nefunguje tempomat

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Dusanbe
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 27.02.2009 15:13
Bydliště: ChomutoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: nefunguje tempomat

Příspěvek od Dusanbe »

Teď si nejsem jistý pokud dáš test akčních členů, jestli by se měl rozsvítit i tempomat. Pokud na fólii ta kontrolka fyzicky je, tak by teoreticky stačilo přehrát eeprom v budíkách, ale ruku do ohně za to nedám. Spíš ta výměna celých.
diagnostika vw group, montáže budíků, imobilizéry, PIN, klíče, výměna gateway, kódování, dojezdy oken i SAG, tempomaty, upgrade firmware RNS510 + opravy HW, odblok obrazu, mapy, MF volanty,HF sady atd

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: nefunguje tempomat

Příspěvek od tornado1 »

a ty víš kterou eeprom tam dát jo?
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Dusanbe
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 27.02.2009 15:13
Bydliště: ChomutoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: nefunguje tempomat

Příspěvek od Dusanbe »

Kdybych to věděl, tak to sem napíšu. Já nejsem tajemná jeskyně :wink:
diagnostika vw group, montáže budíků, imobilizéry, PIN, klíče, výměna gateway, kódování, dojezdy oken i SAG, tempomaty, upgrade firmware RNS510 + opravy HW, odblok obrazu, mapy, MF volanty,HF sady atd

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: nefunguje tempomat

Příspěvek od tornado1 »

proč tajemná jeskyně?
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Hans86C
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 471
Registrován: 29.04.2008 17:57
Bydliště: Sokolov

Re: nefunguje tempomat

Příspěvek od Hans86C »

Dusanbe píše:Teď si nejsem jistý pokud dáš test akčních členů, jestli by se měl rozsvítit i tempomat. Pokud na fólii ta kontrolka fyzicky je, tak by teoreticky stačilo přehrát eeprom v budíkách, ale ruku do ohně za to nedám. Spíš ta výměna celých.
Pri testu akcnich clenu se mi tempomat nerozsviti,ale stejne tak se mi nerozsviti treba airbag,ABS,ESP a jiny kontrolky,ktere jinak v provozu normalne sviti...,takze to by jeste asi nemuselo byt uplne smerodatny... :?: Kontrolka tempomatu na budikach naznacena je :?

Uživatelský avatar
Dusanbe
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 27.02.2009 15:13
Bydliště: ChomutoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: nefunguje tempomat

Příspěvek od Dusanbe »

Jo máš recht. Budou muset poradit znalejší, jestli si to nevezmou sebou do hrobu :wink:
diagnostika vw group, montáže budíků, imobilizéry, PIN, klíče, výměna gateway, kódování, dojezdy oken i SAG, tempomaty, upgrade firmware RNS510 + opravy HW, odblok obrazu, mapy, MF volanty,HF sady atd

Uživatelský avatar
Hans86C
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 471
Registrován: 29.04.2008 17:57
Bydliště: Sokolov

Re: nefunguje tempomat

Příspěvek od Hans86C »

Hans86C píše:
Dusanbe píše:Teď si nejsem jistý pokud dáš test akčních členů, jestli by se měl rozsvítit i tempomat. Pokud na fólii ta kontrolka fyzicky je, tak by teoreticky stačilo přehrát eeprom v budíkách, ale ruku do ohně za to nedám. Spíš ta výměna celých.
Pri testu akcnich clenu se mi tempomat nerozsviti,ale stejne tak se mi nerozsviti treba airbag,ABS,ESP a jiny kontrolky,ktere jinak v provozu normalne sviti...,takze to by jeste asi nemuselo byt uplne smerodatny... :?: Kontrolka tempomatu na budikach naznacena je :?
Dalsi poznatek..Po nekolika kontrolach VAGem mi to stale haze chybu(nekdy sporadicky) - 00671 spinac regulace rychlosti(E45)-neznamy stav
Co to muze znamenat,tempomat normalne funguje,ale nemuze to mit vliv na tu kontrolku.. :?:

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: nefunguje tempomat

Příspěvek od tornado1 »

vadná páčka
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Hans86C
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 471
Registrován: 29.04.2008 17:57
Bydliště: Sokolov

Re: nefunguje tempomat

Příspěvek od Hans86C »

tornado1 píše:vadná páčka
Takze problem s kontrolkou muze byt v ty pacce?? Protoze jinak po strance funkcnosti tempomatu jako takoveho neni problem..

Uživatelský avatar
Hans86C
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 471
Registrován: 29.04.2008 17:57
Bydliště: Sokolov

Re: nefunguje tempomat

Příspěvek od Hans86C »

Vymenil jsem packu a porad to haze stejnou chybu..Nemuze to byt ve spatnem zapojeni,nebo spatna kabelaz od packy??

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: nefunguje tempomat

Příspěvek od tornado1 »

taky může být
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Andreewee
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 16.03.2014 08:58
Bydliště: Praha

Re: nefunguje tempomat

Příspěvek od Andreewee »

Ahoj, nastal u me takovy problem.
Dnes jsem dle navodu pripojoval vyhrivani sedacek. Silnejsi kabel na spinane plus (pripojil jsem tedy pred pojistku c. 1) a slabsi kabel na kabel za pojistku c. 5. Problem je, ze mi od te doby blika kontrolka zhaveni, nejde mi tempomat a VAG pise chybu 16955 spinac brzdovych svetel neverohodny signal. Klimatizace funguje, takze by to tim, ze jsem se pripojil na tu pojistku c. 5, byt nemelo. Ale ze by mi odesel ten spinac zrovna ve chvili, kdy jsem se hrabal v pojistkovce, se mi snad nechce ani verit a jen tak se mi ho kupovat nechce :-/
VW Golf IV Variant TDI PD 96kW + chip

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: nefunguje tempomat

Příspěvek od majrek001 »

má to být zapojené na pojistce 44 a 5 tak to přepoj
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Andreewee
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 16.03.2014 08:58
Bydliště: Praha

Re: nefunguje tempomat

Příspěvek od Andreewee »

Jj, vim. Ale pojistka 44 nebyla osazena pinama, takze jsem do ni musel dotahnout spinane + a to jsem sebral z kabelu, ktery vede do pojistky 1. Na 5 jsem to priletoval, ale nechapu, proc jsou sedacky napojene na dve spinane +, k cemu je to jeste na tu 5. Nevim, jestli jsem to nejak tim letovanim nepodelal, ale klima mi jde, takze proud prochazi. Zkusim vecer vymenit spinac brzdy a spojky z oktavky a vyzkouset, jestli to neni tim. Jinak nevim. Pripojenim noveho kabelu jsem snad nic podelat nemohl.
Naposledy upravil(a) Andreewee dne 22.06.2014 19:21, celkem upraveno 1 x.
VW Golf IV Variant TDI PD 96kW + chip

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: nefunguje tempomat

Příspěvek od majrek001 »

kabeláže máš propojenou podle schématu co je ve FAQ?
Naposledy upravil(a) majrek001 dne 22.06.2014 19:42, celkem upraveno 1 x.
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“