Climatronic Passat B5.5

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Jan Mlejnek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 09.03.2011 12:56

Climatronic Passat B5.5

Příspěvek od Jan Mlejnek »

Ahoj, mám VV Passat B5.5 r.v 2000 74kW
Prosím o radu, při nastartování či zapnutí zapalování se ve většině případech nerozsvítí climatronic. Byl jsem jsem s tím na diagnostice a zrovna fungovalo a žádnou chybovou hlášku nenašlo.
Nemáte někdo zkušenosti?

Díky za radu

Uživatelský avatar
DarkMaverick
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 399
Registrován: 02.06.2011 20:31
Bydliště: Jižní Čechy, Milevsko

Re: Climatronic Passat B5.5

Příspěvek od DarkMaverick »

myslíš podsvícení nebo displej jako takovej, tzn. písmena??
VW Passat B6 2.0 FSI Highline Limo
dříve VW Passat B5 1.8T 20V 1998 Varoš, motor AEB

Jan Mlejnek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 09.03.2011 12:56

Re: Climatronic Passat B5.5

Příspěvek od Jan Mlejnek »

DarkMaverick píše:myslíš podsvícení nebo displej jako takovej, tzn. písmena??

Nefunguje vůbec...někam dojedu a pak se třeba po znovu nastartování rozjede ale v tomto počasí kdy člověk potřebuje plně foukat je to neřešitelné čekat, že možná najede.

Uživatelský avatar
slavama
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 14.01.2010 14:01
Bydliště: nedaleko Jičína

Re: Climatronic Passat B5.5

Příspěvek od slavama »

Já se připojuji, mě climatronic po nastartování bliká a nejde na něm nic zapnout/změnit. Jak se auto ohřívá tak se mění interval blikání, pak vše funguje jak má. Nesetkal jste se s tím někdo? Na diagnostiku se s tím dostanu bohužel až po Novém roce :-/

Uživatelský avatar
Tazok
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 03.06.2011 11:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Climatronic Passat B5.5

Příspěvek od Tazok »

mam ten samy problem, nekdy se proste nezapne, mam pocit ze to dela, kdyz je velka zima, pak po par kilometrech kdyt vypnu zapalovani a znovu nastartuju, tak uz jde, diagnostiku mam doma a jedinou zavadu kterou hlasi je sporadicka chyba ze gateway nenasla ridici jednotku klimatroniku, mam pocit ze jsou zoxidovane kontakty na tom panelu, az bude chut, tak to vytahnu a prostrikam necim proti oxidaci

k tomu blikani...jestli ti blikaji vsechny segmenty, tak to mi delalo, kdyz jednotka nasla nejakou chybu a mela ji v pameti zavad (u me vypustena klimatizace a timpadem tlakove cidlo chladiva)
Passat B5.5 highline 2001, 1.9TDI 96kW 6kv

Holba
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 24.09.2010 22:26
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: Climatronic Passat B5.5

Příspěvek od Holba »

chtěl jsem se taky zeptat, mam pasika 2001 74kw 1.9tdi a u climatronicu mi nefunguje vubec tlacitko na predni vetrani okna,ani na climatronicu se mi nerozsviti ikonka ani nefouka :( vite nekdo cim by to mohlo byt? dekuji moc

wrc
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 26.07.2008 06:26

Re: Climatronic Passat B5.5

Příspěvek od wrc »

Resil jsem stejny problem. Climatronic nejede ani se nerozsviti panel a po par minutach jizdy nebo vypnuti a zapnuti zapalovani se rozbehne. Zacalo to az ted pri tech mrazech. Napadlo me ze to je teplotne zavisle a tak jsem pomoci horkovzdusky pri tech -15 a nefunkcnosti nechal asi 3 min foukat a najednou se rozbehl.

Jednalo se zrejme o zavadu v napajeni cele ridici jednotky. V panelu je stab. napeti ktery dela z 12V 5V pro procesor ridici jednotky climatronicu. Duvod je ze kondenzatory, ktere jsou za stab. zmeni mrazem kapacitu tak, ze stab. nenabehne a nepusti napajeni do jednotky. Stacilo premostit rezistorem a zrejme je po problemu. Testuji 3 dny a zatim drzi. Kdyz to bude o.k. pridam navod.

trhac
Profík
Profík
Příspěvky: 995
Registrován: 09.01.2011 21:41

Re: Climatronic Passat B5.5

Příspěvek od trhac »

Tak mam ten stejnej problém.Ráno když mrzne tak nastartuju a klimatronic buď vůbec nenaskočí nebo na něm svítí čísla jak když je zaplej ale nejde ovládat a když zapnu světla tak ani podsvícení nejde.Když to tak dvakrát vypnu a nastartuju tak se většinou chytne.Ale je zajimavý že mě to tak 14dní neudělalo.Jo a dělá mě to v mrazech 2roky ale nikdy sem to neřešil.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“