problemy se vzduchovým podvozkem

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
MMM8
Řidič
Řidič
Příspěvky: 116
Registrován: 09.12.2011 11:13

problemy se vzduchovým podvozkem

Příspěvek od MMM8 »

Po několikadenním parkováni mi vzduchový podvozek u V10 klesne na levé straně o několik cm a v posledních měsícich mi asi 4x zasvitila hlaška :fals runing gear ..nebo tak nějak . Poradí mi někdo co s tím?

dík

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: problemy se vzduchovým podvozkem

Příspěvek od Mára_VR6 »

To, že klesá je způsobeno tím, že ti utíká ventilek nahoře na mechu. To je nejčastější příčina. Da se to opravovat, ale ve vw ti řeknou, že jen výměna celého mechu.
Ta hláška se mi objevovala, když jsem měl vybitou baterií. Zkus si je poradne dobít, ALE ODPOJENE!
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

h.h8
Řidič
Řidič
Příspěvky: 97
Registrován: 18.10.2010 07:15

Re: problemy se vzduchovým podvozkem

Příspěvek od h.h8 »

DO VW s tím nechod, to sem měl taky a opravdu utíkal ventilek na měchu. Nový stojí 2000Kč. Ale bacha pri povolování se mi ulomil a byl to oříšek dostat zbytek ven ale de to, musíš na to sehnat šikovné lidi, nebo ho povolit speciálním klíčem. Jinak je pravda že ve VW ti řeknou nový měch za 40tis bez práce, poslal bych je někam.

erico
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 01.11.2008 12:59

Re: problemy se vzduchovým podvozkem

Příspěvek od erico »

Takze tady ta hlaska se mi zrovna objevila dva dny zpatky a bylo to na jednom z kol cidlo vysky podvozku, cena 3600 po sleve presne 2933kc, jinak co se tyce co tady popisuji kolegove s ventylkama je take pravda uplna normalka zaoxiduji a po popripadnem umyti nadkoli vapkou a presne misto tady toho ventylku se to rado lame....ale normalne menitelny dil 2000kc

MMM8
Řidič
Řidič
Příspěvky: 116
Registrován: 09.12.2011 11:13

Re: problemy se vzduchovým podvozkem

Příspěvek od MMM8 »

díky pánové za informace ,šikovný lidi na V10 neznam .Jsem z okolí Plzně. Poradíte někoho? nebo jak se k tomu dostanu? sundat kolo ? schema podle ETKY doufam nekde splašim.

h.h8
Řidič
Řidič
Příspěvky: 97
Registrován: 18.10.2010 07:15

Re: problemy se vzduchovým podvozkem

Příspěvek od h.h8 »

nevíte ještě někdo s ventilekm u měchu. Jsou oba měchy propojené? Když mi totiž začal ucházet ventilek na pravém předním měcu, tak klesal celý předek a ne jen pravé kolo. A na zadku jsou taky ty samé ventilky?

Odpovědět

Zpět na „Touareg“