světla

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
sendis
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 14.11.2009 11:44
Bydliště: Most

světla

Příspěvek od sendis »

ahoj lidi, nevite někdo jestli jdou vyndat čočky ze světel??? když mám světla na žárovky a ne na xenony. A jestli jdou jak jsou tam přidělany.
díky

honza.saxo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 03.07.2010 14:25

Re: světla

Příspěvek od honza.saxo »

sendis píše:ahoj lidi, nevite někdo jestli jdou vyndat čočky ze světel??? když mám světla na žárovky a ne na xenony. A jestli jdou jak jsou tam přidělany.
díky
Ahoj,četl jsem tvůj vzkaz tady,měl bych stejnou prozbu,dozvěděl jses,jestli jdou vyndat ty čočky ze světel bez xenonu,takže normál světla?taky bych je potřeboval vyčistit,paším moc dobře nesvítí teda,měl jsem spoustu aut a i mrtky a i ty svítili lépe,už jen blběj favorit svítil lépe než pasáti bez xenonů a to je nemám poškrábaný ani jak tu všichni řeší s leštící sadou.Díky zai nfo,jestli jses něco dozvěděl čau Honza
Naposledy upravil(a) honza.saxo dne 28.12.2011 22:42, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10177
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: světla

Příspěvek od xerxes »

měl jsem rozdělane sice xenony ale mělo by to být skoro stejne takže si myslím že by neměl být problém

honza.saxo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 03.07.2010 14:25

Re: světla

Příspěvek od honza.saxo »

luki píše:měl jsem rozdělane sice xenony ale mělo by to být skoro stejne takže si myslím že by neměl být problém
Ahoj,jdou vyndat zezadu nějak když to člověk rozebere?nebo musí rozlopit plexi,což bych se na to vykašlal...jde to rozebrat jedno po druhé až se dopracuješ k čočce?myslím,že to bude hodně podobné čočka bez xenonu.Díky Honza

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“