OT: JEN TAK POKEC: nejen o Sharanech, drby, plky atd

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
mafy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice

Příspěvek od mafy »

rfarsky píše:Tak jsem včera konečně našel ty odkládací kapsy pod sedačkama a hned mám v bočních kapsách kufru více místa.
Ještě musím aktivovat dálkové ovládání v klíči a už je to snad všechno aby byl bez chybičky.
rfarsky, mám stejmej problém s tím nefunkčním dálkovým ovládáním. Jak to budeš řešit? :kap: :kap: :gun:

Uživatelský avatar
Mike
Řidič
Řidič
Příspěvky: 114
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žatec [LN]
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike »

mafy píše:
rfarsky píše:Tak jsem včera konečně našel ty odkládací kapsy pod sedačkama a hned mám v bočních kapsách kufru více místa.
Ještě musím aktivovat dálkové ovládání v klíči a už je to snad všechno aby byl bez chybičky.
rfarsky, mám stejmej problém s tím nefunkčním dálkovým ovládáním. Jak to budeš řešit? :kap: :kap: :gun:
taky jsem včera měl problém s dálkou, už to moc neběhalo, tak jsem koupil novou baterku. Dal jsem jí tak a vono nic, tak jsem tam vrátil tu starou a vono zase nic. Pak mi došlo že jsem tam tu baterku dával obráceně :-)

Uživatelský avatar
mafy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice

Příspěvek od mafy »

Tak to u mne to bude asi složitější, koupil jsem Sharanka před 14 dny a od tý doby řeším problémky, bejvalej majitel ho trošku zanedbával, no a ted mi zbývá už jen centrál.Někdy se zavřou všechny dveře, někdy jen jedny, někdy dvoje ap. no a dálkový to nefunguje vůbec.Když ho zmáčku tak svítí kontrolka,ale s autem nějak nechce komunikovat. :idea: :idea: :idea:

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rfarsky »

mafy píše:Tak to u mne to bude asi složitější, koupil jsem Sharanka před 14 dny a od tý doby řeším problémky, bejvalej majitel ho trošku zanedbával, no a ted mi zbývá už jen centrál.Někdy se zavřou všechny dveře, někdy jen jedny, někdy dvoje ap. no a dálkový to nefunguje vůbec.Když ho zmáčku tak svítí kontrolka,ale s autem nějak nechce komunikovat. :idea: :idea: :idea:
Dáš klíček do dveří třikrát po 0,5s otoříš doleva v zámku pak klíček vyndáš a namíříš na zpětné zrcátko,zmáčkneš zamknutí dvří a současně třikrát zmákneš odemknutí dveří.Klíč by měl být sesynchronizován s řídící jednotkou.Samozřejmě bys měl mít vpořádku batrky

Uživatelský avatar
coroner
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 384
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - JČ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od coroner »

Jakou rozteč kol má sharan?

Uživatelský avatar
kazbic
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2243
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CHOMUTOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kazbic »

coroner píše:Jakou rozteč kol má sharan?
Rozměry najdeš zde : http://www.gsa.kabel1.cz/images/moje/vw_sharan.gif" target="_blank
"Kazbič"

:ura1: "DOKUD JEŠTĚ ŽIJEM,JE VŠECHNO V.W. " :ura1:

Spolek Automobilových Gurmánů

Uživatelský avatar
coroner
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 384
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - JČ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od coroner »

kazbic píše:
coroner píše:Jakou rozteč kol má sharan?
Rozměry najdeš zde : http://www.gsa.kabel1.cz/images/moje/vw_sharan.gif" target="_blank
dik, ale myslim rozteč šroubů, asi jsem se špatně vyjádřil

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od patper »

kazbic píše:
coroner píše:Jakou rozteč kol má sharan?
Rozměry najdeš zde : http://www.gsa.kabel1.cz/images/moje/vw_sharan.gif" target="_blank
:lol: ale on ma na mysli roztec kol :lol: Tusim :?: 5krat112 :?: Ale ted nevim :oops:

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rfarsky »

jo jo 5*112 ET59...až....ET37 ale ty už by tam neměly být

Uživatelský avatar
coroner
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 384
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - JČ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od coroner »

Super, dík za info!

Uživatelský avatar
kazbic
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2243
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CHOMUTOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kazbic »

:999: JÉÉÉÉ,UŽ JE ZE MNĚ ŘIDIČ :999:
"Kazbič"

:ura1: "DOKUD JEŠTĚ ŽIJEM,JE VŠECHNO V.W. " :ura1:

Spolek Automobilových Gurmánů

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rfarsky »

Tak tohle stojí za shlédnutí obzvláště ta T4 to je mazec http://www.autorevue.cz/default.aspx?se ... icle=10600" target="_blank

Uživatelský avatar
pistahufnagl
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1725
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Královéhradecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pistahufnagl »

Hezký klucííí. Je vidět že máme rodinný autíčko. Ta fotka na babetě nemá chybu shemiku. :lol: :lol: :lol: . Patper se nám dlouho neozval. Jestlipak jste mu vrátili ten manuál k I.?

Uživatelský avatar
Aknel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 168
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Západní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aknel »

Tak to se na ty sviště pořádně připrav.
Já musel vyndat všechny sedačky a na podlahu jsem položil gumový koberec.Sice jsem to vyřezával celý den ale nyní nemusim mít strach když mé tři ratolesti něco špatného sní...............
No a pak jenom stačí postavit šardu čumákem nahoru a otevřít páté dveře...............

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Aknel píše:Tak to se na ty sviště pořádně připrav.
Já musel vyndat všechny sedačky a na podlahu jsem položil gumový koberec.Sice jsem to vyřezával celý den ale nyní nemusim mít strach když mé tři ratolesti něco špatného sní...............
No a pak jenom stačí postavit šardu čumákem nahoru a otevřít páté dveře...............
Wááááuw, na to se těším, ať mi ho klidně i zblinkaj, ale ať už tam jsou. :jok: Tu gumu tam taky dám.

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“