Passat B5.5 Variant - repro v zadních dveřích

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
Scholles
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 295
Registrován: 25.05.2008 18:21
Bydliště: Praha 10

Re: Passat B5.5 Variant - repro v zadních dveřích

Příspěvek od Scholles »

Mažňák píše:a taky by nebylo špatné to fotit, a udělat z toho návod i pro ostatní.
Tak to zase memí tak složité....? Sundat tapeci průchodkou do sloupků a prahama pod přístrojovku a šup k rádiu. Do dveří namontovat repro nýtama.Propojit výšky s repro. Na repru jsou 4xkontakty. Prostřední dva jdou do výšek a krajní jdou do rádia. Hotovo, zadělám a hraju.

Uživatelský avatar
Mažňák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2662
Registrován: 10.02.2011 17:55
Bydliště: Zlín

Re: Passat B5.5 Variant - repro v zadních dveřích

Příspěvek od Mažňák »

no ja to chápu,
uvidim v brzku budu davat nová repra, a možná natahám i nové dráty k reprákum ( budu i tlumit takže pujdou i stahovačky dolu )
2003 VW Passat 3BG kombi 1.9 TDI PD 96kw
White combi with red rims
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=187129" onclick="window.open(this.href);return false;

SIRAEL
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 28.12.2011 19:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat B5.5 Variant - repro v zadních dveřích

Příspěvek od SIRAEL »

No to je všechno fajn, tím jsem prošel u staré 106-tečky :), ale jestli se nepletu, tak to originální rádio nemá FADER, že ne? :( .... takže "hukec" vpředu jak vzadu bude stejný, pokud nebude jiné rádio se 4-cestným řízením nebo nějaké umělé ztlumení zadních kanálů pomocí odporů, co? :(
PASSAT 1,9TDi/96kW, Automat, Highline

DUB57
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 395
Registrován: 08.02.2011 08:18
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Passat B5.5 Variant - repro v zadních dveřích

Příspěvek od DUB57 »

Já jsem také vyměnil betu za gammu s CD měničem.
VW Passat variant 1.9 TDI 96 KW 2003,VW Polo variant 1.9 SDI 1999,škoda 440 spartak 1957

Uživatelský avatar
Mažňák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2662
Registrován: 10.02.2011 17:55
Bydliště: Zlín

Re: Passat B5.5 Variant - repro v zadních dveřích

Příspěvek od Mažňák »

SIRAEL píše:No to je všechno fajn, tím jsem prošel u staré 106-tečky :), ale jestli se nepletu, tak to originální rádio nemá FADER, že ne? :( .... takže "hukec" vpředu jak vzadu bude stejný, pokud nebude jiné rádio se 4-cestným řízením nebo nějaké umělé ztlumení zadních kanálů pomocí odporů, co? :(
no já na to šel od lesa jelikož původní MCD začalo stávkovat při přehrávání CD tak jsem ho vyměnil za PIONEER AVH-P4300DVD
s tím že časem vyměním origo repra Blaupunkt za něco lepšího, i s woferem
sice nevim co je FADER ale jestli je to TO že si můžeš nastavit zda budou hrát víc předky nebo zadky, tak MCD to má dokonce můžeš nastavovat i P a L stranu :blush:
2003 VW Passat 3BG kombi 1.9 TDI PD 96kw
White combi with red rims
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=187129" onclick="window.open(this.href);return false;

SIRAEL
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 28.12.2011 19:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat B5.5 Variant - repro v zadních dveřích

Příspěvek od SIRAEL »

Mažňák píše:
SIRAEL píše:No to je všechno fajn, tím jsem prošel u staré 106-tečky :), ale jestli se nepletu, tak to originální rádio nemá FADER, že ne? :( .... takže "hukec" vpředu jak vzadu bude stejný, pokud nebude jiné rádio se 4-cestným řízením nebo nějaké umělé ztlumení zadních kanálů pomocí odporů, co? :(
...sice nevim co je FADER ale jestli je to TO že si můžeš nastavit zda budou hrát víc předky nebo zadky, tak MCD to má dokonce můžeš nastavovat i P a L stranu :blush:
....

JOJO :D to je Fader, to druhý je tuším Balance :)
PASSAT 1,9TDi/96kW, Automat, Highline

zedline
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 06.12.2012 00:52

Re: Passat B5.5 Variant - repro v zadních dveřích

Příspěvek od zedline »

Zdarec chlapy....tak já mám origo rádi pouze na přední repro, ale dráty k zadnímu repro byly už natahané....tak jsem jenom spojil drátky a hraje pouze zadní pravé dveře, takse chci podívat do levých kde je zrada, jen nemám zkušenosti s odděláním tapecu...snad to vyjde ;-)

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“