Webasto - uz funguje

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
pohodarkajik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1258
Registrován: 28.11.2010 19:28
Bydliště: Rychnov nad kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Webasto - uz funguje

Příspěvek od pohodarkajik »

Zdravim, nevedel by nekdo jak tohle ( Webasto Thermo top Vevo) zprovoznit v Passatu ? Nebo resp co je vse potreba k tomu aby makalo? Mam jen topeni, bez nejaky jednotky, hodinek, vlastne mam k tomu dalkove ovladani, ale to se napojuje dal na ovladani co vim. Nebo kdyby bylo alespon schema zapojeni :-)

Takze vcera jsem dodelal websto do pasika, umisteni je pod nadrzkou na chlad. kapalinu, prace celkove nic moc (3 dny :-D ), dam sem manualy, ze kterych jsem vychazel http://www.ulozto.cz/11929448/webasto-rar" onclick="window.open(this.href);return false; nwm teda jak u jinych topeni, u me (Wbasto Thermo top T), ale stacilo mi pripojit jeden drat na spinani vetraku a od nej natahnout dratek do climatroniku, po spusteni topeni, mi ale fungujou spotrebice v aute (vyhrev okna, sedacek, zrcatek, blinkry a pod) na neco je to dobry, na neco ne :-), vykon topeni mam 5kw, motor z 2 stupnu na cca 85 to ohralo za cca 15 min, coz mi prijde dobry :) dal mam k tomu ovladani Telestart T91r, ale zatim se mi pres nez nepodarilo topeni nahodit, vzdy jen asi minutu cvaka a vypne se, tohle jeste zkusim pokoumat, pokud jsou nejaky dotazy, tak klidne piste, ale vse je v tech manualech
Naposledy upravil(a) pohodarkajik dne 21.12.2011 09:31, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
rapid.direct
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3875
Registrován: 17.02.2008 20:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Webasto Thermo top Vevo

Příspěvek od rapid.direct »

Podle mě by ti mohli poradit na audi foru, protože A6tky maj nezávislé topení.....

pohodarkajik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1258
Registrován: 28.11.2010 19:28
Bydliště: Rychnov nad kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: Webasto Thermo top Vevo

Příspěvek od pohodarkajik »

tak jsem malinko, ale opravdu malinko pokrocil, elektroniku u topeni jsem rozebral a zjistil ze by to vse slo napojit na klasicka relatka, ale nevyresil jsem dodavku paliva, resp nwm kolik ho tam ma prijit, pac mam jen privodni trubicku do topneho telesa, dal nic, dale bych potreboval od sikovného elektronika vymyslet (resp udelat) krabicku, co by dokazala snimat teplotu chladici kapaliny a pripadne cele topeni vypnout a dal aby ho umela i zapnout v urcitou dobu, dokazal by tohle nekdo vymyslet ?

pohodarkajik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1258
Registrován: 28.11.2010 19:28
Bydliště: Rychnov nad kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: Webasto Thermo top Vevo

Příspěvek od pohodarkajik »

takze od zastavby noveho jsem upustil sehnal jsem si starsi analogove a ted mi te o toto ?
1. kam napojit hadice na vodu ? mam je dat primo na radiator, mysim pripojit Tckama
2. jak ho propojit s climatronikem aby bezel v rezimu topeni, mam tam vystupy jak na vetrak, tak nejaky slabsi, asi do climatroniku
Jinak mam topeni Webasto Thermo Top T, klasicky analogovy s hodinkama

Uživatelský avatar
PavelSv
Závodník
Závodník
Příspěvky: 535
Registrován: 22.01.2010 17:50
Bydliště: Deblín 30km od Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Webasto Thermo top Vevo

Příspěvek od PavelSv »

Někde to tu tušim bylo že na climatron dotáhneš ten impulsní (slabý) vodič a on se rozjede v bufik režimu. ještě bych popřemýšlel nad přidáním Aku jak maj 3C :)

pohodarkajik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1258
Registrován: 28.11.2010 19:28
Bydliště: Rychnov nad kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: Webasto Thermo top Vevo

Příspěvek od pohodarkajik »

baterku bych ani neresil, pobezi to vzdy max 15 min, aby se to jen ohralo, nic dlouhyho, ten climatronic vim, nasel sem presnej navod kam a jak co vsechno zapojit primo na passata ale v nemcine a pak mam jeden na octavku jednickovou celkem pekne popsany, tak se na to vrhnu zejtra a uvidime jak to pude

bumpkin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 413
Registrován: 06.10.2008 19:33
Bydliště: Praha 9

Re: Webasto Thermo top Vevo

Příspěvek od bumpkin »

Mám na to kompetní origo manual v němčině,ale s obrázky.

Uživatelský avatar
PavelSv
Závodník
Závodník
Příspěvky: 535
Registrován: 22.01.2010 17:50
Bydliště: Deblín 30km od Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Webasto Thermo top Vevo

Příspěvek od PavelSv »

Tak jak si dopadl :?:

pohodarkajik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1258
Registrován: 28.11.2010 19:28
Bydliště: Rychnov nad kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: Webasto Thermo top Vevo

Příspěvek od pohodarkajik »

mno, dneska sem udelal drzak na bufika a pripravil hadice od topeni na napojeni, zítra naopim hadice, jak topení tak palivový a když bude čas tak udělám i el. instalaci, nicmene nic moc prace, priste uz na to kaslu :-D

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“