Ostřik.světlometů-zrušení

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Uživatelský avatar
cosby
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 24.02.2006 21:02

Ostřik.světlometů-zrušení

Příspěvek od cosby »

Kluci,neřešil někdo zrušení ostřiku světlometů?Myslím nějak elegantně zrušením v kódování.?
U 2007-Faceliftu

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Ostřik.světlometů-zrušení

Příspěvek od Mára_VR6 »

Teď jsem se o tom bavil se svým autoelektrikarem a jde to v kódování, ale jak presne na to nevím.
Jinak já mám vytazenou pojistku a žádnou chybu mi to nevyhazuje.
Taky nesnáším auto zajeteleny od nemrzky.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
GeneHawkins
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Ostřik.světlometů-zrušení

Příspěvek od GeneHawkins »

Hele, a proč to potřebujete rušit? Touareg to - zdá se mi - má řešený inteligentně, že když zmáčknu krátce ostřik, stříká to jen na okno. A vzhledem k tomu, že to stříká opravdu dobře, postačuje to.

Igorsk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 20.08.2011 10:32

Re: Ostřik.světlometů-zrušení

Příspěvek od Igorsk »

GeneHawkins píše:Hele, a proč to potřebujete rušit? Touareg to - zdá se mi - má řešený inteligentně, že když zmáčknu krátce ostřik, stříká to jen na okno. A vzhledem k tomu, že to stříká opravdu dobře, postačuje to.
tak tak :good:
TOUAREG V10 (2005)
AUDI A8L 6,0 W12 (2006)

Uživatelský avatar
cosby
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Ostřik.světlometů-zrušení

Příspěvek od cosby »

Kódování jsem zkoušel.Má to pojistku jen na ostřik??Nevíš kterou.Manuál mám asi doma a jsem v práci,že bych to prubnul.

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Ostřik.světlometů-zrušení

Příspěvek od Mára_VR6 »

Jj, je zvlášť. Odpoledne ti kouknu.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
cosby
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Ostřik.světlometů-zrušení

Příspěvek od cosby »

Mám manuál tady a není psáno.Sólo je na ostřikovače,ale myslím,že to bude i na sklo.Zkusím odpoledne

Uživatelský avatar
Jurasch
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 282
Registrován: 06.10.2011 12:51
Bydliště: LIBEREC

Re: Ostřik.světlometů-zrušení

Příspěvek od Jurasch »

Jeee to by mě také zajímalo, ale spíš z opačného gardu, chci zjistit proč mi odstrikovace na světla nejdou ;-)

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

Uživatelský avatar
cosby
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Ostřik.světlometů-zrušení

Příspěvek od cosby »

vytahnul jsem pojistku 9,jak mám v manuálu,ale to mi přestaly jít všechny.V manuálu o pojistce na ostřiky není řeč.

15648213
Řidič
Řidič
Příspěvky: 174
Registrován: 04.08.2010 06:43
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Ostřik.světlometů-zrušení

Příspěvek od 15648213 »

Taky by mně zajímalo, kproč to chceš rušit, když je to logicky uděláno, chci umýt sklo, tak krátce přitáhnu páčku a vůbec se mi nespustí ostřiky na světla, jenom když tu páčku přidržíš.
Igorsk píše:
GeneHawkins píše:Hele, a proč to potřebujete rušit? Touareg to - zdá se mi - má řešený inteligentně, že když zmáčknu krátce ostřik, stříká to jen na okno. A vzhledem k tomu, že to stříká opravdu dobře, postačuje to.
tak tak :good:
VW Passat B5.5 AVF
VW Touareg R5 BAC

Uživatelský avatar
cosby
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Ostřik.světlometů-zrušení

Příspěvek od cosby »

Nevím kluci jak u vás,jestli máte všichni facelift,ale mi i když krátce potáhnu už stříká i na světla.

15648213
Řidič
Řidič
Příspěvky: 174
Registrován: 04.08.2010 06:43
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Ostřik.světlometů-zrušení

Příspěvek od 15648213 »

Tak potom u starších modelů (bez faceliftu) musíš tu páčku delší dobu přidržet ať se ti zapnou ostřiky na světla.
cosby píše:Nevím kluci jak u vás,jestli máte všichni facelift,ale mi i když krátce potáhnu už stříká i na světla.
VW Passat B5.5 AVF
VW Touareg R5 BAC

Uživatelský avatar
pogy14
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 08.01.2011 21:53
Bydliště: Trnava

Re: Ostřik.světlometů-zrušení

Příspěvek od pogy14 »

Je to tak, ako píšete, krátke podržanie ostrek skla, dlhšie ostrek svetiel, ale mňa zo začiatku jedovalo to, že aj pri krátkom podržaní tam dávkovalo dosť či už letnej, alebo zimnej zmesi, hlavne keď je vonku sychravo nemáte problém to za krátku dobu minút a tak som náhodne zistil (možno o tom viete, ale ja som o tom nevedel), že ak tú páčku nedáte úplne do koncovej polohy tak ostrekovač ostrekuje len po dobu kým ju držíte a hneď ako ju pustíte prestane ostrekovať, takže žiadne automatické davkovanie určeného množstva. Výskušajte to tý čo máte facelift ak ju nedáte úplne do koncovej polohy, či to bude ostrekovať aj svetla.

pa.da
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 09.06.2009 20:56

Re: Ostřik.světlometů-zrušení

Příspěvek od pa.da »

U modelu 2009 to mam stejné. Manželce v SUPERB U jsem vyndal samostatnou pojistku, ale v TUAREGU to nejde.
cosby píše:Nevím kluci jak u vás,jestli máte všichni facelift,ale mi i když krátce potáhnu už stříká i na světla.

Koutva
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 02.09.2010 22:18

Re: Ostřik.světlometů-zrušení

Příspěvek od Koutva »

U model 09 první ostříknutí je souč. světla i okno a další už jen sklo. jinak to nejde.Po nějaké době klidu se to opakuje. A opakované zmáčknutí po sobě stříká jen na sklo.

Odpovědět

Zpět na „Touareg“