Tlakovy ventil na mechy

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
peter37
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 12.10.2009 16:08

Tlakovy ventil na mechy

Příspěvek od peter37 »

Zdravím páni. Zháňam 2ks tlakových ventilov na mechy/príloha/. Nemáte niekto na predaj? Padá mi predná časť turka a v servise chceli meniť mechy za 2000€ že sú zlé. Auto som zobral domov, ale tlak uchádza spod týchto ventilov. Zarobil som si mydlovú vodu, nastriekal na mechy aj ventily a spod tých ventilov sa robia bubliny. Čiže servis je len na ošklbanie zákazníka.
Přílohy
2022681066_2.jpeg
VW Touareg V10 TDI 257kW, r.v. 2007
VW Passat 3,6 FSI 242kW, r.v. 2010
VW Golf 1,9 TDI 100kW, r.v 2007

h.h8
Řidič
Řidič
Příspěvky: 97
Registrován: 18.10.2010 07:15

Re: Tlakovy ventil na mechy

Příspěvek od h.h8 »

Čau ventily se dají sehnat normálně v servise v náhradních dílech. Jeden ks stojí kolem 2000Kč. Já jeden měnil a budu měnit i druhý. Nebo pokud je seženeš někde levněji dej vědět.

Uživatelský avatar
Jurasch
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 282
Registrován: 06.10.2011 12:51
Bydliště: LIBEREC

Re: Tlakovy ventil na mechy

Příspěvek od Jurasch »

Nemáš náhodou číslo dílu?
A stručný popis práce, na co si dát pozor?

Uživatelský avatar
romank52
Řidič
Řidič
Příspěvky: 197
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Kralův Dvůr

Re: Tlakovy ventil na mechy

Příspěvek od romank52 »

Povodne cislo je 7L0 616 813, ale sa uz udajne nevyraba, nahrada je 7L0 616 813B
Přílohy
21212-img_0320.jpg
21212-img_0321.jpg

Uživatelský avatar
Jurasch
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 282
Registrován: 06.10.2011 12:51
Bydliště: LIBEREC

Re: Tlakovy ventil na mechy

Příspěvek od Jurasch »

Díky!

MilanV6TDI
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 12.10.2010 13:21
Bydliště: Brno

Re: Tlakovy ventil na mechy

Příspěvek od MilanV6TDI »

Kolik máte chlapi najeto na původních měchách? V servisu tvrdí tak 200k, mám 190. Před chvílí sem prodával cizí A6 all, u které na to dost prskali, měla 470.000 a v bazaru se ptali, jestli už byly měněné měchy.

erico
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 01.11.2008 12:59

Re: Tlakovy ventil na mechy

Příspěvek od erico »

allroad nemuzes porovnavat s turkem, myslim toho stareho mel jsem asi tri a pokud vis ze maj malo nalitano a staras se o ne coz jsem uz i ja dostal radu pred i po zime dat az nahoru a tlumice brousit brusnym papyrem a pravidelne opecovavat :lol: a vydrzi podstatne dele...trpi na to dost je to spatne vyresene prach zaleza pod mech na tlumic. Novy allroad je myslim uz v poho a na turku take znamy ma 350tkm ja mam 300 tkm a nejsou problemy

MilanV6TDI
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 12.10.2010 13:21
Bydliště: Brno

Re: Tlakovy ventil na mechy

Příspěvek od MilanV6TDI »

erico píše:allroad nemuzes porovnavat s turkem, myslim toho stareho mel jsem asi tri a pokud vis ze maj malo nalitano a staras se o ne coz jsem uz i ja dostal radu pred i po zime dat az nahoru a tlumice brousit brusnym papyrem a pravidelne opecovavat :lol: a vydrzi podstatne dele...trpi na to dost je to spatne vyresene prach zaleza pod mech na tlumic. Novy allroad je myslim uz v poho a na turku take znamy ma 350tkm ja mam 300 tkm a nejsou problemy
Srovnávat určitě nechci, spíš mě překvapilo, že se tak "blbě ptali", měněné na staré A6 all nebyly, dost mě to překvapilo.
Chtěl bych si mazla ještě tak 60k nechat, nějak se s ním nemůžu rozloučit, i když novej láká, zvlášť 4,2 V8 zatím ale asi pořád bez torsen s uzávěrkou, mám pocit, možná blbej, že ty nový i když za míň asi nebudou to co to bývalo. Moc dík za info, to mě docela potěšilo, i když podvozku dávám asi dost, jinak ale pracant k nezaplacení.

Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Tlakovy ventil na mechy

Příspěvek od ameron »

erico píše:allroad nemuzes porovnavat s turkem, myslim toho stareho mel jsem asi tri a pokud vis ze maj malo nalitano a staras se o ne coz jsem uz i ja dostal radu pred i po zime dat az nahoru a tlumice brousit brusnym papyrem a pravidelne opecovavat :lol: a vydrzi podstatne dele...trpi na to dost je to spatne vyresene prach zaleza pod mech na tlumic. Novy allroad je myslim uz v poho a na turku take znamy ma 350tkm ja mam 300 tkm a nejsou problemy
Ahoj co tam brusis brusnym papierom, neni tam nahodou manzeta cez cely tlmic a vzduchovy mech a konci az dole?

MMM8
Řidič
Řidič
Příspěvky: 116
Registrován: 09.12.2011 11:13

Re: Tlakovy ventil na mechy

Příspěvek od MMM8 »

asi není co brousit...možná po kontrole umyt i měch a měch nastříkat nebo natrít glycerínem..

Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Tlakovy ventil na mechy

Příspěvek od ameron »

Inac idem ho aj ja menit (ventil) tento tyzden na jednej strane ventil prepusta. Len sa bojim aby sa mi nezlomil a nemusel som ho vytahovat vytahovakom na zlomene srouby. Podla toho co som pozeral na forach o touaregu tak pri demontazi sa tie ventily dost lamu. Napriklad tu: http://www.clubtouareg.com/forums/f44/h ... 79332.html" onclick="window.open(this.href);return false; Tak drzte palce.

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Tlakovy ventil na mechy

Příspěvek od Mára_VR6 »

mě se taky rozslousk.
Byla to pěkná pakárna
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Tlakovy ventil na mechy

Příspěvek od ameron »

Mára_VR6 píše:mě se taky rozslousk.
Byla to pěkná pakárna
No tak to verim. Inac chcem sa opytat staci zodvihnut a podlozit predok auta (predne kolesa vo vzduchu)? Zadok sa pri otvoreni ventilu nevypusti a moze ostat na zemi?

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Tlakovy ventil na mechy

Příspěvek od Mára_VR6 »

nevypustí.
Ale já jsem si to dělal na heveru.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Tlakovy ventil na mechy

Příspěvek od ameron »

Mára_VR6 píše:nevypustí.
Ale já jsem si to dělal na heveru.
Tak to je potom super, dik za info.

Odpovědět

Zpět na „Touareg“