vyhrivane celni okno

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
luk.ass
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1615
Registrován: 27.09.2011 12:33
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od luk.ass »

už to tady několikrát padlo a vyhřívání čelního skla je na tlačítko,nikoliv přes climatronic.má to tak i Superb a plno dalších jinejch aut.takže jedině přes vypínač.a jak píše DarkMaverick tak má pravdu,ale netuším jak se to ovlivňěje (zapíná/vypíná) ale i já tam mám takové vyhřáté body když odmlžuju čelní sklo po celý spodní dýlce skla.ale to si myslím,že bude pouze vlivem ofuku skla.nic víc tam není.a hlavně já mám obič sklo,takže výhřev tam nemám a pokud bych měl vyhřívaný tak se vyhřeje celý komplet.
VW PASSAT LIMUSINE 1.9 TDI 85kw 11/2000

Uživatelský avatar
DarkMaverick
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 399
Registrován: 02.06.2011 20:31
Bydliště: Jižní Čechy, Milevsko

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od DarkMaverick »

luk.ass píše:už to tady několikrát padlo a vyhřívání čelního skla je na tlačítko,nikoliv přes climatronic.má to tak i Superb a plno dalších jinejch aut.takže jedině přes vypínač.a jak píše DarkMaverick tak má pravdu,ale netuším jak se to ovlivňěje (zapíná/vypíná) ale i já tam mám takové vyhřáté body když odmlžuju čelní sklo po celý spodní dýlce skla.ale to si myslím,že bude pouze vlivem ofuku skla.nic víc tam není.a hlavně já mám obič sklo,takže výhřev tam nemám a pokud bych měl vyhřívaný tak se vyhřeje celý komplet.
dík za podporu
VW Passat B6 2.0 FSI Highline Limo
dříve VW Passat B5 1.8T 20V 1998 Varoš, motor AEB

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

luk.ass píše:už to tady několikrát padlo a vyhřívání čelního skla je na tlačítko,nikoliv přes climatronic.má to tak i Superb a plno dalších jinejch aut.takže jedině přes vypínač.a jak píše DarkMaverick tak má pravdu,ale netuším jak se to ovlivňěje (zapíná/vypíná) ale i já tam mám takové vyhřáté body když odmlžuju čelní sklo po celý spodní dýlce skla.ale to si myslím,že bude pouze vlivem ofuku skla.nic víc tam není.a hlavně já mám obič sklo,takže výhřev tam nemám a pokud bych měl vyhřívaný tak se vyhřeje celý komplet.
Hoši, pod oknem přece vedou trubky od topení, takže se nad nima ohřeje i palubka a pak to vypadá, že to je vykoumaný. Pravda ale je, že jenom stoupá to teplo z palubky a proto to odmlžuje uplně dole sklo dřív než jinde. Palbka je v tom místě taky nejblíž sklu.

Uživatelský avatar
DarkMaverick
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 399
Registrován: 02.06.2011 20:31
Bydliště: Jižní Čechy, Milevsko

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od DarkMaverick »

Cyp_the_trestacz píše:
luk.ass píše:už to tady několikrát padlo a vyhřívání čelního skla je na tlačítko,nikoliv přes climatronic.má to tak i Superb a plno dalších jinejch aut.takže jedině přes vypínač.a jak píše DarkMaverick tak má pravdu,ale netuším jak se to ovlivňěje (zapíná/vypíná) ale i já tam mám takové vyhřáté body když odmlžuju čelní sklo po celý spodní dýlce skla.ale to si myslím,že bude pouze vlivem ofuku skla.nic víc tam není.a hlavně já mám obič sklo,takže výhřev tam nemám a pokud bych měl vyhřívaný tak se vyhřeje celý komplet.
Hoši, pod oknem přece vedou trubky od topení, takže se nad nima ohřeje i palubka a pak to vypadá, že to je vykoumaný. Pravda ale je, že jenom stoupá to teplo z palubky a proto to odmlžuje uplně dole sklo dřív než jinde. Palbka je v tom místě taky nejblíž sklu.
no to sice jo...ale mám tam takový pointy a od těch to jde nahoru....
VW Passat B6 2.0 FSI Highline Limo
dříve VW Passat B5 1.8T 20V 1998 Varoš, motor AEB

Uživatelský avatar
luk.ass
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1615
Registrován: 27.09.2011 12:33
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od luk.ass »

já bych to neřešil.každopádně čelní výhřev má svůj vypínač tak jako zadní a je to tak u většiny aut co jsem kdy viděl s výhřevem.
VW PASSAT LIMUSINE 1.9 TDI 85kw 11/2000

wajola
Člen klubu
Příspěvky: 117
Registrován: 17.05.2009 20:51
Bydliště: OSTRAVWA

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od wajola »

jj, souhlas s luk.ass

Uživatelský avatar
pasat
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3451
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kósek od Kladna

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od pasat »

Obecně : je to výborná věc, ale čekal jsem asi víc. Tím že jsou tam slabé drátky (slabší než vzadu = aby bylo "skrz" ně vidět), tak je reakce pomalejší než u zadního skla. Ale jinak OK.

Uživatelský avatar
tomas812
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 17.07.2011 22:07

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od tomas812 »

frankeee píše:Nevím na kolik přijde sklo ze superba ale na pašíka jsem našel tyto :arrow:
Vyhřívané čelní sklo :arrow: 3B0 845 011 BM
Vyhřívané čelní sklo pro senzor deště :arrow: 3B0 845 011 BN
a cena obou oken cca 9 150,-
mozem sa spytat, tieto ceny mas z autorizovaneho servisu VW alebo odkial..?

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od napster »

vyhřívaný čelní okno máme u scénica I i II a u Superba LaK a je to super věc pokud se mlží okna,nebo v zimě zapnu přední výhřev a jdu oškrábat boční okna a sundat sníh a čelní okno je potom bez ledu a sněhu. do passata ho mam v plánu taky dodělat.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
tomas812
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 17.07.2011 22:07

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od tomas812 »

existuje celne sklo na superba aj reflexivne? to by malo byt to s tym fialovym filmom, ako maju mnohe francuzke auta...

Uživatelský avatar
frankeee
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 365
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od frankeee »

tomas812 píše:
frankeee píše:Nevím na kolik přijde sklo ze superba ale na pašíka jsem našel tyto :arrow:
Vyhřívané čelní sklo :arrow: 3B0 845 011 BM
Vyhřívané čelní sklo pro senzor deště :arrow: 3B0 845 011 BN
a cena obou oken cca 9 150,-
mozem sa spytat, tieto ceny mas z autorizovaneho servisu VW alebo odkial..?
http://www.originalniautodily.cz" onclick="window.open(this.href);return false; :wink:

Uživatelský avatar
tomas812
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 17.07.2011 22:07

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od tomas812 »

diky za info, ale nejak neviem celne skla na tej stranke najst... :(

Uživatelský avatar
frankeee
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 365
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od frankeee »

tomas812 píše:diky za info, ale nejak neviem celne skla na tej stranke najst... :(
Musíš zadat do vyhledávače VW číslo dílu, který potřebuješ :wink:
Např. :arrow: http://www.originalniautodily.cz/Produc ... t=76679218" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
tomas812
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 17.07.2011 22:07

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od tomas812 »

dakujem moc pekne... skoda len ze sa nerobi celne sklo s tym fialovym filmom... :( z a6 nahodou nepasuje okno celne vsak? :mrgreen:

dansys
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 15.08.2008 15:35
Bydliště: Chomutov

Re: vyhrivane celni okno

Příspěvek od dansys »

Zdravím. Vidím, že je tady spusta zkušeností a tak vás prosím o radu. Vše na mém passatu je orig až na přední slko (bylo měněné), které je zapojené jak dole 2x, tak nahoře u zrcátka kostra. Při stisknutí vyhřívání čelního skla je slyšet relé které sepne, ale slko nehřeje. Je ještě někde nějaká pojistka která by mohla být ruplá? Nemohu nikde najít kde by mohla být. Díky předem za rady.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“