim tak vo FAQ bud tu na CZ alebo na SK fore je aj navod ako sa to dava dole presne aj s popisom aj foto ...

lenochod
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 17.11.2011 22:17

Re: Pojďme si pomáhat

Příspěvek od lenochod »

dekuji ti..jen nevim jak psene na to madlo:((( :adr:

macko25
Profík
Profík
Příspěvky: 996
Registrován: 26.11.2010 23:49
Bydliště: Kosice

Re: Pojďme si pomáhat

Příspěvek od macko25 »

ako je joystick na zrkadla tam daj pravu ruku a tahaj to smerom hore... tažko sa to vysvetluje ale s tou stranou zacni... tahaj hore iba tu vrchnu cast.... a potom postune až k tej zadnej....

lenochod
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 17.11.2011 22:17

Re: Pojďme si pomáhat

Příspěvek od lenochod »

dekuji zitra to testnu:)))

nebo jdu na to ted :laugh:

macko25
Profík
Profík
Příspěvky: 996
Registrován: 26.11.2010 23:49
Bydliště: Kosice

Re: Pojďme si pomáhat

Příspěvek od macko25 »

pozor na zimu.... plasty zimu nemaju radi ... aby si to nezlomil....

lenochod
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 17.11.2011 22:17

Re: Pojďme si pomáhat

Příspěvek od lenochod »

tak se povedlo...tapec je dole

dekuju vsem za pomoc :good:

geri
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 24.04.2010 13:28

Re: Pojďme si pomáhat

Příspěvek od geri »

Zdravím..Lidi prosím Vás...jak se jmenuje přesně ta tyč, ktera spojoje zadní nápravu a namontovávaji se na ní stabilizatory...potrebuju zjistit jmeno abych mohl zjistit cenu...dneska mi praskla:(((Díky moc

Uživatelský avatar
kamenskyvita
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 06.12.2011 21:59
Bydliště: Kaplice

Re: Pojďme si pomáhat

Příspěvek od kamenskyvita »

ahojky,prosimvás nemáte někdo zkušenost s passatem 3c 2.0tdi motor bkp když absolutně netáhne?nechal jsem zrepasovat vstřiky,tak jsem je tam dal,tak něak snad nastavil jak maj bejt a auto absolutně netáhne...na volnoběh mi přijde že jde i turbo pěkně ale jak se rozjedu tak to je jak felicie.pěkně chytá tak asi předvstřik ok.furt mi to píše emise servis a na diagnostice to říkalo i nízkej tlak v převodovce.jinač jsem tam měl i váhu na vzduch,a něco o prvním vstřiku.chod motoru jako takovej je dobrej,a ted si s tím vůbec nevím rady...prosimvás jestli se v tom někdo vyznáte pošlete mi kontakt na vás a já vám zavolám....budu vám moc vděčnej.777844140děkuju

Uživatelský avatar
Coster
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1512
Registrován: 04.11.2010 21:14
Bydliště: Praha-Barrandov
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďme si pomáhat

Příspěvek od Coster »

kamenskyvita píše:ahojky,prosimvás nemáte někdo zkušenost s passatem 3c 2.0tdi motor bkp když absolutně netáhne?nechal jsem zrepasovat vstřiky,tak jsem je tam dal,tak něak snad nastavil jak maj bejt a auto absolutně netáhne...na volnoběh mi přijde že jde i turbo pěkně ale jak se rozjedu tak to je jak felicie.pěkně chytá tak asi předvstřik ok.furt mi to píše emise servis a na diagnostice to říkalo i nízkej tlak v převodovce.jinač jsem tam měl i váhu na vzduch,a něco o prvním vstřiku.chod motoru jako takovej je dobrej,a ted si s tím vůbec nevím rady...prosimvás jestli se v tom někdo vyznáte pošlete mi kontakt na vás a já vám zavolám....budu vám moc vděčnej.777844140děkuju
Turbo? DPF? EGR ? neco z toho bych za tim videl.. :-) prvni co bych udelal ja ze bych zajel na brzdu a nechal zmerit vykon.. Potom napichnul auto na vag a zkontroloval hodnoty jak vztriku tak turba tk vseho co by se zdalo byt spatne..

Uživatelský avatar
aleshh
Řidič
Řidič
Příspěvky: 127
Registrován: 09.02.2008 11:05

Re: Pojďme si pomáhat

Příspěvek od aleshh »

Čau, mám tuto chybovou hlášku v motoru - víte někdo co stím?? 2,0 FSI

000010 - vačkového hřídele polohy (banka 1 sání): pomalá odezva

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“