Tempomat,nějaký dobrý kontakt kdo ho zapojí?( Praha-východ)

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
honza.saxo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 03.07.2010 14:25

Tempomat,nějaký dobrý kontakt kdo ho zapojí?( Praha-východ)

Příspěvek od honza.saxo »

Ahoj,chci se zeptat,spoustu lidí to tu řešilo s tím tempomatem,chtěl bych si ho tam také dát,mám VR5 2002,jen nevím kde by mi ho tam dali okolí Prahy,Jsem od Říčan u Prahy?nechával si to tu někdo u někoho dětat a byl spokojenej?díjy za info Honza.Zníám jen jednouho autoelektrikáře a tomu se do toho nechce....:(

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14724
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Tempomat,nějaký dobrý kontakt kdo ho zapojí?( Praha-vých

Příspěvek od tornado1 »

pokud přijedeš do Humpolce tak ti to bez problémů zapojím..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

honza.saxo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 03.07.2010 14:25

Re: Tempomat,nějaký dobrý kontakt kdo ho zapojí?( Praha-vých

Příspěvek od honza.saxo »

Tak fajn,ještě chvíli počkám a jinak bych si udělala výlet k tobě do Humpolce.jak dlouho to trvá,uděláš to na počkání za pár hodin?A jaká sada je nejlepší tempomatu?je v tom nějaký rozdíl od jakého je to výrobce?máš nějaké zkušenosti?taky to tu někdo řešil myslím.Každopádně díky za nabídku !!! jo,ještě takový doztaz,když jsme u toho?byl by problém tam nechat dát palubní počítač??asi bych musel si sehnat celý přístroje a displejem viď a páčku také viď?je to velkej ulet si to nechat udělat?mám VR5 MODEL 2002.díky za info.jen tak přemýšlím,to až asi později někdy,záleží na kolik by to vyšlo ....tak díky a zatím čau Honza

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14724
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Tempomat,nějaký dobrý kontakt kdo ho zapojí?( Praha-vých

Příspěvek od tornado1 »

palubní počítač není vůbec problém, je potřeba páčka, kabeláž k pal.pc. a čidlo venkovní teploty pokud nemáš climatronic. materiál dodám, dělal jsem několikrát... znova nakodovat immobilizér a klíče
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“