Montážní výška parkovacích senzorů

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
13.09.88
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 03.11.2011 20:52

Montážní výška parkovacích senzorů

Příspěvek od 13.09.88 »

Nevíte jaká je maximální výška, do které je možno instalovat parkovací senzory tak aby správně pracovali?

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Montážní výška parkovacích senzorů

Příspěvek od xerxes »

standartně se dávali do lišty narazniku

13.09.88
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 03.11.2011 20:52

Re: Montážní výška parkovacích senzorů

Příspěvek od 13.09.88 »

Standartně ano. Ale je možné to dát i výše aby to fungovalo???

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Montážní výška parkovacích senzorů

Příspěvek od xerxes »

záleži o kolik výše,fungovat dudou ikyž je dáš vyš pokud by paprsku nic nepřekaželo

13.09.88
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 03.11.2011 20:52

Re: Montážní výška parkovacích senzorů

Příspěvek od 13.09.88 »

Do výšky spodního okraje SPZ což je cca 80cm... Nevim přesně jak se ty vlny šíří takže nevim jestli je to použitelné v takové výši. Zda to b ude zabírat překážky, které budou níž.

Uživatelský avatar
kipo
Závodník
Závodník
Příspěvky: 603
Registrován: 16.04.2009 21:30
Bydliště: SloVWensko-NO---Ostrava

Re: Montážní výška parkovacích senzorů

Příspěvek od kipo »

Kamoš kupil golfa,mal tam zadný rámik na spz so senzormi parkovania, dá sa taký rámik kúpiť, ake za týždeň to dal preč,nezasníma to prekážku na stranách a ani nízko na zemi, nedá sa to porovnať s čidlami ktoré sú rozmiestnené v nárazdniku. Ja som kúpil parkovaci asistent za 1200 kč ,a som spokojný, zachytí mi to aj cestný obrubník, keď cúvam tesne okolo auta, tak mi to tiež signalizuje, a zachytí to aj tenký stĺpik na parkovisku, a tak. Mám k tomu malý displej,tam mi ukazuje na ktorej strane je prekážka a aj vzdialenost od prekážky. Takže najlepšie je čidla umiestniť do nárazníka, z vnútornej strany je označené, kde majú ísť, takže nemusíš nič rozmeriavať, pri každej sade máš frézku na presný otvor pre čidlo, do hodiny to namontuješ.Takže by som nič iné neriešil.
Moj passat http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=123255" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“