dotazy a otázky

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
xandercage
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 206
Registrován: 05.11.2009 16:50

dotazy a otázky

Příspěvek od xandercage »

Zdravím, mám pár dotazů a otázek na nějaké dodělávky do touarega:
mám r.v. 2008, FL, 3.0 tdi
1. jde nějak dodělat OPS, ale tak, aby to bralo všech 6 čidel vpředu i vzadu? Jendotka z passata umí jen 4 čidla
2. chtěl bych předělat webesto na nezávislé, jak na ovládání přes mobil, tak aby to třeba bylo i na maxidotu, lze?
3. mám v autě stropní monitor a příjde mi, že je tam od výroby, jde ho nějak spárovat s RNS510kou? a to i včetně obrazu?
4. blbý dotaz, když stojím na semaforu, je lepší vyřazovat nebo to nechat na D (příp. S) ?


to je asi tak všechno, děkuji za odpovědi

Koutva
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 02.09.2010 22:18

Re: dotazy a otázky

Příspěvek od Koutva »

Nazdar kolego -
1, dodělat to jde - ale musí se to levně sehnat , nez. top. - to asi bude problém -, jestli půjde jako nezáv. , monitor by mohl jít spárovat, ale ... to vše stojí na přísunu a ceně dílů. Najít někoho, kdo má tu výbavu a bouchnul, protože tyto věci jsou málo v náhradě.
Při delším stání je lepší vyřadit, protože jinak spojka pořád táhne. Při vyřazení hned klesne spotřeba, ale při popojíždění v koloně nevyřazuji...

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: dotazy a otázky

Příspěvek od tornado1 »

stropní monitor spárovat s rns bez problémů.. jestli dojedeš do Humpolce - mrknu na to..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
cosby
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: dotazy a otázky

Příspěvek od cosby »

OPS umí touareg normálně ne?Vždyť mám OPS předek zadek v originálu.
Webasto na telefon jde,dodělával jsem to ,na maxidot to dodělat nejde,musel by jsi mít orig.Webasto-nezávislé topení a né přihřívač.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: dotazy a otázky

Příspěvek od tornado1 »

ops na rns510?
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
cosby
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: dotazy a otázky

Příspěvek od cosby »

Né,na 510 né.

xandercage
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 206
Registrován: 05.11.2009 16:50

Re: dotazy a otázky

Příspěvek od xandercage »

cosby píše:Né,na 510 né.

Já myslel, že když ukazují jen ty ledky, tak se ten systém označuje jako PDC, když je to na RNS510 (a pod. radiich), tak je to OPS nebo se pletu?

xandercage
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 206
Registrován: 05.11.2009 16:50

Re: dotazy a otázky

Příspěvek od xandercage »

tornado1 píše:ops na rns510?

No já ho měl spárovaný s RNS2DVD, po výměně rádia už nejede zvuk, asi je to potřeba nějak přepinovat, kouknu na to, jen jsem chtěl vědět, zda-li to jde. S obrazem už je ale problém, že? Když ten stropní monitor nemá RGB výstup a navíc každou barvu zvlášť, má pouze cinche a když jsem hledal nějaké převodníky, tak jsem nenašel zrovna žádny, který by mohl pasovat a navíc to stálo fakt ranec. Spíš by mě zajímalo, zda-li jde k té RNS510 připojit externí monitor bez použití RSE jednotek?

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: dotazy a otázky

Příspěvek od tornado1 »

zvuk ti ani nepojede pokud máš 12-kanál zesilovač, musí být odpovídající převodník a pro DVD výstup z rns510 musíš mít další převodník
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Touareg“