Zaslepení zámků.

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
riobikers
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žamberk

Záslepky zámků

Příspěvek od riobikers »

Taky jsem o těch zámcích přemýšlel, ale jako na potvoru se mi na dovolené podělala jednotka komfortu v mé B6 a do auta jsem se dostal pouze klíčem.Nedokážu si představit,jak bych jel z Řecka s rozmláceným bočním sklem.

Uživatelský avatar
pasat
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3451
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kósek od Kladna

Příspěvek od pasat »

Tak jsem to včera taky začal špuntovat a udělal jsem i víko kufru. Ať je jistota. Na fotce je taková mezifáze :wink: Dnes to musím dodělat...
Přílohy
DSC07640.JPG
DSC07640.JPG (39.67 KiB) Zobrazeno 1463 x

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Záslepky zámků

Příspěvek od molczik »

riobikers píše:Taky jsem o těch zámcích přemýšlel, ale jako na potvoru se mi na dovolené podělala jednotka komfortu v mé B6 a do auta jsem se dostal pouze klíčem.Nedokážu si představit,jak bych jel z Řecka s rozmláceným bočním sklem.
A co vlést do auta kufrem a odemknout ho zevnitř? :wink: Je to přeci jen levnější než si rozbíjet okno. :lol:

Uživatelský avatar
riobikers
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žamberk

Příspěvek od riobikers »

To jo, ale když zaslepíš všechny zámky, tak ti opravdu zbyde jen ten šutr v ruce.

Uživatelský avatar
Softy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 487
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava, SLOVAKIA
Kontaktovat uživatele:

Re: Záslepky zámků

Příspěvek od Softy »

molczik píše:
riobikers píše:Taky jsem o těch zámcích přemýšlel, ale jako na potvoru se mi na dovolené podělala jednotka komfortu v mé B6 a do auta jsem se dostal pouze klíčem.Nedokážu si představit,jak bych jel z Řecka s rozmláceným bočním sklem.
A co vlést do auta kufrem a odemknout ho zevnitř? :wink: Je to přeci jen levnější než si rozbíjet okno. :lol:
Ked mas zamknute dalkou tak sa zamky aj "zasejvuju" a to potom zvnutra kluckou neotvoris, alebo je na to nejaka finta?
VW Passat variant 3BG 1,9Tdi PD 130PS Tiptronic, Bejvávalo než mi ho UKRADLI :( :( :(
AUDI A6 avant 2,5 TDi 180PS Tiptronic
http://s11.bitefight.cz/c.php?uid=70420

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od molczik »

riobikers píše:To jo, ale když zaslepíš všechny zámky, tak ti opravdu zbyde jen ten šutr v ruce.
Zámek kufru se většinou nezaslepuje. Je to jako ze všim. Zloděj, kterej vidí, že máš zaslepený zámky, tak než aby do toho auta lez kufrem tak se na něj radši vykašle a veme si jiný. Pokud ale to bude krádež na objednávku, nebo ti bude ležet šrajtofle na palubce, tak ti zaslepení nepomuže... prostě ti rozmlátí okno a je to.

Uživatelský avatar
pasat
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3451
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kósek od Kladna

Re: Záslepky zámků

Příspěvek od pasat »

molczik píše:
riobikers píše:Taky jsem o těch zámcích přemýšlel, ale jako na potvoru se mi na dovolené podělala jednotka komfortu v mé B6 a do auta jsem se dostal pouze klíčem.Nedokážu si představit,jak bych jel z Řecka s rozmláceným bočním sklem.
A co vlést do auta kufrem a odemknout ho zevnitř? :wink: Je to přeci jen levnější než si rozbíjet okno. :lol:
Tak tak ( u sedana trochu problém :) ), ale přesně takto může jít i zloděj. Tak jsem to taky vyřešil a "zlikvidoval" jsem všechny tři zámky. A v případě poruchy jdu přes okno řidiče :lol:

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Záslepky zámků

Příspěvek od molczik »

Softy píše:
molczik píše: A co vlést do auta kufrem a odemknout ho zevnitř? :wink: Je to přeci jen levnější než si rozbíjet okno. :lol:
Ked mas zamknute dalkou tak sa zamky aj "zasejvuju" a to potom zvnutra kluckou neotvoris, alebo je na to nejaka finta?
Tady si nejsem jistej.. Ale myslim si, že když vevnitř zmačkneš ten čudl na odemčení celého auta, tak se ti prostě celé odemkne a hotovo. Ale nezkoušel jsem to, takže stopro jistotu nemám, ale myslim si, že to tak je.

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Záslepky zámků

Příspěvek od molczik »

pasat píše:
molczik píše: A co vlést do auta kufrem a odemknout ho zevnitř? :wink: Je to přeci jen levnější než si rozbíjet okno. :lol:
Tak tak ( u sedana trochu problém :) ), ale přesně takto může jít i zloděj. Tak jsem to taky vyřešil a "zlikvidoval" jsem všechny tři zámky. A v případě poruchy jdu přes okno řidiče :lol:
Jednou v životě jsem mluvil se zlodějem aut a tohle jsme řešili. Tvrdil, že pokud to neni na objednávku, že do toho žádnej zloděj (profik) kufrem nepoleze. To sraní mu prej za to nestojí. To si veme radši káru, která stojí vedle.
No a zloděj amatér ti rozmlátí okno rovnou, takže tam ti zaslepení nepomuže.

Uživatelský avatar
pasat
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3451
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kósek od Kladna

Re: Záslepky zámků

Příspěvek od pasat »

molczik píše:
pasat píše: Tak tak ( u sedana trochu problém :) ), ale přesně takto může jít i zloděj. Tak jsem to taky vyřešil a "zlikvidoval" jsem všechny tři zámky. A v případě poruchy jdu přes okno řidiče :lol:
Jednou v životě jsem mluvil se zlodějem aut a tohle jsme řešili. Tvrdil, že pokud to neni na objednávku, že do toho žádnej zloděj (profik) kufrem nepoleze. To sraní mu prej za to nestojí. To si veme radši káru, která stojí vedle.
No a zloděj amatér ti rozmlátí okno rovnou, takže tam ti zaslepení nepomuže.
Taky názor, ale má vlastní zkušenost:

Před Pašíkem jsem měl Octavku a 2-krát jsem měl vytrženej zámek (1x před domem a 1x Metropole Zličín), než jsem je zašpuntoval (nikdy se donitř naštěstí nedostali, ale vykurv... celou kliku a plech kolem - takže asi Amatér, ale je to jedno banda KUR.. !) A od té doby byl klid. Takže jsem to rovnou taky vyměnil a snad bude taky klid. Snad ...
Je fakt, že pokud někdo opravdu bude hodně chtít do auta, tak mu těžko budeš něčím bránit. Jedině to napojit na 380 Voltů !

Karfik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 690
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Příspěvek od Karfik »

Bezpecnostni folie na okna a nevleze ti tam ani oknem. Ale ani ty :twisted:

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Záslepky zámků

Příspěvek od molczik »

pasat píše:
molczik píše: Jednou v životě jsem mluvil se zlodějem aut a tohle jsme řešili. Tvrdil, že pokud to neni na objednávku, že do toho žádnej zloděj (profik) kufrem nepoleze. To sraní mu prej za to nestojí. To si veme radši káru, která stojí vedle.
No a zloděj amatér ti rozmlátí okno rovnou, takže tam ti zaslepení nepomuže.
Taky názor, ale má vlastní zkušenost:

Před Pašíkem jsem měl Octavku a 2-krát jsem měl vytrženej zámek (1x před domem a 1x Metropole Zličín), než jsem je zašpuntoval (nikdy se donitř naštěstí nedostali, ale vykurv... celou kliku a plech kolem - takže asi Amatér, ale je to jedno banda KUR.. !) A od té doby byl klid. Takže jsem to rovnou taky vyměnil a snad bude taky klid. Snad ...
Je fakt, že pokud někdo opravdu bude hodně chtít do auta, tak mu těžko budeš něčím bránit. Jedině to napojit na 380 Voltů !
Jakože se ti tam dobejvali zámkem kufru?

Uživatelský avatar
pasat
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3451
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kósek od Kladna

Příspěvek od pasat »

Kufrem ne, ale vložka zámku je skoro stejná, takže je to ten stejný problém...

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od molczik »

pasat píše:Kufrem ne, ale vložka zámku je skoro stejná, takže je to ten stejný problém...
To ano. Tam šlo ale o to (co mi ten týpek říkal) že ty zloděje prostě sere se soukattim kufrem do kabiny, aby si otevřel dveře. Než aby tam prej takhle blbul, tak se na to radši vyprdne.

Uživatelský avatar
riobikers
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žamberk

Příspěvek od riobikers »

S těma foliema mám špatnou skušenost.Měl jsem je na Ventu 1,9GTD a když jsem jel v noci, tak je problém přes ně vidět kolistu s rosvícenou bludičkou na svém kole.Málem jsem ho sestřelil a to nemluvím o couvání v noci.

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“