spojkový spínač

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
gulvas
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 19.02.2010 17:05

spojkový spínač

Příspěvek od gulvas »

Zdravím koumaci!Neví někdo postup jak se mění spojkovy spínač?Či se to mění uvnitř jak jsou pedálly,alebo se tam leze od motoru?Je to na 1.9tdi,77kw Bxe,2007.Potřeboval bych co nejdřív.Díky a příjemné svátky všem.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: spojkový spínač

Příspěvek od tornado1 »

je u pedálu
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

gulvas
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 19.02.2010 17:05

Re: spojkový spínač

Příspěvek od gulvas »

Dnes mi to právě přijeli vyměnit,take si to asi mysleli,že to je u pedálu,ale tam nic nenašli.Tak,že zítra odtahovka a na dílnu.Pry se tam musí dostat od motora.Tak nevím,jestli je nutná odtahovka.

Uživatelský avatar
kimik
Profík
Profík
Příspěvky: 1062
Registrován: 29.06.2009 18:41
Bydliště: Kladno a okolí...

Re: spojkový spínač

Příspěvek od kimik »

Tak tak, musí se od motoru.... :wink: Ven musí baterka; nosník baterky a tím pádem i airbox a jeho nosník.
Výborná práce a místa jak v hodinkách..... však uvidíš... :wink: Tohle opět vymyslel idiot. :evil:
tady máš návod - pro představu. :lol:

KiMiK.
Přílohy
G476.pdf
(212.27 KiB) Staženo 326 x

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: spojkový spínač

Příspěvek od tornado1 »

tak jsem se asi spletl s jiným autem..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
kimik
Profík
Profík
Příspěvky: 1062
Registrován: 29.06.2009 18:41
Bydliště: Kladno a okolí...

Re: spojkový spínač

Příspěvek od kimik »

tornado1 píše:tak jsem se asi spletl s jiným autem..
V pohodě - logický by to bylo, ale... Měnil sem vypínací spojkový ložisko a při tý příležitosti sem na to koukal a nestačil se divit jak to soudruzi vymysleli.... :fool:

KiMiK.

Uživatelský avatar
martex
Řidič
Řidič
Příspěvky: 115
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: PRAHA
Kontaktovat uživatele:

Re: spojkový spínač

Příspěvek od martex »

jestli se ti podaří se tam trochu slušně dostat , tak se dá snímač z boku spojkovýho válce vycvaknout , ale chce to stejný typ ( dělá to víc výrobců ) .
akorát pozor nedávat tam škodováckej páč má o jeden pin míň (nemá el.brzdu ) jinak je stejnej..
Přílohy
125195000.jpg
http://www.chipforum.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

gulvas
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 19.02.2010 17:05

Re: spojkový spínač

Příspěvek od gulvas »

Tak ten spojkovy spínač je vyměněny.Nkonec to muselo na dílnu a dostat se tam od motoru.Pro zajímavost,spoj.spínač stál pry 1125kč,takže mně to stálo s prácou i odtahovkou 2400kč.Myslím si,že je to rozumná cena.Zattím zdarec!

Pavel26
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 22.01.2016 17:25

Re: spojkový spínač

Příspěvek od Pavel26 »

Dobrý den chtěl jsem se zeptat dneska jsem měnil hl spojkový valeček a přestal mi fungovat tempomat a rozsvítila se mi žluta kontrolka ruční brzdy zkoušel jsem to hledat tady na webu a nic jsem nenašel jestli někdo něco víte byl bych rád kdyby jste mi poradili díky Pavel

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: spojkový spínač

Příspěvek od tornado1 »

jsou dva typy snímačů, zřejmě jsi ho bud nezapojil nebo tam máš jiný
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“