Vyhřívaní sedaček

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Nety88
Řidič
Řidič
Příspěvky: 191
Registrován: 09.10.2011 22:36
Bydliště: Rozsochy,Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Vyhřívaní sedaček

Příspěvek od Nety88 »

Ahoj,hledam tu ale asi se nenasel presne to na co myslim,chtel bych do mych sedadel do GIV zacalounit vyhrivani,vyplati se to vsechno shanet + platit calounika nebo se daji sehnat ty sedadla co mam ja ale s vyhrivanim? a kolik to muze stat ve finale? Fotky mam zde http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=218042" onclick="window.open(this.href);return false; :)
Není důležité zvítězit ale nasrat toho kdo vás porazil :)
VW Golf IV 1.9TDI ASZ 96Kw ; chip 160ps,EGR OFF >> http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=218042" onclick="window.open(this.href);return false; <<

Uživatelský avatar
sapik88
Profík
Profík
Příspěvky: 979
Registrován: 29.10.2009 12:48
Bydliště: Brno - venkov - Drásov

Re: Vyhřívaní sedaček

Příspěvek od sapik88 »

z fotek usuzuju polosporty, a rozhodně je výhodnější sehnat s váhřevem, a tyto prodat, alespoň já to tak měl, sehnal jsem od steveho sedačky s výhřevem, polosporty, stejný jak jsem měl já, a ovladače a kabeláž, dal to do auta, a starý prodal,...

Uživatelský avatar
sapik88
Profík
Profík
Příspěvky: 979
Registrován: 29.10.2009 12:48
Bydliště: Brno - venkov - Drásov

Re: Vyhřívaní sedaček

Příspěvek od sapik88 »

ale pokud by se tri chtělo drbat s rozčalouněním sedaček,a zase je skládat, tak pak by to o něco levnějc vyšlo, ale to se mi enchtělo,... =)

Uživatelský avatar
Nety88
Řidič
Řidič
Příspěvky: 191
Registrován: 09.10.2011 22:36
Bydliště: Rozsochy,Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyhřívaní sedaček

Příspěvek od Nety88 »

Mám ty samý sedačky co ty,jinak bydlim kousek od tebe :D
Není důležité zvítězit ale nasrat toho kdo vás porazil :)
VW Golf IV 1.9TDI ASZ 96Kw ; chip 160ps,EGR OFF >> http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=218042" onclick="window.open(this.href);return false; <<

Uživatelský avatar
bin79
Člen klubu
Příspěvky: 413
Registrován: 12.02.2009 01:47
Bydliště: Kyjov
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyhřívaní sedaček

Příspěvek od bin79 »

Určitě sežen sedačky už s výhřevem dají se sehnal za pár peněz potom dokoupíš jen tlačitka a kabeláž..

Uživatelský avatar
Nety88
Řidič
Řidič
Příspěvky: 191
Registrován: 09.10.2011 22:36
Bydliště: Rozsochy,Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyhřívaní sedaček

Příspěvek od Nety88 »

Kde zacit hledat ze :)
Není důležité zvítězit ale nasrat toho kdo vás porazil :)
VW Golf IV 1.9TDI ASZ 96Kw ; chip 160ps,EGR OFF >> http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=218042" onclick="window.open(this.href);return false; <<

Uživatelský avatar
sapik88
Profík
Profík
Příspěvky: 979
Registrován: 29.10.2009 12:48
Bydliště: Brno - venkov - Drásov

Re: Vyhřívaní sedaček

Příspěvek od sapik88 »

No to jo, já je sháněl taky delší dobu, a pak pro ně jel za prahu, abych viděl jak to bylo zapojený,.. a už mám za sebou 2 montáže,.. svoje a kamošovi,... když bys chtěl radu, tak není problém

Uživatelský avatar
Nety88
Řidič
Řidič
Příspěvky: 191
Registrován: 09.10.2011 22:36
Bydliště: Rozsochy,Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyhřívaní sedaček

Příspěvek od Nety88 »

Jj budu hledat, kdybych našel určitě se ozvu,mam to do tišnova 25 km a pak už je to jak když kamenem dohodiš..stejně mám hoknu v brně tak jezdím každej den okolo 8)
Není důležité zvítězit ale nasrat toho kdo vás porazil :)
VW Golf IV 1.9TDI ASZ 96Kw ; chip 160ps,EGR OFF >> http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=218042" onclick="window.open(this.href);return false; <<

Uživatelský avatar
sapik88
Profík
Profík
Příspěvky: 979
Registrován: 29.10.2009 12:48
Bydliště: Brno - venkov - Drásov

Re: Vyhřívaní sedaček

Příspěvek od sapik88 »

jojo to by nebyl problem,.. =)

Uživatelský avatar
Eitn
Člen klubu
Příspěvky: 414
Registrován: 13.04.2010 22:00
Bydliště: OlomouCity

Re: Vyhřívaní sedaček

Příspěvek od Eitn »

Trochu se přiživím na tématu. Mě zas zajímá proč se dá dokoupit dodatečné vyhřívání ale je tam napsaný Ne pro RECARO...mám Recara Le mans (Jubi) a jediný co tomu chybí je to vyhřívání :/ proč to nejde dodělat na tyhle? jde čistě jen o střih té deky nebo je tam problém v materiálu ze kterého jsou ty Recara dělané..v tom by neměl být rozdíl ne? Látkové sedačky bývají vyhřívané běžně...

Uživatelský avatar
sapik88
Profík
Profík
Příspěvky: 979
Registrován: 29.10.2009 12:48
Bydliště: Brno - venkov - Drásov

Re: Vyhřívaní sedaček

Příspěvek od sapik88 »

V materiálu problém nebude, vyhřívaná je jak kůže, tak látka, ale jak říkáš, videl bych problém v tom tvaru dečky a recar,... snad ti to někdo potbrdí, že v těch sedačkách je takovej tozdíl, že to tam prostě nejde a nebo naopak že tam v poho sednou =)

Uživatelský avatar
Eitn
Člen klubu
Příspěvky: 414
Registrován: 13.04.2010 22:00
Bydliště: OlomouCity

Re: Vyhřívaní sedaček

Příspěvek od Eitn »

No ale podlé mého zas třeba některé sporty v kůži jsou hodně podobné těm recarům..jako tvarově..snad se k tomu někdo vyjádří líp ..ale díky potvrdil jsi mi to co jsem si myslel :)

Uživatelský avatar
kjubas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 13.12.2010 10:40

Re: Vyhřívaní sedaček

Příspěvek od kjubas »

Nemam s tim přímou zkušenost, ale Jubi sedačky jsou v podstatě stejné jako Recaro, řekl bych že tvarově stejné, minimálně hodně podobné a at jsou v kůži či látce, tak vyhřívané bývají, takže dečky na Jubi sedačkách určitě být mohou, jen jde o to, jestli jsou stejné na Recara tak i na jakýkoliv jiný sedačky pro GIV. Co je pravdou, tak že když koukam po jubinách, tak jsem nikdy neviděl vyhřívání sedaček a to měli už podle mě slušnou výbavu...navigace maxidot...
GIV 1.8T GTI

Uživatelský avatar
Eitn
Člen klubu
Příspěvky: 414
Registrován: 13.04.2010 22:00
Bydliště: OlomouCity

Re: Vyhřívaní sedaček

Příspěvek od Eitn »

Mě chybí právě jen to vyhřívání k tomu abych byl výbavově spokojenej. A ano jsou stejné jako obyč recara akorát jsou jinak barevně řešené. Ale neviděl jsem dečky pro recara. Všude je psané NE PRO RECARO. Nemá tu někdo nějakej odkaz kde je sehnat? :) Pod sedačkou mám nějakej konektor..není to příprava?

Uživatelský avatar
favo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 499
Registrován: 30.08.2010 15:55

Re: Vyhřívaní sedaček

Příspěvek od favo »

Taky se přidám, mám polosporty ty hranatý a bez výhřevu a protože mám TDi a ještě bez příhřevu vody, tak jsem začal řešit sedadla. Ovladače i s kabeláží jsem tady koupil za 1000,- kč a fungl nový dečky jsem sehnal za 2500,- (v sobotu si pro ně jedu) Když uvážím že mám ještě zničený potah na sedadle řidiče a bude třeba jej opravit tak se asi tento postup moc finančně nevyplatí, ale nějak se člověk zabavit musí. Ono taky sehnat nový polosporty v dobrým stavu a rovnou i s výhřevem je taky celkem umění a když už tak většinou chtějí prodat všechny sedadla a né jen přední. Nebo se najdou v kůži za nesmyslných 15-20 000,- a to by už člověk musel krást aby dal tohle za starý použitý sesle. Takhle mám aspoň jistotu, že vyhřívání je úplně nový a mohlo by chvíly vydržet. Kůži mám ve svým druhým autě a zase taková výhra to není, jen to dobře vypadá.
felicia 1.4 (1.3) MPi
Golf IV 1.9 TDi ASZ Highline

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“